Silivri Evden Eve Nakliye ve Parsiyel Taşıma

Silivri Evden Eve Nakliye

Silivri, Büyükçekmece ve Çatalca ile komşu olan, İstanbul’un batısında yer alan ilçesidir. Silivri bir sahil bölgesidir ve Marmara Denizi’ne olan kıyısı sayesinde daha çok tatilciler tarafından tercih edilmektedir. Sadece sahil şeridi ile değil, Silivri köy ve mahalleleri ile de İstanbul’un nüfus bakımından orta yoğunluktaki ilçelerindendir. İlçede tatil alanları fazla olduğundan, yazın nüfusu ile kışın nüfusu aynı olmayabilir. Bu sebepten ilçeye devamlı olarak ev taşınmakta ya da ilçeden başka İstanbul ilçeleri veya illere ev taşıması yapılabilmektedir. Firmamız, Silivri evden eve nakliye hizmetleri ile bölgede yıllardır hizmet vermektedir.

Gerek Silivri içi evden eve taşıma operasyonları, gerek ise Silivri’den başka ilçe veya illere, firmamız, sigortalı ve güvenceli olarak en kaliteli ev taşıma hizmetini sunmaktadır.

Silivri, deprem bölgesi üzerinde kurulu olduğundan, bölge de uzun zamandır yapılaşma konusunda bir yenilemeye de gidilmektedir. Bu yenileme ile de şehrin çehresi her geçen gün değişmektedir.

Silivri Evden Eve Nakliye ve Parsiyel Taşıma

Silivri Evden Eve Nakliye ve Parsiyel Taşıma

Silivri Evden Eve Nakliye Şehir Dışı Taşıma

Silivri, bir tatil bölgesi olduğundan, şehir dışından da göç alabilmektedir. Bu sebepten firmamız, şehir dışından Silivri’ye taşınacak ev eşyalarını da paketli, asansörlü ve sigortalı bir şekilde taşımaktadır.

Firmamız, İstanbul’un her yerinde olduğu gibi, şehir dışında da asansörlü eşya taşıma hizmeti vermektedir. Silivri ilçesinde de kiralık eşya taşıma asansörlerimiz ile ev taşıması yapabilmekteyiz.

Silivri merkez ve mahallelerinden, İstanbul ilçeleri veya İstanbul’un çevre illerine de eşya taşıma hizmeti vermekteyiz. En uygun fiyatlarla ve ödeme koşulları ile paketli taşıma operasyonlarımız için firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

Silivri Evden Eve Nakliye Parsiyel Taşıma

Silivri, İstanbul’un en batıdaki ilçesi olması hasebiyle, diğer ilçelere uzaktır ve İstanbul’un Anadolu yakasından taşınacak parsiyel eşyalarda da firmamız ufak araçları ile hizmet vermektedir.

Türkiye’nin tüm illeri ve ilçelerine parsiyel ev eşyası taşıyan firmamız, parsiyel taşımacılıkta da paketli eşya taşıma hizmeti vermektedir. Bir ya da birden fazla eşyanın evde paketlenmesi, kamyonetlerimiz ile depolarımıza alınması ve sonrasında ilçe veya illere dağıtım yapacağımız kamyonlara yüklenmesi, tamamen firmamız kontrolünde yapılmaktadır.

Parsiyel eşya taşıma hizmetinde aynı zamanda asansörlü taşıma hizmeti de vermekteyiz. Bina içerisinde taşınması güç olan tüm ev eşyalarının paketlenmesi ve bina uygunsa eğer, cepheden sorunsuz bir şekilde alınması operasyonlarında da firmamız her türlü desteği müşterilerine sağlamaktadır.

Silivri Evden Eve Nakliye Sigortalı Taşıma

Tüm taşıma operasyonlarımızda olduğu gibi, parsiyel eşya taşıma, tam ev taşımaları ve asansörlü ev taşımalarında firmamız sigortalı taşıma hizmeti vermektedir.

Sigortalı eşya taşıma hizmeti, son yıllarda kurumsal nakliye firmalarınca uygulamaya alınmış bir hizmettir. Akdeniz Nakliyat ise gerek şehir içi taşımalarda, gerek ise şehir dışı taşımalarının tümünde, sigortalı taşımacılık hizmeti vermektedir.

Antika olan ve tarihi değeri bakımından hem maddi hem de manevi değeri olan ev eşyalarının taşınmasında da firmamız, en yüksek orandan sigorta yapmakta ve müşterilerini bu konuda güvence altına almaktadır.

Müzik aletleri gibi, binaların içerisinden taşınması imkansız olan eşyaların taşınması, mobil eşya asansörlerimiz ile yapılabilmektedir. Bunun için bina çevresinde uygun ve yeterli alan bulunması, evin herhangi bir penceresinin veya balkonunun bu iş için kullanılabilmesi gerekmektedir.

Silivri Evden Eve Nakliye Fiyat ve Maliyetleri

Farklı boyutlardaki ev taşımaları için önceden fiyat vermek çok zordur. Ev taşıma fiyatlarını belirleyen birçok kriter bulunmaktadır ve bu kriterlerden en temel olanları araştırılmakta, firmamız bu kriterlere göre en uygun fiyatı vermektedir.

Ev taşıma operasyonlarında önemli olan fiyatın uygunluğu değil, taşınacak eşyanın, taşındıktan sonraki durumudur. Özellikle mobilya konusunda çok fazla detaya sahip evlerin, söküm ve kurulumlarında işin ehli ekipler kullanılması gerekmektedir.

Bu tip hususların hepsi fiyatı etkilemektedir. Ayrıca karşılıklı olarak mobil eşya taşıma asansörü konusunda uzlaşı olursa, fiyat tabii ki bu minvalde de değişecektir.

Silivri ve İstanbul’un tüm ilçelerinde evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız ile talep formumuz aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz. Ofis, ev, okul, kurum ve iş yeri taşımacılığı gibi her alanda faaliyet gösteren firmamız, en uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile hizmetlerine yıllardır kesintisiz bir şekilde devam etmektedir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın