Tuzla Evden Eve Nakliye Hizmeti Kaliteli Taşıma

Tuzla Evden Eve Nakliye

İstanbul’un Kocaeli ile sınırını oluşturan Tuzla İlçesi, Marmara Denizi’ne kıyısı olan, Şile ile komşu, nüfus yoğunluğu bakımından orta yoğunlukta olan ilçelerdendir. Büyük yüzölçümü, dağınık yerleşime neden olmuştur. Birçok köyü yani mahalleyi içerisinde barındırır. Tuzla organize sanayi bölgesi gibi büyük bir sanayi alanına da sahiptir. Tuzla evden eve nakliye hizmetleri veren firmamızın, bu yazımızda hizmetlerinden bahsedeceğiz.

Tuzla, E5 karayolu vesilesi ile ikiye bölünmüş bir ilçedir. Sahil bölümü ve E5 karayolu üstü bölümü ile Tuzla aynı zamanda kentsel dönüşüm ile de çok muhattap bir ilçedir. Deprem bölgesi olması hasebiyle, kentsel dönüşüm projeleri özellikle E5 karayolu altı bölgelerde daha fazla yapılmaktadır.

Bu projeler ile birlikte ilçe içerisinde ev taşıma işleri de son yıllarda artış göstermektedir. Akdeniz Nakliyat olarak, İstanbul’un tüm ilçelerinde olduğu gibi Tuzla’da da uygun fiyata evden eve nakliye hizmetlerine devam etmekteyiz.

Tuzla, özellikle E5 karayolu altı bölümlerinde yüksek binalar ile çevrilidir. Sanayinin olduğu bölümlerde de yüksek binalar vardır fakat sahil kesiminde daha fazladır. Firmamız bu binalarda da mobil asansörleri ile eşya taşıma hizmeti vermektedir.

Tuzla Evden Eve Nakliye Hizmeti Kaliteli Taşıma

Tuzla Evden Eve Nakliye Hizmeti Kaliteli Taşıma

Tuzla Evden Eve Nakliye Fiyatları

Tuzla sanayi bölgesi olmasına karşın, bir bölümünde villa tipi evler de bulunmaktadır. Büyük metrekareli bu evlerin de taşımasını yapan firmamız, metrekare ve taşınan eşyanın cinsine göre fiyatlar belirleyebilmektedir.

Tuzla’dan daha çok şehir içi nakliyat yapan firmamız, Bodrum, Muğla merkez, Aydın, Antalya veya İzmir gibi il veya ilçelere de evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

Özellikle Covid-19 pandemisinin başından bu yana, Tuzla bölgesinden Bodrum ve diğer tatil yörelerine evden eve nakliyat ve parça eşya taşıma hizmeti vermekteyiz.

Nakliye fiyatları, özellikle de evden eve nakliyat fiyatları birçok farklı hususa bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu sebepten taşınacak evin, müşteri temsilcilerimiz tarafından incelenmesi ve detaylı fiyat raporu çıkarılması en net sonucu verecektir.

Tuzla evden eve nakliyat fiyatları için firmamızı arayabilir ya da talep formu sayfamızdan firmamıza talep geçebilirsiniz.

Tuzla Evden Eve Nakliye Asansörlü Taşıma

İstanbul’un tüm ilçelerine verdiğimiz asansörlü nakliyat hizmetlerini Tuzla’da da vermeye devam ediyoruz. Asansörlü eşya taşıma hizmetini firmamız, diğer evden eve taşıma firmalarına da saatlik, günlük veya haftalık olarak vermektedir.

Mobil asansör, eşya taşıma sektöründe çok kullanışlı bir araçtır. Doğru kullanıldığında, zamandan ve iş gücünden tasarruf ettirir. Bunlarla birlikte, asansörlü eşya taşıma, diğer tüm taşıma tekniklerinden de güvenlidir. Burada önemli olan, mobil asansörü kullanan ekibin ne kadar bilinçli olduğudur.

Akdeniz Nakliyat olarak hem evden eve taşıma ekiplerimiz hem de mobil asansörlü eşya taşıma ekiplerimiz, alanında uzman kişilerden oluşturulmaktadır. Sigorta kapsamında taşıdığımız tüm ev ve eşyalar, ayrıca işinin ehli ekiplerimize de emanettir.

Asansörlü eşya taşıma fiyatları için firmamız müşteri temsilcileri ile irtibata geçebilir, İstanbul’un en uygun fiyatlarını alabilirsiniz.

Asansörlü eşya taşımacılığı firmamızın sadece Tuzla ve İstanbul içerisinde değil, çevre illerde de yapmakta olduğu bir hizmettir. İstanbul dışındaki tüm illere de mobil asansörlü eşya taşıma hizmeti vermekteyiz.

Tuzla Evden Eve Parça Eşya Taşıma Hizmeti

Bazı durumlarda, evdeki tüm eşyaların taşınması gerekmiyor. Birkaç parça eşya, şehir içi veya şehir dışındaki belirlenmiş adreslere naklettirilmek istenebiliyor. Akdeniz Nakliyat bu gibi parça eşya taşıma hizmetlerinde de tüm müşterilerine kusursuz ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

Parça eşyaların da paketlenmesi, taşınması firmamız tarafından yapılmakta ve aynı gün yerlerine teslim edilmektedir.

Tuzla Evden Eve Paketli Eşya Taşıma

Taşınacak evin paketlenmesi, müşteri tarafından belirlenen bir husustur. Eğer evini taşıtmak isteyen müşterilerimiz sıfırdan, hiç toplanmadan evini taşıtmak istiyorsa, anahtar teslim olarak iki evi de önce paketliyor, diğer eve aynı şekilde taşımasını yapabiliyoruz.

Tüm beyaz eşya ve mobilyaların kurulum söküm işlemlerini de firmamız uzman ekipleri ile yapmaktayız. Bu işler için özel eğitim almış personelimiz ile bugüne kadar taşıdığımız sayısız ev ve müşterilerimiz iftihar kaynağımızdır.

Akdeniz Nakliyat’tan fiyat almadan, özellikle İstanbul Anadolu Yakası’nda ev taşıtmayın, kazançlı çıkın.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın