Küçükçekmece Evden Eve Nakliye Kaliteli Hizmet

Küçükçekmece Evden Eve Nakliye

Küçükçekmece, İstanbul’un batısında, Avrupa yakasında bulunan, adını sınırları içerisindeki Küçükçekmece Gölü’nden alan, nüfus yoğunluğu bakımından ise en çok tercih edilen ilçeler arasında gelmektedir. Büyük bir sanayi ilçesi olan Başakşehir, Bakırköy ve Avcılar gibi ilçeler ile komşudur. Marmara Denizi’ne küçük bir kıyı ile bağlanır. Avcılar ilçesi ile aynı yerleşim özelliklerine sahiptir. Küçükçekmece evden eve nakliye hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgiyi yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Küçükçekmece, İstanbul’un en eski yerleşimlerinden biridir. Bu sebepten dolayı ilçede devamlı yapı yenileme projeleri yapılmaktadır. Küçükçekmece’de de firmamız, mobil eşya taşıma asansörleri, kamyon ve kamyonetleri ile birlikte uzman taşıma ekipleriyle 7/24 hizmet vermektedir.

En uygun fiyatlarla ilçe ve çevresinde ev taşıma, ofis taşıma, kurum taşıma, iş yeri taşıma gibi faaliyetler yapan firmamız, aynı zamanda parça eşya taşıma hizmeti de vermektedir.

Küçükçekmece Evden Eve Nakliye Kaliteli Hizmet

Küçükçekmece Evden Eve Nakliye Kaliteli Hizmet

Küçükçekmece Evden Eve Nakliye Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşıma hizmeti, İstanbul gibi metropoller de çok fazla ihtiyaç duyulan bir nakliye hizmetidir. İki ev arasında veya iki il arasındaki evler arasında eşya taşıma ihtiyaçları doğabilmektedir. Özellikle bu ihtiyaçlar, ilkbahar ve yaz aylarında olmaktadır. İstanbul’dan, Ege bölgesindeki illere veya Akdeniz bölgesindeki tatil yerlerine, tam ev veya kısmi ev taşımaları yapmaktayız.

Firmamız, özellikle şehir içi ve şehir dışı parça eşya taşıma hizmetlerinde, en uygun fiyatlar ve ödeme koşulları ile hizmet vermektedir.

Eşya sayısına göre kamyon veya kamyonet ya da panelvan araç gibi çözümleri sunan firmamız, eşya taşımacılığında en uygun fiyatları sunabilmek için, araç parkurunu her daim genişletmektedir.

Şehir dışı eşya taşıma operasyonlarını, kendi bünyemizde bulunan depolar vasıtası ile çözebilirken, tam ev taşımalarını da, eşya sayısına göre seçilen araçlarımız ile yapabilmekteyiz.

İstanbul’un tüm ilçelerinden, Türkiye’nin tüm bölgeleri veya illerine parça eşya taşıması yapan firmamızdan, günün her saati telefon aracılığı ile fiyat alabilir, detaylı teklif talebinde bulunabilirsiniz.

Küçükçekmece Evden Eve Nakliye Asansörlü Hizmet

Her ev taşıma operasyonunda olmasa da, İstanbul genelindeki neredeyse tüm ev taşıma hizmetlerimizde, mobil eşya taşıma asansörlerimiz ile taşıma yapmaktayız. Bu araçların kullanımı hemen zamandan kazandırmakta hem de eşya taşınması sırasındaki oluşan riskleri en aza indirmektedir.

Mobil eşya taşıma asansörleri, bina boylarına göre değişebilmekte ve fiyatları da boylarına göre şekillenebilmektedir. İstanbul gibi büyük metropollerde farklı bina boyutları olduğundan, firmamız araç parkuru içerisinde de farklı asansörler bulunmaktadır.

Eşya taşıma asansörleri ile ev taşıma daha hızlı olduğundan, birçok müşterimiz tarafından tercih edilmekte ve şehir dışı eşya taşımalarında da seçilmektedir.

Firmamız, İstanbul’un tüm ilçelerinde olduğu gibi, çevre illere de mobil asansörleri ile eşya taşıma hizmeti vermektedir. Akdeniz Nakliyat, mobil eşya taşıma asansörlerini, nakliye firmaları da dahil olmak üzere, saatlik, günlük veya haftalık sürelerle kiralama da yapabilmektedir.

Mobil eşya taşıma asansörleri sadece ev taşımalarında değil, ofis taşıma, kurum taşıma, fabrika taşıma, arşiv taşıma gibi farklı nakliye alanlarında da kullanılmaktadır.

Firmamızdan günün her saati mobil asansör kiralama fiyatı alabilir, günlük veya haftalık olarak asansör kiralaması yapabilirsiniz.

Küçükçekmece Evden Eve Nakliye Sigortalı Taşıma

Sigortalı taşımacılık, Türkiye’de tüm nakliye alanlarında kullanılan bir güvence sistemidir. Nakliyenin en zorlu alanlarından biri olan eşya taşımacılığında da son yıllarda sigortalı taşımacılık oldukça fazla yapılmaktadır.

Sektörde belli bir tecrübeye sahip firmaların yapabildiği sigortalı taşımacılık, maalesef birçok kayıtsız firma tarafından yapılmamakta ve eşya taşıtan tarafların büyük zararlar görmesine neden olmaktadır.

Akdeniz Nakliyat olarak tüm müşterilerimizin eşyalarını sigorta yapmakta, son parça eve yerleştirilene kadar güvence vermekteyiz. Sigortalı taşımacılık ile birlikte ambalajlı taşıma ve asansörlü hizmette elbette güvenli eşya taşımacılığında önemli hususlardır. Özellikle de ambalajlı eşya taşıma hizmeti, eşyaların taşınma sırasında zarar görmesini büyük çoğunlukla engelleyebilmektedir.

Tabii ki eşya taşıma operasyonlarında çalışan ekipler de en az bu etkenler kadar önemlidir. Firmamız, konusunda uzman personel ve ekiplerle çalışmakta, her zaman en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Küçükçekmece ilçesi ve İstanbul’un tüm ilçelerinde en uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile ev, ofis, iş yeri, fabrika, kurum, okul ve diğer tüm mekânların taşınmasında, talep formumuz aracılığı ile teklif alabilirsiniz. Telefonlarımız aracılığı ile de günün her saati müşteri temsilcilerimizden detaylı fiyat almanız mümkündür.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın