Parsiyel Eşya Taşıma Hizmetleri ve Fiyatları 2021

Parsiyel Eşya Taşıma

Parsiyel eşya taşıma kelimesi, nakliyecilik sektöründeki kullanım alanı ile parça parça taşınan, farklı kişi veya kurumlara ait yüklerin bir arada taşınması ile ortaya çıkan bir hizmet türüdür. Nakliyenin her alanında parsiyel yük taşımacılığına rastlanır. Parça parça taşınması gereken yüklerin, parsiyel olarak nitelendirilmesi ile nakliye sektöründe devasa bir hizmet alanı ortaya çıkmıştır.

Belli bir konuma ulaşması gereken bir yükün taşınmasında kullanılan araçlarda, farklı yükler için de yer kalması ve bu boş kalan yerlerin değerlendirilmesi ile hem Ülke ekonomisi hem de karşılıklı hizmet veren ve alanlar ekonomik açıdan memnun olurlar.

Parsiyel yük taşıma işlemi, bugün birçok nakliye firması tarafından ana alan olarak çalışılmakta ve birçok kişiye ve kuruma hizmet vermektedir.

Parça yük taşıma her nakliye alanında olduğu gibi, evden eve nakliye sektöründe de çok başvurulan bir taşıma yöntemidir. Parça eşyasını belli bir yerden, diğer hedef yere taşımak isteyen kişiler, komple araç kiralama masrafları yerine, parsiyel yük taşıma hizmetini seçebilirler.

Parsiyel eşya taşıma

Parsiyel eşya taşıma

Parsiyel Eşya Taşıma Nasıl Yapılır?

Şehir içi veya şehir dışı birkaç parça eşyanın taşınması komple araç tutmak yerine, parsiyel eşya taşıma hizmeti ile bunu daha uygun fiyatlara yaptırabilirsiniz. Akdeniz Nakliyat olarak, gerek İstanbul içi, gerek ise İstanbul dışı parça eşya taşımalarda, araçlarımızı müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda farklı il veya ilçelere göndermekteyiz.

Parça eşyasını başka bir ile göndermek isteyen müşterilerimizin, ilgili eşya veya eşyalarını, evlerinden alıyor, parça taşıma yaptığımız araçlarımız yükleyerek, kısa süre içerisinde gidecekleri mekana ulaştırıyoruz.

Parsiyel taşıma da, taşınacak eşyaların transfer merkezimize nakliyesini müşterilerimiz kendi araçları ile yapabilirler. Bu sayede maliyet daha da düşmüş olur.

Parsiyel taşıma bile olsa, bazı eşyaların paketlenmesi gerekebilir. Nazik, kırılabilecek veya antika gibi eşyaların da taşıma işleminden önce paketlenmesini firmamız personelleri özenle yapmaktadır. Ayrıca bu riskli ürünlerin taşıması da araçlarımızda olabildiğince hassas şekilde yapılmaktadır.

Parsiyel Eşya Taşıma Fiyatları

Parsiyel taşımacılıkta fiyat kavramı oldukça değişken olabilir. Parça eşyaların taşınmasında birçok etken fiyatı değiştirebilir. Bunlardan bazıları;

  • Eşyanın alınacağı mekanın durumu
  • Eşyanın boyutu, ağırlığı taşınma durumu
  • Eşyanın hassas olup olmadığı
  • Eşyanın hangi il ve ilçeden alınıp, hangi il ve ilçeye götürüleceği
  • Eşyanın götürüldüğü yerde taşınma işlemleri ve çıkabilecek sorunlar
  • Eşyanın boyutları nedeniyle mobil asansör ile taşınacak olması

Tabi ihtimaller artabilir. Bunlar sadece yüzeysel ihtimallerdir ama parsiyel eşya taşımacılığında fiyat oldukça değişkendir.

Her parça eşya, bazen tek kişi ile taşınmayabilir. Birden fazla kişinin çalışmasıyla taşınabilecek eşyalarda fiyatın değişiminde büyük rol oynar.

Parsiyel Eşya Taşıma Hizmeti Güvenilir mi?

Her taşıma işleminin kendine göre bir riski vardır ve nakliye sektöründe bu riskleri için Akdeniz Nakliyat gibi kurumsal firmalar bir dizi önlem almaktadır. Taşınacak eşyaların öncelikle işinde ehil kişiler tarafından taşınmasına firma olarak özen göstermekteyiz. Ayrıca taşınan eşyaların devamlı olarak sigortalarını yapmaktayız.

Kırılacak, çizilecek veya herhangi bir zarar görecek eşyanın, taşıma işlemine başlamadan önce her türlü güvenlik önlemini alan firmamız, bugüne kadar sıfır iş kazası ile gelmiştir.

Parsiyel Eşya Taşıma da En Uygun Fiyatlar

Akdeniz Nakliyat olarak, parça eşya taşıma da en uygun fiyatları vermekteyiz. Şehir içi veya şehir dışı parça eşya taşımalarında firmamız, uzman personeli ve son teknoloji araçları ile en güvenilir nakliye hizmetini sunmaktadır.

7/24 güvenlikli depolarımızda gideceği yeri bekleyen parça eşyaların güvenliği ve yerlerine ulaştırılana kadar ki durumları tamamen firmamıza aittir.

İstanbul içi veya İstanbul dışı parça eşya taşımalarınızda Akdeniz Nakliyat’a fiyat sormadan karar vermeyin, kazançlı çıkın.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın