Eyüpsultan Evden Eve Nakliyat Asansörlü Taşıma

Eyüpsultan Evden Eve Nakliyat

Kısa adıyla Eyüp, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan, Sarıyer, Şişli ve Sultangazi gibi ilçeler ile komşu, nüfus yoğunluğu ve yüzölçümü bakımından İstanbul’un en büyük ilçelerinden biridir. Denize kıyısı, Karadeniz tarafındandır. İstanbul Boğazına kıyısı bulunmamaktadır. Haliç’e ise çok kısa bir kıyısı vardır. Eski bir yerleşim alanı olduğundan, ilçe içerisinde devamlı eski binaların yıkılıp, yerine yenilerinin yapılması ile ilgili projeler yürütülmektedir. Bu yazımızda, Eyüpsultan evden eve nakliyat hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiler vermeye çalışacağız.

İlçe adını, sınırları içerisinde bulunan Eyyûb el-Ensari’den almaktadır. Eyüp, eski bir yerleşim olmasının sebebi ise İstanbul’un fethinden sonra sur dışında kurulan ilk mahallenin Eyüp ve çevresi olmasından kaynaklanmaktadır.

İlçede, evden eve eşya taşıma firması olarak, Akdeniz Nakliyat, en uygun fiyat ve ödeme koşulları ile hizmet vermektedir. Ev taşıma, ofis taşıma, iş yeri taşıma, okul ve dershane taşıma, kurum taşıma gibi tüm taşıma işlemlerinde firmamız, sigortalı ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

Eyüpsultan Evden Eve Nakliyat Asansörlü Taşıma

Eyüpsultan Evden Eve Nakliyat Asansörlü Taşıma

Eyüpsultan Evden Eve Nakliyat Asansörlü Taşıma

Her İstanbul ilçesinde olduğu gibi, Eyüpsultan’da da asansörlü eşya taşıma hizmeti vermekteyiz. Saatlik, günlük, haftalık ve aylık olarak da başka nakliye firmalarına kiralama yaptığımız asansörlerimiz, günün teknolojisine uygun, işinde uzman kaliteli personel tarafından kullanılmaktadır.

Mobil eşya taşıma asansörleri, her eşya taşıma operasyonunda kullanılması mümkün olan araçlar değillerdir. Bu araçların kullanılabilmesi için, öncelikle kurulacağı alanın hazırlanması gerekir. Birçok bina veya plaza gibi yapıların bahçesinde, bu araçlar için alan ayrılmamaktadır.

Yeşil alanlar, havuzlar veya parklar gibi binalara ait alanların varlığı yüzünden, eşya taşıma asansörleri bazı yapılarda fonksiyonelliğini maalesef kaybetmektedir.

Mobil eşya taşıma asansörlerinin sağlıklı çalışabilmesi için, binaya yakın olması ve asansör yanına, nakliye araçlarının düzgün bir şekilde yanaştırılabilmesi çok önemlidir. Bu gibi hususlar sağlanamazsa, eşya taşıma asansörlerini kullanmak zorlaşabilir.

Bu araçların kullanımı, eşyaların hassas olarak taşınmasında çok önemlidir. Bina içerisinde, merdiven veya bina asansöründen doğacak her türlü zarara karşı, eşya taşıma asansörleri daha güvenli ve hızlıdır. Özellikle tarihi ve maddi önemi olan tüm eşyaların, mobil eşya taşıma asansörleri ile taşınması her zaman firmamız tarafından önerilmektedir.

Eyüpsultan Evden Eve Nakliyat Sigortalı Hizmet

Akdeniz Nakliyat, tüm taşıma operasyonlarını sigortalı olarak yapmakta ve taşınan tek bir eşyanın bile maddi sorumluluğunu önceden düşünmektedir. Paketli, paketsiz evden eve taşıma hizmeti, parça eşya taşıma hizmeti veya ofis taşıma hizmeti gibi tüm eşya taşıma hizmetlerinde, firmamız gerekli miktarlarda sigorta yapmakta ve müşterilerini maddi olarak güvence altına almaktadır.

Evden eve eşya taşıma sektöründe sigortalı taşımacılık son yıllarda daha fazla yapılmaya başlanmıştır. Özellikle Akdeniz Nakliyat gibi güçlü ve kurumsal firmalar, sigortalı taşımacılık ile kaliteli hizmet sağlamakta, müşterilerinin maddi menfaatlerini korumaktadır.

Birçok kayıtsız firma, eşya taşımalarında sigorta yaptırmamakta ve yaşanacak kazalarda asla sorumluluk almamaktadır. Bu gibi durumlardan zarar görmüş birçok hizmet alan taraf bulunmaktadır.

Sigortalı taşımacılık, özellikle de antika, tarihi eşya, elektronik eşya veya maddi değeri yüksek eşyaların taşınmasında kullanılması gereken bir araçtır. Bu gibi eşyaların maliyetleri çok yüksektir ve yaşanacak kazalar sonrasında, iki tarafta maddi açıdan zor durumda kalabilir.

Firmamız, evden eve nakliye, şehir içi eşya taşıma veya şehir dışı parça eşya taşıma gibi tüm hizmetlerde en yüksek tutardan sigorta yaptırmaktadır.

Eyüpsultan Evden Eve Nakliyat Parça Eşya Taşıma

Firmamız, Eyüp ilçesi içerisinde parça eşya taşıma hizmeti de vermektedir. Gerek Eyüp ilçesine İstanbul içinden eşya taşıma, gerek ise Eyüp ilçesinden İstanbul dışına eşya taşıma hizmetleri ile firmamız en uygun fiyatlara müşterilerine hizmet vermektedir.

Depolama hizmetlerimiz ile de tüm İstanbul ilçelerinde olduğu gibi Eyüp ilçesinde de depolama hizmeti vermekte, aylık ve yıllık bazlarda, saklanacak eşyaların temiz ve güvenli bir şekilde depolanmalarını sağlamaktayız.

Parça eşya taşıma hizmetini de paketli veya paketsiz olarak yapmaktayız. Müzik aletleri gibi tek taşınması istenen ürünlerin paketlenmesi, gerektiğinde mobil eşya asansörü veya vinç ile taşınmasında da firmamız hizmet vermektedir.

Eşya taşımayla alakalı tüm araçları bünyesinden barındıran firmamızdan talep formumuz aracılığı ile fiyat teklifi alabilir, günün her saati telefonlarımız ile bize ulaşıp fiyat bilgisi alabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın