Avcılar Evden Eve Nakliyat Ambalajlı Taşıma

Avcılar Evden Eve Nakliyat

Avcılar, İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan, Marmara Denizi’ne kıyısı olan, nüfusu bakımından İstanbul’un en yoğun ilçelerinden biridir. Esenyurt, Beylikdüzü ve Küçükçekmece gibi ilçeler ile komşudur. İlçede yerleşim eskilere dayanır. Avcılar, İstanbul’un en eski yerleşim alanlarından bir tanesidir. Bu sebepten dolayı, Düzce depreminde ilçede birçok eski binada hasar oluşmuştur. O tarihten bu yana ilçede kentsel dönüşüm projeleri sürdürülmektedir. Firmamız, yenilenen ilçede doğan ev taşıma hizmetlerine en uygun fiyatlarla cevap vermektedir. Bu yazımızda, Avcılar evden eve nakliyat hizmetlerimiz ile alakalı en geniş bilgileri vermeye çalışacağız.

Avcılar, İstanbul merkezine yaklaşık 25 km uzaklıktadır. Orta uzaklıkta olduğu için, nüfus yoğunluğu da fazladır. İlçede sanayi bölgeleri ve büyük çaplı kurumsal firmaların merkezleri bulunmaktadır. Hadımköy’e yakınlığı yüzünden, sanayi bölgelerinde çalışan kesimin tercih ettiği civar yerleşim bölgelerindendir.

İlçede taşıma faaliyetlerimiz sadece evden eve nakliyat ile sınırlı değildir. Ofis taşımacılığı, kurum taşımacılığı, dershane veya okul taşımacılığı, arşiv taşımacılığı gibi birçok nakliye dalında da firmamız bu bölgede faaliyetlerini sürdürmektedir.

Avcılar Evden Eve Nakliyat Ambalajlı Taşıma

Avcılar Evden Eve Nakliyat Ambalajlı Taşıma

Avcılar Evden Eve Ambalajlı Nakliyat

Ambalajlı ev taşıma, uzun yıllardır sektörümüzde kullanılan bir yöntemdir. Ambalajlı eşya taşıma döneminden önce, taşınan evlerdeki eşyaların zarar görmesi neticesinde geliştirilmiş bir çözümdür. Özellikle parasal olarak kıymetli eşyaların taşınmasında, ambalajlı ev taşıma çok önemlidir.

Ambalajlı ev taşıma, her firmaya göre değişebilmektedir. Firmamız, ambalajlama konusunda her personelini eğitmekte ve taşıma operasyonları öncesinde, her türlü ambalajlama yöntemini öğretmektedir.

Özellikle müzik aletleri, antika eşyalar veya arşivler gibi maddi veya manevi değeri yüksek olan eşyaların taşınmasında, firma olarak her zaman paketli yani ambalajlı ev taşıma seçeneğini sunmaktayız.

Birçok nakliye firması, daha hızlı eşya taşıma amacı ile paketleme yapmamakta, taşınacak eşyalar için ambalajlama hizmeti vermemektedir. Bu tip firmaların büyük ihtimal ile sigortalı çalışmadıkları gerçeği de vardır.

Ev veya ofis ya da iş yeri taşımacılığında, firmamız her zaman isteğe bağlı olarak ambalajlı eşya taşıması yapmakta, tüm nakliye operasyonlarında da sigortalı taşımacılık yapmaktadır.

Avcılar Evden Eve Nakliyat Sigortalı Taşıma

Akdeniz Nakliyat, tüm taşımacılık hizmetlerinde sigortalı çalışma yapmaktadır. Parça eşya taşımaları da dahil olmak üzere, firmamız her türlü yükün taşınmasında hem araçlarını, hem personellerini hem de taşınan eşyaları sigorta güvencesi altına almaktadır.

Sigortalı taşıma, her şekilde, iki tarafında menfaati açısından önemlidir. Bu menfaatlerin en önemlisi ise maddi olanlardır.

Yüksek maddi değere sahip eşyaların bir yerden diğer yere taşınması esnasında kazalar her zaman olasıdır. Bu tip kazaların önüne geçmek için tabii ki her türlü önlem alınmalıdır. Fakat önlemler her zaman yeterli gelmez. Kazalar, her türlü önlem alınsa bile olabilir ve geçmişte de birçok firma bu tip sorunlar ile yüzleşmek zorunda kalmıştır.

Günümüzde hala kurumsal olarak çalışmayan nakliye firmaları bulunmaktadır. Bu firmalar özellikle de, çok fazla denetimin olmadığı evden eve nakliye alanında faaliyet göstermektedir. Birkaç taşıma kamyonu ile ev taşımasına başlanabilen günümüzde, eşya taşıma operasyonlarının da kurumsal firmalarca yapılması taraftarıyız.

Firmamız her türlü taşıma ev taşıma veya evden eve nakliye operasyonu öncesinde, sigorta yaptırmakta ve iki taraflı güvence oluşturmaktadır.

Avcılar Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Taşıma fiyatları, taşınan eşyanın, evin, ofisin, kurumun veya okulun ne gibi özellikleri olduğuna bağlı olarak değişmektedir. Taşınacak eşyaların alınacağı konum ile bırakılacağı konum da, fiyat açısından çok önemlidir. Özellikle şehir dışı ev taşıma hizmetinde, firmamız ile iletişime geçebilir, eşyanızın niteliklerinden bahsedebilir ve konum bilgisi paylaşarak en net fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Asansörlü taşımacılık faaliyetleri de firmamız tarafından yürütülmektedir. Bünyemizde bulunan her türlü bina ve yüksekliğe yeterli olan mobil asansörlerimiz için fiyat alabilirsiniz. Bu asansörlerin saatlik, günlük veya haftalık olarak kiralanması da firmamız tarafından yapılabilmektedir.

Ambalajlı ev taşıma operasyonlarına ek olarak, firmamız, asansörlü ev taşıma hizmeti de vermektedir. İstanbul’un hangi ilçesinden olursa olsun, Akdeniz veya Ege bölgeleri de dahil olmak üzere Türkiye’nin tüm bölgelerine nakliye hizmeti sunmaktayız.

Taşıma hizmetlerimiz için talep formumuzu doldurabilir, gün içerisinde detaylı olarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın