Büyükçekmece Evden Eve Nakliye ve Eşya Taşıma

Büyükçekmece Evden Eve Nakliye

İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan Büyükçekmece, Silivri, Çatalca ve Esenyurt gibi ilçeler ile komşudur. İçerisinde aynı zaman da, kendi ismiyle de anılan Büyükçekmece Gölü’nü de içerir. İstanbul’un, yüzölçümü bakımından en büyük ilçelerindendir. Deprem bölgesi olması yüzünden, kentsel dönüşüm projeleri de bu ilçe için devamlı yapılmaktadır. Büyükçekmece ilçesinde yapılaşma, yatay ve dikey olarak yer yer değişmektedir. İlçenin bazı bölümlerinde müstakil evlerden oluşan lüks siteler de bulunmaktadır. Büyükçekmece evden eve nakliye ve eşya taşıma hizmetlerimiz hakkında daha geniş bilgiyi, yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Marmara Denizi’ne kıyısı olan Büyükçekmece, uzun sahil şeridi ile de İstanbul’un en fazla rağbet gören ilçelerindendir. İlçe içerisinde sanayi, kırsal bölümlerde gelişmiştir. Sahile doğru uzanan bölümlerde ise daha fazla yerleşim bulunmaktadır. Büyükçekmece ilçesi için kiraların, İstanbul ortalamasına göre, orta ve düşük olduğunu söylememiz mümkündür.

Firmamız, İstanbul’un en büyük yerleşim birimlerinden olan Büyükçekmece’de de evden eve nakliyat hizmetlerini en uygun fiyat ve ödeme koşulları ile sağlamaktadır. Aynı zamanda mobil asansör ile de ilçede yüksek katlı binalara eşya taşıması yapmaktayız. Akdeniz Nakliyat, tüm taşıma operasyonlarında olduğu gibi, Büyükçekmece’de de sigortalı taşıma yapmaktadır.

Büyükçekmece Evden Eve Nakliye

Büyükçekmece Evden Eve Nakliye

Büyükçekmece Evden Eve Nakliye Sigortalı Taşıma

Sigortalı taşıma, nakliyecilik sektörünün son yıllarda sahip olduğu en önemli kazanımlardan biridir. Sigortalı taşımacılık öncesinde, evden eve nakliyat sektöründe, çok büyük sorunlar ile karşılaşılmaktaydı. Bunların en başında, maddi olarak zarar görmüş hizmet alan taraflardı.

Artık, Akdeniz Nakliyat gibi kurumsal çalışan nakliye firmaları, bu gibi sıkıntıların önüne geçmek adına, tüm taşıma operasyonlarında sigorta güvencesi ile çalışmaktadır. Bu hem hizmet alana güven kazandırmakta, hem de olası eşya taşıma hizmetlerindeki kazalardan oluşacak kayıpların önüne geçmeye yaramaktaydı.

Türkiye büyüdükçe ve nüfus artışı oldukça, haliyle ev taşıma ihtiyacı artmakta ve bununla birlikte nakliye firması sayısı da artmakta. Fakat her nakliye firması, firmamız gibi üstüne düşen bazı görevleri yerine getirmemekte ve olması gerektiği gibi çalışmamaktadır. Bu tip firmalar ile çalışan hizmet alan taraflar, çoğunlukla eşya taşımalarda maddi zarar görmekte ve bu zararlarının karşılanmaması neticesinde, karşı tarafla davalık bile olabilmektedir.

Firmamız tüm nakliye operasyonlarında bu tip olumsuzlukların önüne geçecek tüm önlemleri almakta ve gerektiği gibi tüm eşyaların sigortasını yapmaktadır.

Büyükçekmece Evden Eve Nakliye Parça Eşya Taşıma

Firmamız, Büyükçekmece ilçesi ve çevre ilçelerden, şehir içi ve şehir dışı eşya taşıma hizmeti de vermektedir. Parça eşyaların taşınması, antika ve tarihi değeri olan eşyalar ile birlikte, her türlü beyaz eşya taşımacılığı, sayısı düşürülmüş ekiplerimiz ve ufak kamyonetlerimiz ile en uygun fiyatlarla sağlanmaktadır.

Parça eşya taşıma hizmeti, birçok büyükşehir de son yıllarda büyük ihtiyaç olmuştur. Özellikle de pandemi sürecinde, firmamız, Akdeniz ve Ege gibi tatil bölgelerine, İstanbul’un tüm ilçelerinden parça eşya taşıması yapmıştır ve hala yapmaya devam etmektedir.

Parça eşya taşıma hizmetlerimizi, şehir içinden küçük kamyonetlerimiz ile eşya toplayarak, depolarımızda bu eşyaların diğer büyük araçlarımıza nakli ile sağlanmaktadır. Firmamız, tüm bu operasyonların hepsinde, sigortalı taşıma yapmakta ve en küçük eşyaların bile mali güvenliğini sağlamaktadır.

Büyükçekmece Evden Eve Nakliye Fiyatları

Evden eve eşya taşıma hizmetlerinde fiyat devamlı, her türlü etkene bağlı olarak değişebilmektedir. Nakliye sektöründeki fiyat verilmesi en zor alan evden eve nakliyedir. Zira fiyat belirlemesi için eşya durumu, sayısı, özellikleri ve kurulum, söküm gibi işlemlerle birlikte iki ev arasındaki mesafe de çok önemlidir.

Firmamız tüm bu süreçleri en iyi şekilde yönetmekte ve en uygun fiyatlar ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Ev taşıma fiyatlarımız, parça eşya taşıma ve okul, hastane, kurum taşıma gibi fiyatlarımızı öğrenmek için, detaylı formumuz ile firmamız satış bölümüyle irtibata geçebilirsiniz.

Aynı şekilde, günün her saati hizmet veren müşteri temsilcilerimiz ile de fiyat bilgisi hakkında görüşebilir, en uygun ev taşıma fiyatı tekliflerimizi gözden geçirebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın