Çatalca Evden Eve Nakliyat Parsiyel Eşya Taşıma

Çatalca Evden Eve Nakliyat

Çatalca, İstanbul’un en batısındaki ikinci ilçedir. Silivri, Arnavutköy ve Büyükçekmece gibi ilçeler ile komşu olan Çatalca, daha çok kırsal alanlardan oluşmaktadır. İlçe sınırlarında fabrikalar, büyük işleme tesisleri, sanayi bölgeleri de yer almaktadır. Çatalca’ya bağlı birçok köy ve mahalle de bulunmaktadır. Çatalca, Karadeniz’e olan kıyısı ile bir miktar sahil şeridine sahiptir. Bu sebepten yazın kamp alanları bakımından da oldukça fazla kullanılan bir ilçedir. Çatalca evden eve nakliyat hizmetlerimizden bahsedeceğimiz yazımızın diğer bölümlerinde, Çatalca ile ilgili farklı bilgilerde vereceğiz.

Çatalca, İstanbul’un yüzölçümü bakımından en büyük ilçelerinden biridir. Tarihi öneme de sahip olan Çatalca, turistik alanları ile de İstanbul’un gözde ilçelerinden biridir. İstanbul’un merkezine uzak olması yüzünden, kira fiyatları ve yaşam maliyetleri daha düşüktür. Fakat ilçede ilkbahar ve yazın nüfus biraz daha fazla olmaktadır.

Çatalca’nın kuzey bölgelerinde geniş ormanlar olduğundan, denize yakın olan bölümlerinde yerleşime de rastlanmaktadır. Bu yerleşim yerleri genellikle sezonluk kullanılmaktadır. Firmamız, Çatalca ve çevresine, ilkbahar ve yaz sezonlarında ev taşıma hizmeti de sunmaktadır. Ayrıca parsiyel eşya taşıma hizmetleri ile de ilçede sigortalı taşıma hizmetlerine devam etmekteyiz.

Çatalca Evden Eve Nakliyat Parsiyel Eşya Taşıma

Çatalca Evden Eve Nakliyat Parsiyel Eşya Taşıma

Çatalca Evden Eve Nakliyat Parça Eşya Taşıma

İstanbul’un yeni gelişen ilçelerinden olan Çatalca’ya, firmamız, parça eşya taşıma hizmetleri ve evden eve nakliye hizmetlerinde kullanılan mobil eşya asansörü kiralaması da yapmaktadır. İlçe içerisindeki evler arası taşıma veya ilçeden farklı ilçelere taşınacak evlerin de ambalajlı ve sigortalı olarak taşınmalarını yapmaktayız.

En teknolojik cihazları, piyasanın en kaliteli ambalaj malzemeleri ile işinin ehli elemanlarının varlığıyla, Akdeniz Nakliyat, parça eşya taşıma hizmetinde de bölgede bir numaralı hizmet sağlayıcı konumundadır.

İstanbul’un her yerine verdiğimiz parça eşya taşıma hizmetini, şehirler arasında da vermekte, eşyalarınızın boyutuna veya sayısına bakmadan, kamyonet tarzı araçlarımızla güvenli taşımacılık yapmaktayız.

Çatalca Evden Eve Nakliyat Asansörlü Taşıma

Asansörlü eşya taşıma hizmeti, Türkiye’nin tüm illerinde farklı firmalar tarafından sağlanabilen bir hizmettir. Uzmanlığı olan veya olmayan her nakliyat firması bu mobil eşya taşıma asansörlerinden satın alabilir ve nakliye yapabilir. Fakat Akdeniz Nakliyat gibi, evden eve sektöründe gerçekten ehil olan firmalar açısından asansörlü eşya taşıma hizmeti daha kaliteli ve kurumsal yapılmaktadır.

Bünyemizde bulundurduğumuz tüm araçların periyodik bakımlarını zamanında yaptırmakta ve bu makinelerimizi işinde uzman operatörlere emanet etmekteyiz.

İstanbul ve tüm çevre illerde de eşya taşıma asansörü kiralaması yapan firmamız, saatlik ve günlük olarak bu araçları en uygun fiyatlarla müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Çatalca Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Ev taşıma fiyatları, evin niteliği ve içerisindeki eşyaların sayısına bağlı olarak değişebilmektedir. Örneğin; Çatalca’dan yine Çatalca bölgesinde bir adrese taşınacak ev fiyatları ile Çatalca’dan İstanbul’un farklı ilçesindeki adrese taşınacak ev fiyatları arasında farklar olabilmektedir. İstanbul içerisinde iki mesafenin birbiri ile uzaklığı bazı durumlarda onlarca km olabilmekte ve bu da hem zaman kaybı hem de yakıt konusunda firmalar yük olarak geri dönmektedir.

Bu gibi sebeplerden, taşınacak evlerin metrekaresi ve eşyaların sayısı ile birlikte ambalajlanacak da eşyaların bilgisi verildiğinde, firmamızdan net bir ev taşıma fiyatı alabilmeniz mümkün olmaktadır.

Firmamız, her türlü ev taşıması ile birlikte, ofis taşıması, okul taşıması, dershane veya kurum taşıması gibi nakliyat hizmetlerini de profesyonel ekibi ile en uygun fiyatlara yapmaktadır. Her boyda taşıma kamyonumuz, asansörlerimiz ve ambalaj malzemelerimiz ile Akdeniz Nakliyat olarak İstanbul ve çevresinde, en uygun ödeme koşulları ile tam donanımlı ev taşıma hizmeti vermektedir.

İstanbul’un her ilçesinden, Muğla, Aydın, Balıkesir, Antalya, İzmir gibi illere gerek parsiyel eşya taşıma hizmeti gerek ise tam ev eşyası taşıma hizmeti sunmaktayız.

Firmamız ayrıca, Çatalca ve çevresinde, fabrika tarzı iş yerleri ile onların ofislerinin de taşınmasında görev alabilmektedir.

Taşıma projeleriniz için talep formumuz üzerinden bize günün her saati ulaşabilir, telefonlarımız üzerinden, müşteri temsilcilerimiz ile canlı bir şekilde, taşıma projelerinize fiyat alabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın