Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat, şehir içinde çok fazla olduğu gibi, şehirler arasında da oldukça fazla yapılmaktadır. Kamu personelleri, işçiler veya belli kurumlarda çalışan vatandaşların, bir şehirden başka bir şehire göç etmeleri ile şehirler arası evden eve nakliyat talebi ortaya çıkmaktadır.

Bu sebep ile artan ihtiyaçları karşılamak amacı ile Akdeniz Nakliyat olarak şehirler arası nakliyatta yapmakta ve müşterilerimize farklı illerde de hizmet vermekteyiz.

Şehirler arası ev taşımacılığı, eşyanın alınacağı mekandan, bırakılacağı mekana kadar arada geçen sürenin değişiklik gösterdiği taşıma operasyonlarıdır. Eşyanın alınacağı ev, eşyanın gideceği ilin uzaklığı ve eşyanın yerleştirileceği yeni ev de, nakliye zamanını etkileyen faktörlerdir.

Bu tip uzun süreli evden eve nakliye operasyonlarında fiyat tabii ki şehir içi ev taşımaya nazaran daha fazla olmaktadır.

Şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti

Şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Şehirler arası taşıma fiyatları, büyük eşya içeriğine sahip evler açısından biraz maliyetli olabilmektedir. Ufak araçlara sığmayacak boyutta ve adetteki eşyaların büyük araçlar ile taşınması ve gidilen mesafenin de artması sebebi ile nakliye ücretleri şehir içine göre biraz daha yüksek olmaktadır.

Şehirler arasında taşınacak evlerin, bina içi asansör veya merdivenlerinde taşıma yasağı veya engeli de varsa, fiyata mobil asansör de dahil olacağında, taşıma fiyatları daha da artabilir.

Fakat alçak katlı veya giriş dairelerden alınan eşyaların, gidecek yerde de alçak kat irtifalarına taşınması maliyetleri tabii ki düşürecektir. Hem ekip sayısında düşüş olacak hem de firma olarak zaman kazanılacaktır.

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Asansör Hizmeti

Şehirler arası eşya taşımacılığında da asansör yani mobil asansör hizmetine ihtiyaç duyabilmekteyiz. Bazı site veya plazalarda içeriden eşya taşınması mümkün olmazken, bina dışında müsait alan olabilmekte ve taşınacak eşyalar mekana, pencere veya balkon bölümünden alınabilmektedir.

Mobil asansör hizmetini sadece İstanbul içinde değil, İstanbul dışında da vermekteyiz. Özellikle büyükşehirlerdeki partnerlerimiz ile irtibat halinde olarak, taşınacak eşyaları en güvenli şekilde yerlerine ulaştırmaktayız.

İstanbul ve çevresi yani Kocaeli, Yalova, Tekirdağ, Kırklareli gibi illerimize günlük olarak da mobil eşya taşıma asansörlerimiz ile sigortalı bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Türleri

Şehirlerin arasında taşınan evler her durumda tam olarak taşınmaz. Bazı evler yarım eşyalı olabilir, bazı taşıma işlemlerinde ise parça eşya durumu söz konusudur. Bu gibi durumlarda, firmamız tam araç göndermek yerine, aynı yöne giden birkaç evin eşyasını aynı araç ile nakledebilmektedir. Bu hem müşterilerimiz açısından hem de firmamız açısından büyük tasarruf sağlamaktadır.

Parça eşya taşımalarında ise küçük kamyonetlerimiz görevlendirilmekte ve çok daha ufak eşyalar söz konusu ise de o zaman parsiyel eşya taşıma konusu gündeme gelmektedir.

Parsiyel olarak taşınan birçok eşyanın bir araya getirilmesi doldurulan araçlar aynı yön üzerindeki farklı adreslere uğrar ve teslimatlar gerçekleştirir.

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat ve Sigorta

Şehirler arası taşıdığımız eşyalar için de sigorta güvencemiz söz konusudur. Eşyanın alınacağı mekandan bırakılacağı mekana kadar süren zaman içerisinde sigortaladığımız eşyaların bugüne kadar herhangi bir şekilde zarara uğraması söz konusu olmamıştır. Fakat her ihtimali göz önünde bulundurarak çalışan Akdeniz Nakliyat, bu konu için müşterilerini ve eşyalarını güvence altına almaktadır.

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Ekipli Taşıma

Şehirler arası taşımacılık ile birlikte ekip çalışması çok önemlidir. Taşınacak eşyaların uzman ekiplerce taşınması kaza risklerini azaltır. İstanbul’dan İzmir veya Ankara’ya taşınacak bir evin, İstanbul’daki adresten ekibimizle paketlenmesi ve taşınması aynı şekilde diğer illerde de ekibimiz aracılığı ile yapılmaktadır.

Uzman eşya taşıma ekiplerimiz konularında piyasanın en kaliteli işçiliğini yapan kişilerden oluşmaktadır. Hassas eşya taşıma işlerinde çok başarılı olan ekiplerimiz, sigortamız olmasına rağmen, taşıma esnasında kazalara asla karışmamaktadırlar.

Şehirler arası taşıma işlemlerinde de taşınacak eşyanın iki tarafta da ekiplerimiz ile taşınmasına özen göstermekteyiz. Eğer taşınan eşyanın indirileceği yere ekibimizi göndermekte sıkıntı yaşıyorsak, ilgili şehirde partnerimiz olan taşıma firmalarından da ekip bulabilmekteyiz.

Sonuç Olarak

Şehirler arası nakliyat konusunda firma olarak tüm müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. Akdeniz Nakliyat, yılların vermiş olduğu nakliye tecrübeleri ile hem sigortalı taşımacılıkta hem de ekipli ev ve ofis taşımacılığında İstanbul ve tüm büyükşehirlerde 7/24 nakliye hizmeti vermeye devam etmektedir.

Şehirler arası taşımak istediğiniz ev eşyalarınız için firmamızdan fiyat almadan taşınmaya karar vermeyin. Bizi arayın kazançlı çıkın.