Bakırköy Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşıma

Bakırköy Evden Eve Nakliyat

İstanbul’un Avrupa Yakasında bulunan, Bakırköy, şehrin en eski ilçelerinden biridir. Bakırköy’ün olduğu bugünkü alanın sınırları 1992 yılında tam olarak çizilmiştir. Ayrıca Bakırköy, İstanbul ilçeleri içerisinde en fazla yeşil alana sahip ilçedir. Bakırköy, birçok mahalle ve semtten oluşur. Atatürk Havalimanı ve bu alanla ilgili de birçok işletme, ilçe sınırları içerisinde bulunmaktadır. Bakırköy evden eve nakliyat hizmetlerimiz ile alakalı tüm bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Marmara Denizi’ne uzun kıyısı bulunan Bakırköy, içerisinde tarihi binaları ve eski tip yapıları da içerir. Aynı zamanda deprem bölgesi olması neticesinde, Bakırköy’de devamlı olarak yapı yenileme çalışmaları sürdürülmektedir.

Bakırköy’de yapılaşma, uzun yıllar, yüksek katlı binalar ile sağlanmışsa da, artık bu yapılar yerini daha az katlı ve yapay mimariye bırakmaya başlamıştır. Firmamız, Bakırköy ilçesi ve çevresinde, tüm yüksek katlı binalar için asansörlü eşya taşıma hizmeti vermektedir.

Bakırköy Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşıma

Bakırköy Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşıma

Bakırköy Evden Eve Nakliyat Asansörlü Hizmet

Asansörlü eşya taşıma hizmeti, taşıma hizmeti alan müşterilerimize bağlı bir seçimdir. Bu hizmetten yararlanmak isteyen müşterilerimiz, özellikle zamandan kazanır, riskte almazlar.

Asansörlü eşya taşıma operasyonlarında, kaza riski en az seviyelerdedir. Çünkü bina cephesinin herhangi bir yerinden açılan kapı veya pencere sayesinde, eşya direkt olarak taşıma aracının içine kadar indirilir. Oysa bina içerisinde eşya taşımak daha sıkıntılıdır ve özellikle bina merdivenlerinde eşyaların kazaya uğrama riski çok fazladır.

Tüm bu kaza risklerine karşın, firmamız taşıma operasyonu öncesinde önlem alsa da, sigortalı taşımacılık ile tüm müşterilerimizin eşyalarını maddi olarak güvence altına almaktayız.

Parsiyel eşya taşıma, şehir içi eşya taşıma, şehir dışı eşya taşıma ve şehir içi ofis, ev, kurum, okul taşıma gibi tüm operasyonlarda da asansörlü taşıma ile birlikte, sigortalı taşımacılık yapmaktayız.

Bakırköy Evden Eve Nakliyat Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşıma, nakliye sektörünün en fazla başvurulan ve ihtiyaç duyulan alanıdır. Bu alan içerisinde, ev eşyaları, ofis eşyaları veya okul eşyaları gibi farklı segmentte eşyalar taşınabilmektedir. Önemli olan, taşıyıcı firmanın, parça eşyaları, normal ev eşyası kalitesinde taşımasıdır.

Günümüzde birçok kargo firması vardır ve neredeyse hepsi, parça eşya taşıma hizmeti de vermektedir. Fakat hiçbirisi, montaj, söküm, kurulum, ambalajlama ve ev içi taşıma faaliyetlerine karışmaz veya yapmazlar. Firmamız, her türlü parça eşyanın taşınmasını, montajı, sökümü, kurulumu veya ambalajlanmasına kadar yapmakta, ufak boyutlu araçları ile şehir içi veya şehir dışı taşımaktadır.

Özellikle şehir dışına göndermekte sorun yaşanan tek veya birkaç parça eşyanın nakliyesini, firmamız, İstanbul’da bulunan ana deposu üzerinden belli zamanlarda sağlamaktadır.

Ayrıca süreli olarak da eşyaların istenen zaman dahlinde depolanması ve sonrasında belirtilen adrese ulaştırılıp, montajı, kurulması gibi işlemleri de firmamız, uzman personelleri aracılığı ile yapmaktadır.

Bakırköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Firmamız, Bakırköy ve İstanbul’un tüm ilçelerinde en uygun fiyat ve ödeme koşulları ile ev taşıma hizmeti vermektedir. Mobil eşya taşıma asansörleri, her boyda taşıma araçları ve sayıları daima değiştirilebilir taşıma ekipleri ile firmamız sadece İstanbul içi değil, İstanbul dışında da hizmet vermektedir.

Ev, ofis, kurum, okul veya fabrika gibi taşıma ihtiyaçlarında, talep formumuzu detaylı olarak doldurmanızı ve tarafımıza göndermenizi rica ederiz. Aynı gün içerisinde, talep formumuz üzerinden yapılan fiyat taleplerine dönüş sağlanmaktadır.

Aynı şekilde, firmamıza, telefonlarımız üzerinden de ulaşabilir, evden eve nakliyat fiyatları için detaylı olarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Evden eve, ofisten ofise eşya taşımalarında, fiyatın önceden belirlenebilmesi ve sabit olabilmesi maalesef mümkün değildir. Bu yüzden, nakliye sektörünün genelinde olduğu gibi evden eve nakliye alanında da firmalar bu şekilde çalışmaktadır.

Eşya taşıma operasyonlarında fiyatın net ve uygun bir şekilde belirlenebilmesi açısından, önceden yapılan keşif çok önemlidir. Taşıma operasyonu için kullanılacak taşıma aracı, mobil eşya taşıma asansörü, ekip sayısı ve ekiplerin işe başlayacağı gün de fiyat için önemli, belirleyici etkenlerdir.

Şehirler arası ev taşımacılığı ya da parça eşya taşımacılığında da yaklaşım aynı olmaktadır. Eşyanın cinsi, maddi değeri, büyüklüğü ve ağırlığı ve de montaj olup olmayacağı, fiyatın değişmesinde önemli rol oynayabilmektedir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın