İstanbul Bodrum Nakliyat Evden Eve Taşıma 2021

İstanbul Bodrum Nakliyat

2020 yılının ilk günlerinden başlayarak, tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını sonrasında büyükşehirlerden göçler arttı. Özellikle İstanbul, İzmir, Ankara gibi büyük illerden kırsala kaçış pandeminin şu an devam etmesiyle de büyük bir hızla devam ediyor. Bu minvalde, İstanbul Bodrum nakliyat konusunda firmamız neredeyse haftanın 3 günü Ege tarafına araç göndermekte ve parça eşya da taşımaktadır.

Bu taşımalar özellikle de Muğla’nın ilçelerine ve en çok da Bodrum’a yapılmaktadır. İstanbul’da evini boşaltıp, Bodrum’a yerleşen birçok kimse, ya tamamen göç etmekte ya da süreli bir şekilde İstanbul’u terk etmektedir.

Birçok müşterimizin İstanbul Bodrum arası nakliye ihtiyaçlarına cevap vermiş bir firma olarak, en uygun fiyatlarla ekipli, ekipsiz ve sigortalı taşımacılığa 7/24 devam etmekteyiz.

İstanbul Bodrum Nakliyat

İstanbul Bodrum Nakliyat

İstanbul Bodrum Nakliyat Günleri

İstanbul Bodrum arası mesafe uzun olduğundan, her gün nakliye hizmetimiz maalesef bulunmamaktadır. Fakat göçlerin yoğun yaşandığı ilkbahar ve yaz aylarında neredeyse her gün bu rota üzerinde araçlarımız ve ekiplerimiz taşıma yapmaktadır.

Covid-19 pandemisi ile tersine göç olduğu açıktır fakat bu göç birçok kişi için geçicidir. Zira müşterilerimizin birçoğunun eşyasını, depolarımızda muhafaza etmekteyiz. Yani Bodrum’a göç etmiş birçok ailenin, pandemi sonrası yine İstanbul’a göç etmeleri yüksek bir ihtimaldir.

Muğla ve Bodrum her zaman zaten iç göç alan bölgelerdir. Türkiye’nin her yerinden göç alan bu bölgelere talep son 1 yıldır daha da fazla artmıştır. Bu talepte patlama geçen yaz aylarında olmuştur. 2021 yılının yaz aylarında da taşınan aile sayısında yine patlama olmasını beklemekteyiz.

Bu sebeplerden, İstanbul Bodrum nakliyat günleri değişebilmektedir. Eğer parsiyel eşya taşıma yapılacak birkaç ev varsa, eşyalarını tek araçla taşımakta ve daha uygun fiyata taşıma hizmeti vermekteyiz. Firmamız parsiyel eşya taşımada da ekipli çalışmaktadır. Alınan eşyalar, birkaç ev de olsa, yerlerine ekiplerimiz tarafından sağlam bir şekilde ulaştırılmaktadır.

İstanbul Bodrum Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliye işlerinde önden fiyat vermek veya bir fiyat listesi belirlemek oldukça zordur. Zira yapılacak iş, evin durumu, kat sayısı, eşya sayısı ve bunlar gibi birçok etkene bağlı olarak değişebilir. Bu iki bölge arası bir evin taşıma maliyeti elbette şehir içi eşya taşıma maliyeti ile aynı olmayacaktır.

Taşınan ev büyük ve eşya sayısı fazla ise ve mobil asansör her iki tarafta da gerekiyorsa fiyat daha da artar. Eşyaların kurulum veya sökümlerinde harcanan zaman da nakliye fiyatlarını etkileyebilmektedir.

Bu sebepten, İstanbul Bodrum nakliye ihtiyaçlarınızda, talep formumuzdan bize ulaşmanızı ve eviniz, eşyalarınız hakkında detaylı bilgi vermeniz, fiyat konusunu aydınlatacaktır.

İstanbul Bodrum Nakliyat Eşya Sınırı Var mı?

Firmamız, her iki bölge arasındaki taşınacak eşyaların sayısına bakmadan müşterilerine hizmet vermektedir. Yani tek parça bile olsa, firmamızı önceden bilgilendirmeniz, parça eşyalarınızın taşınması açısından sıra almanızı sağlar. Bu sıra ile birlikte belirlenen günde yola çıkacak olan aracımız, sizin eşyanız ile birlikte diğer tüm parça eşyaları toplar ve ilgili şehre doğru yola çıkar.

Bu yüzden, firmamız açısından, bu iki bölge arasında eşya sınırlaması yoktur. Tek parça eşyası olan müşteriye de, komple ev taşıtmak isteyen müşterimize de cevap verebilecek ekip ve araçlara sahibiz.

İstanbul Bodrum Nakliyat Asansör Hizmeti

İstanbul’dan Bodrum’a taşıyacağımız ev eşyaları için gerekiyorsa mobil asansör hizmeti de verebilmekteyiz. Eğer aynı ev eşyası için Bodrum’da mobil asansör ile eşyalar eve çıkarılacaksa, bunun için de kendi asansörümüzü gönderebilir ya da Muğla civarı partnerlerimizden asansör temin edebiliriz.

Bizim açımızdan her durum yapılabilmektedir. Yıllardır farklı illerdeki partnerlerimiz ile dirsek teması çalışarak, hiçbir müşterimizi sıkıntıya sokmamak için çalıştık, çalışmaya devam ediyoruz.

İstanbul Bodrum Nakliyat Sigortalı Taşımacılık

Sadece kurumsal evden eve nakliye firmalarının sağlayabildiği sigorta garantisini firmamız Akdeniz Nakliyat’ta sağlamaktadır. Eşyalarınızın pahası ne olursa olsun, firmamız uzman ekipleri ve sigortamızın varlığı ile taşıma operasyonlarımızı en temiz şekilde yapmaya devam etmekteyiz.

İstanbul Bodrum arası eşya taşıma hizmeti almak için firmamız satış temsilcileri ile görüşebilir, eşyalarınız hakkında bilgi verebilir ve güncel fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın