Bahçelievler Evden Eve Nakliye Hizmeti

Bahçelievler Evden Eve Nakliye

Bahçelievler, 1992 yılında Bakırköy’den ayrılarak ilçe olmuştur. Yüzölçümü bakımından birçok İstanbul ilçesinden ufak olsa da, nüfus yoğunluğu bakımından çok yoğun bir ilçedir. Bahçelievler, Bakırköy’den ayrılması hasebiyle, Bakırköy’ün devamı gibidir. Bahçelievler, Bakırköy ile birlikte, Bağcılar ve Küçükçekmece gibi ilçeler ile de komşudur. Marmara denizine veya boğaza kıyısı yoktur. Yapılaşma çok eski değildir fakat büyük Düzce depreminden sonra da yapılaşma alanında yenileme çalışmaları bu ilçede de yapılmıştır. Bahçelievler evden eve nakliye hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgiyi yazımızın devamında bulmanız mümkün olacaktır.

Bahçelievler de birçok İstanbul ilçesi gibi dikey yapılaşma ile donatılmıştır. İlçenin birçok yerinde büyük sitelerde bulunmaktadır. Firmamız, Bahçelievler ilçesinde, bu gibi büyük sitelerde ve çok katlı binalarda da ev taşıma hizmetini, asansörleri ile sağlamaktadır.

Evden eve nakliye konusunda uzman olan firmamız, Bahçelievler ve tüm çevresinde en uygun fiyatlarla ev taşıma, ofis taşıma, kurum taşıma, okul taşıma gibi nakliye faaliyetleri de yapmaktadır.

Bahçelievler Evden Eve Nakliye Hizmeti

Bahçelievler Evden Eve Nakliye Hizmeti

Bahçelievler Evden Eve Nakliye Şehir İçi Taşıma

Akdeniz Nakliyat, evden eve ve diğer tüm eşya taşıma hizmetleri ile birlikte, şehir içi taşıma faaliyetleri de yürütmektedir. Her boy ve ebatta kasalı kamyonları ile kurumsal firmaların yüklerini taşımakta, ayrıca da ana işi olan eşya taşıma hizmetlerini de uzun yıllardır profesyonel bir şekilde sürdürmektedir.

Ekibimiz, sadece ev taşımaya odaklı değil, şehir içi farklı taşıma şekillerine de odaklanmayı başarabilmektedir. Bunların başında tek veya birkaç parçadan oluşan eşya taşıma operasyonları, müzik aletleri taşıması, beyaz eşya taşımaları, stüdyo taşımaları gibi farklı segmentlerde her türlü eşyanın taşınmasını da yapmaktayız.

Bu tip eşyaların taşınması, bazı durumlarda yüksek riskler barındırabilmektedir. Çok yüksek maliyetli teknolojik cihazların taşınmasında, firmamız her zaman olduğu gibi sigorta güvencesi ile çalışmaktadır.

Ayrıca bu tip tek veya birkaç parçadan oluşan eşyaların taşınmasında, kendi bünyemizde bulunan mobil eşya taşıma asansörleri ile de taşıma yapmaktayız.

Bahçelievler Evden Eve Nakliye Sigortalı Taşıma

Nakliye sektörünün son yıllarda riskten kurtulabilmek amacı ile başvurduğu güvence sistemidir. Sigortalı taşıma ile sadece nakliyeci firmalar değil, eşyası taşınan tarafta zarar görmekten uzak tutulmuş olur.

Her türlü taşıma ve nakliye operasyonunda riskli durumlar olabildiğinden, firmamız, özellikle yukarıda bahsettiğimiz paha da diğerlerine göre farklı olan eşya taşımalarını kesinlikle sigortalı şekilde yapmaktadır.

Sigortalı eşya taşımacılığı, tarihi değeri olan eşyaların taşınmasında da çok kullanılan bir güvence sistemidir. Bu tip eşyaların maddi ve manevi değerleri çok yüksektir ve bu sorumluluğu sadece nakliye yapan firmanın sorumluluğuna vermek sıkıntılı durumlara yol açabilir.

Ülkemizde, birçok firma sigortasız ve kayıt dışı nakliye hizmeti vermektedir. Herhangi bir nakliyeciler derneğine üye bile olmayan bu tip firmalar ile eşya taşıtmak, eşya taşıtan mal sahipleri için büyük riskler taşıyabilmektedir.

Eşyalarınızın risksiz ve profesyonel taşıma ekipleri ile taşınması için, Akdeniz Nakliyat ile hemen irtibata geçin, eviniz, iş yeriniz ve diğer tüm taşınması gereken mekânlarınız için fiyat alın.

Bahçelievler Evden Eve Nakliye Asansörlü Hizmet

Asansörlü eşya taşıma, bina içerisinde eşya taşımanın mümkün olmadığı ya da riskli görüldüğü durumlarda verdiğimiz bir hizmet türüdür. Tabii ki bu araçların kendine göre bazı masrafları vardır ve bu araçların kullanılacağı nakliye operasyonlarında, fiyat, standart taşıma usullerine göre daha farklı olabilmektedir.

Fakat günümüzde paradan çok insanların zamanları daha kıymetli olduğundan, birçok evini taşıtmak isteyen müşterimiz artık asansörlü taşıma istemekte ve taşıma hizmetinin daha kusursuz ve temiz olması için bu araçlardan edinmiş firmaları seçmektedir.

Geleneksel ev taşıma usullerine nazaran daha hızlı, daha güvenli ve daha pratik olan eşya taşıma asansörlerinin kullanımı için bazı şartlarda gerekmektedir. Taşınacak evin bulunduğu cepheden, asansörün uzatılabilmesi için bir engel olmaması gerekmektedir.

Bazı binaların özerk veya toplu kullanılan havuzları, parkları veya yeşil alanları bulunabilmektedir. Bu gibi binalarda eğer asansörlü taşıma yapılacaksa, ekspertizlerimizin önceden o alana bakması ve aracın çalışıp çalışmayacağı hakkında fikir sunması gerekmektedir.

Asansörlü taşıma hizmetlerini firmamız, İstanbul’un tüm ilçelerinde en uygun fiyat ve ödeme koşulları ile sağlamaktadır.

Firmamızdan ev taşıma fiyat taleplerini, talep formumuz aracılığı ile alabilir, firma telefonlarımız aracılığı ile de bize günün her saati ulaşabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın