Eşya Depolama Nedir? Depolama Hizmeti ve Fiyatları

Eşya Depolama

Bir veya birden fazla kişinin eşyanın ücreti karşılığında depolanması, güvenliğinin sağlanması ve istendiğinde yerine teslim edilmesi hizmetine eşya depolama hizmeti denir. Ev eşyası depolama, büyükşehirler de çok fazla kullanılan bir hizmet türüdür. Eşya depolamaya yol açan birçok neden vardır ve Ülkemizde eşyaların bir şekilde düzenli ve temiz bir şekilde korunmasını sağlayacak depoların sayısı her geçen gün artmaktadır.

Eşyaların depolanmasını gerektirecek birçok durum ile karşılaşmaktayız. Bunlardan bazıları;

-Geçici atanmalar

-Yurtdışı seyahatleri

-Uzun süreli tatiller

-Eğitim süreçleri

-İş yeri tarafından başka bir şehirde görevlendirilmeler (Özel Sektör)

-Yurtdışında çalışma

Tabi örnekler artırılabilir. Akdeniz Nakliyat olarak merkezimiz İstanbul’da olduğundan, birçok müşterimizin eşyalarının depolama ihtiyacını karşılamaktayız. Özellikle büyükşehirlerde daha fazla karşılaşılan eşyaların depolanma süreci, diğer illerimizde de tabii ki ihtiyaçlar doğrultusunda karşılanmaktadır.

Eşya Depolama Nedir?

Eşya Depolama Nedir?

Neden Eşya Depolama Hizmeti?

Depolanacak eşya ne olursa olsun, depolama yapan firmanın size sağladığı güvenceler çok önemlidir. Sigortası olan, depolama hizmetinin verildiği mekanın her türlü güvenlik önlemini almış olan firmalarla çalışmanız her zaman menfaatinize olacaktır.

Akdeniz Nakliyat olarak, müşterilerimizin eşyalarını en yüksek düzeyde güvenlikli mekanlarda, 7/24 kamera sistemi ile izleyerek, sigortalı bir şekilde depolamaktayız.

Eşyaların bir mekanda depolanması hizmeti yukarıdaki saydığımız durumlardan bağımsız bir şekilde de ihtiyaç duyulabilmektedir. Mesela eşyası fazla gelen müşterilerimizin, artık kullanmak istemedikleri veya daha sonra kullanacakları eşyalarını depolarımızda saklamaktayız.

Eşya Depolama Hizmeti Nasıl Yapılır?

Depolarımıza, konulmak istenen eşyaların nakliyelerini, müşterilerimizin kendileri yapabildikleri gibi, depolanacak eşyaların nakliyesini de firmamız üstlenebilmektedir.

En baştan en sona kadar, paketleme, taşıma ve depolama hizmetlerini kusursuz bir şekilde yapmaktayız. Bununla da kalmayıp, gelecekte, istenen tarihlerde, müşterilerimizin evine aynı eşyaları yine araçlarımız ve ekibimiz vasıtasıyla nakledebilmekteyiz.

Depolanacak eşyanın sayısı önemli değildir. İster tam ev, ister birden fazla ev eşyası ile depolama hizmetlerimizi sınırsız alan ile yönetmekteyiz.

Eşya Depolama Hizmeti İçerisinde Asansör İle Taşıma

Depolanacak eşyaların, depolarımıza getirileceği nakliye operasyonlarında, eğer gerekirse, mobil asansörlerimizde hizmet vermektedir. Mobil asansörlerimiz, Şehrin her tarafında çalışabilmekte, günlük, saatlik veya eşyanın sayısını göre fiyatlandırmalara tabi tutularak kiralanabilmektedir.

İstanbul Eşya Depolama Hizmeti

İstanbul’da depolama hizmeti verdiğimiz gibi diğer şehirlerde de bu hizmeti verebilmekteyiz. İstenilen mekandan alınacak eşyaların, ilgili şehirdeki, firmamıza bağlı depolara nakledilmesi ve depolanması da tarafımızdan yapılmaktadır. Tüm bu işlemler sigortalı olmakta ve taşınan eşyalar Akdeniz Nakliyat güvencesi ile birlikte sigorta kapsamına da alınmaktadır.

İstanbul içerisinde depolanacak olan eşyalar, yine İstanbul’daki depolarımızda muhafaza edilmektedir.

Eşya Depolaması İçin Bizi Arayın

En uygun depolama ücretleri ve hızlı geri dönüşler ile eşyalarınızın güvenli yerlerde depolanmasını ister misiniz? Akdeniz Nakliyat ile depolama hizmetini en uygun fiyatlara alın. Haftalık, aylık ve senelik olarak depolama hizmeti veren firmamız, depolanacak eşyaların nakliyesini de en uygun fiyatlarla yapmaktadır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın