Sultangazi Evden Eve Nakliye ve Şehir İçi Taşıma

Sultangazi Evden Eve Nakliye

Sultangazi, İstanbul’un Avrupa Yakasında, Eyüp ve Başakşehir gibi ilçelerle komşudur. Özellikle Başakşehir ile komşu olması, Başakşehir sanayi bölgelerinde çalışanlar için ikamet olarak seçilmesinde büyük rol oynamaktadır. Ucuz kiraları ve daha çok mesken olarak seçilmesi, iş yeri sayısını fazla artırmamıştır. Ama buna rağmen ilçe de fabrikalar ve sanayi alanları da mevcuttur. Sultangazi, İstanbul’un en merkezi ilçelerine yakın olması sebebi ile de çok tercih edilmektedir. Son yıllarda nüfus artışı hızlanan ilçeler arasındadır ve yeni yapılar yapılmaktadır. Firmamızın, Sultangazi evden eve nakliye ile ilgili tüm hizmetlerini, yazının devamında bulmanız mümkündür.

Nüfus arttıkça, dolayısıyla yapı ihtiyacı da artan ilçe de, yapılaşma her geçen gün gelişmektedir. Gerek tek binalar gerek ise site tarzı meskenlerle, ilçe hem depreme dayanıklı yapılara kavuşmakta hem de çehresi değişmektedir.

Firmamız, Sultangazi ve çevresinden en uygun fiyat ve ödeme koşulları ile evden eve nakliye hizmeti vermektedir. Aynı şekilde, ilçede, ofis taşımacılığı da yapmakta ve tüm taşıma işlemlerinde sigortalı ve güvenli taşımacılık yapmaktadır.

Sultangazi Evden Eve Nakliye ve Şehir İçi Taşıma

Sultangazi Evden Eve Nakliye ve Şehir İçi Taşıma

Sultangazi Evden Eve Nakliye Sigortalı Hizmet

Tüm kurumsal çalışan evden eve nakliye firmaları gibi, Akdeniz Nakliyat’ta, tüm taşıma operasyonlarında sigortalama yapmaktadır. Eşyaların, taşıma esnasında uğrayacakları kazalar sebebi ile alacakları hasar, sektörde uzun yıllar sorun olmuştur.

Taşıma sigortası, özellikle antika ve tarihi değeri olan ya da lüks diye tabir edilen pahalı eşyalarda gereklidir. Taşıma sigortası yapılmayan tüm evden eve nakliye operasyonları risk altındadır ve iki tarafta maddi yükümlülük altına girebilir.

Eşya taşıma, nakliye sektöründe en fazla kaza rastlanan alandır. Özellikle bina içinde merdiven veya asansörlerinin dar konumlandırılması, eşyaların bir şekilde zarar görebilmesine neden olmaktadır.

Yazımızın devamında, eşyaların zarar görmemesi için eşya taşıma asansörlerinin kullanımının daha rahat ve mantıklı olduğuna da değineceğiz.

Sultangazi Evden Eve Nakliye Eşya Taşıma Asansörü

Mobil eşya taşıma asansörleri, teknolojinin nakliye sektörüne sağladığı yeniliklerden biridir. Bu araçlar sayesinde kusursuz ve kazasız eşya taşıma operasyonları yapılabilmektedir. Bunun sebebi ise eşyaların bina içerisinde taşınmasına gerek kalmadan, direkt olarak bina cephesinden, taşıma aracına taşınabilmesidir.

Özellikle kat sayısı fazla yüksek binalar için mobil eşya taşıma asansörleri harika çözümlerdir. Bu asansörler sayesinde risk azalır ve taşınan eşyaların güvenliği sağlanmış olur. İyi paketlenmiş ev eşyaları için, eşya taşıma asansörlerinin sıfır risk içerdiği söylenebilir.

Firmamız, İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil eşya taşıma asansörü kiralama hizmeti sunmaktadır. Bu hizmete ilave olarak, günlük, haftalık ve aylık olarak da asansör kiralama hizmetimiz vardır.

Sultangazi Evden Eve Nakliye Fiyatları

Her hizmet gibi, evden eve taşıma hizmeti için de fiyat çok önemlidir. Hizmet alan taraf, her zaman fiyat araştırır ve en uygun hizmet veren firmayı seçebilir. Tabii ki bu bir tercihtir fakat her hizmetin ucuz olmasının altında farklı nedenler olabilir.

Bu nedenlerden bir tanesi kurumsallıktır. Nakliye sektörünün bir alanı olan evden eve nakliyat alanında, halen, kurumsal yapıya ulaşamamış firmalar bulunmaktadır ve bu firmalar, hizmet kalitesi bakımından kalitesiz hizmet vermektedir.

Eşya taşıma sektöründe, özellikle taşıma sigortasının bir maliyeti vardır ve bu maliyet her taşıma operasyonuna yansıtılmak zorundadır. Bu sebepten, haliyle fiyatlar bir miktar artabilmektedir.

Eşya taşıma fiyatları, evin oda sayısı, eşya sayısı ve eşyanın nasıl olduğu ile ilgilidir. Bir de elbette taşınacak evin kim tarafından paketleneceği de fiyatı etkiler. Eğer ev taşıma, firmamız tarafından ful paket olarak yapılacaksa, fiyat bu tip taşıma operasyonlarında uygun olmayabilir.

Firmamız, en kaliteli eşya taşımacılığı için en uygun fiyatlarla hizmet vermeye çalışmakta ve tüm müşterilerine bu konu için yardımcı olmaktadır. Firmamız, kendi bünyesinde bulundurduğu uzan taşıma ekipleri ile size en iyi fiyatlarla ev taşıma hizmeti sunmak için bekliyor.

Hemen telefonlarımız aracılığı ile müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçerek ev taşıma fiyatlarımızdan haberdar olabilirsiniz. Daha detaylı teklifler için ise talep formumuzu doldurup, gün içinde bize ulaştırmanız yeterli olacaktır. Talep formuna atılan ev taşıma taleplerine, aynı gün dönmekteyiz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın