Bayrampaşa Evden Eve Eşya Taşıma Hizmeti

Bayrampaşa Evden Eve Nakliye

Bayrampaşa, İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan, Gaziosmanpaşa, Esenler ve Eyüpsultan gibi ilçeler ile komşu olan, tarihi ise Cumhuriyet’in kurulmasına kadar uzanan bir ilçedir. İlçeye ilk göç, Bulgaristan tarafından yapılmış ve ilçenin bulunduğu alan yıllar içerisinde yerleşim yeri olmaya başlamıştır. Bayrampaşa, sadece yerleşim olarak değil, sanayi alanında da yerel halka büyük hizmetler sunmaktadır. Bayrampaşa evden eve eşya taşıma hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgileri, yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Bayrampaşa, Fatih ve Eyüpsultan’dan sonra, İstanbul’un en eski yerleşim yerlerinden biri olma özelliğini taşımaktadır. Bu sebepten, ilçe nüfusu yıllar içerisinde devamlı artış göstermiş, hiçbir zaman düşüş yaşamamıştır. Bayrampaşa, genel olarak İstanbul’un merkezine çok yakın olması sebebiyle, halkın, yerleşim yeri olarak ilçeyi benimsemesinde büyük rol oynar.

Devamlı gelişen bir ilçe olduğundan, yıllar boyu yenilenme çalışmaları da devam etmiştir. İstanbul’un, deprem bölgesi olması sebebi ile de kentsel dönüşüm projeleri tüm ilçenin içerisinde görülebilmektedir.

Firmamız, İstanbul’un en önemli nüfus yoğunluğunun olduğu Bayrampaşa ilçesinde de en uygun fiyat ve ödeme koşulları ile eşya taşıma hizmeti vermektedir. Bununla birlikte, ofis taşıma, iş yeri taşıma, fabrika taşıma, okul ve üniversite veya devlet kurumlarının taşınması işlerini de yapmaktadır.

Bayrampaşa Evden Eve Eşya Taşıma Hizmeti

Bayrampaşa Evden Eve Eşya Taşıma Hizmeti

Bayrampaşa Evden Eve Nakliye Asansörlü Hizmet

Bayrampaşa, çoğunlukla tek binalardan oluşan yerleşim birimlerinden oluşmaktadır. Son 10 yılda yapılan site tipi yerleşim alanlarında da yüksek katlı binalar bulunmaktadır. Firmamız, 4-5 kattan sonra tüm yüksek binalar için mobil eşya taşıma asansörleri ile bölgede en kaliteli hizmeti vermektedir.

Asansörlü taşıma, bina içi eşya taşımalarından daha hızlı ve her zaman için daha güvenli bir yöntemdir. Mobil eşya taşıma asansörlerinin ulaşımı da kolay olduğundan, taşınacak ev şehir dışı bile olsa, firmamız, eşya taşıma asansörlerini gönderebilmekte ve eşyaların bina cephesinden yerine teslimini sağlamaktadır.

Akdeniz Nakliyat, kendi eşya taşıma asansörü işlerini yaptığı gibi, farklı nakliye firmalarına da eşya taşıma asansörü kiralama hizmeti vermektedir. Ofis veya devlet kurumu gibi taşıma operasyonlarının da başından sonuna kadar taşınmasında görev alabilen firmamız ve personeli, mobil yük taşıma asansörleri ile de hizmet verebilmektedir.

Eşya asansörlerini sadece nakliye firmalarına değil, kendi eşyasını taşımak isteyen müşterilerimize de saatlik veya günlük olarak kiralayabilmekteyiz. Bunun için talep formumuzdan detaylı teklif alabilir ya da telefonlarımız üzerinden firmamız müşteri temsilcileri ile detaylı görüşebilirsiniz.

Bayrampaşa Evden Eve Nakliye Paketli Taşıma

Evden eve nakliye çözümlerinde en önemli husus, eşyaların güvenliğidir. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi, Akdeniz Nakliyat, taşıdığı eşyaların güvenliğini azami ölçüde korur.

Paketli ve ambalajlı ev taşıma operasyonlarımızda, piyasanın en kaliteli ürünlerini kullanmakta ve pandemi koşulları göz önüne alınarak, kullanılan malzemelerin devamlı temizliğini yapmaktayız. Ambalajlı eşya taşımacılıklarında, firmamız aynı zamanda, taşınacak eşyaları sigorta ile güvence altına da almaktadır. Her evin içerisinde bulunan eşyanın ekonomik değeri birbirinden farklıdır ve bu gibi durumlarda, eve göre ve taşınacak eşyaya göre de sigorta yapabilmekteyiz.

Ambalajlı ve paketli eşya taşımacılığı, eşyaların, evler arasındaki yolculuğunda güvenli taşınması amacı ile sektör temsilcileri tarafından yıllar içerisinde geliştirilmiştir. Son yıllarda, Akdeniz Nakliyat olarak en kaliteli ambalaj malzemeleri ile ev taşıma operasyonlarında görev almakta, taşınma esnasında eşyaların hiçbir şekilde zarar görmesine izin vermemekteyiz.

Bayrampaşa Evden Eve Nakliye Sigortalı Hizmet

Evden eve eşya taşıma ya da ofisten ofise eşya taşıma operasyonları, nakliye sektörünün en hassas taşıma işlemleridir. Kimi ev veya ofis içerisinde son teknoloji eşya veya çalışma eşyası bulunmakta ve bu tip eşyaların hasar görmeden yerlerinden alınıp, diğer yerlerine taşınması ve kurulması gerekmektedir.

Tüm bu taşıma operasyonları belli bilgi ve beceri hatta tecrübe gerektirmektedir. Akdeniz Nakliyat, konusunda deneyimli, kendi bünyesinde bulunan eğitimli personelleri ile taşıma hizmetlerini sunmaktadır. Fakat buna rağmen, firmamız, en küçük taşıma operasyonundan, en büyük ev, iş yeri, ofis veya kurum taşımacılığına kadar sigorta güvencesi altında çalışmakta ve müşterilerini, doğacak maddi zararlara karşı korumaktadır.

Firmamızdan, günün her saati taşıtmak istediğiniz ev, ofis veya kurum için fiyat alabilir, ekspertiz ekiplerimiz ile tüm taşıma operasyonlarınız için detaylı fiyat bilgisi talep edebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın