Arşiv Taşıma Hizmeti Sigortalı Taşımacılık

Arşiv Taşıma Hizmeti Nedir?

Dünya olarak teknoloji dolu yaşama geçsek ve elektronik ve de bulut dosyalama sistemleri hayatımıza girmiş olsa bile halen bir takım kurumlar dosya arşivlemek zorunda. Elektronik ortam da arşiv tutmak tabii ki diğer arşiv tutma şekillerine göre daha maliyetsiz ama bazı arşivler hala fiziksel olarak tutulmak zorunda. Bu arşivlerin en başında kamu ile alakalı olanlar var ve hala birçok kuruluş yıllar geçmesine rağmen bu dosyaları arşivlemek zorunda. Arşiv taşıma hizmeti de bu minvalde müşterilerimize verdiğimiz hizmetler arasında yer almakta.

En başta İstanbul ve çevresi olmak üzere Türkiye’nin tüm illerinde arşiv nakliye hizmeti veren firmamız, arşiv nakliye hizmetini sigortalı olarak yapmaktadır.

Şehir içi veya şehirler arası gibi seçenekleri de değerlendiren firmamız, müşterilerine her il arası arşiv nakliye hizmeti vermektedir.

Arşiv Taşıma Hizmeti Sigortalı Taşımacılık

Arşiv Taşıma Hizmeti Sigortalı Taşımacılık

Arşiv Taşıma Nasıl Yapılır?

Arşivi tutulan belgelerin ve dosyaların paketlenmesi, kolilenmesi firmamız uzman personeli tarafından yapılmaktadır. İsteğe bağlı olarak koli veya diğer paketleme sistemleri ile paketlenen arşiv öğeleri, bina asansörü, merdiven ya da ihtiyaç duyulursa mobil asansör aracılığı ile kattan alınabilmektedir.

Büyük arşivlerin taşınmasında birkaç ekip görevlendirebilmekte ve karşılıklı taşıma işlemleri yapabilmekteyiz. Aynı şekilde bu tip büyük arşiv nakliye hizmetlerinde karşılıklı araçlarımız da görevlendirilebilmektedir.

Şehirler Arası Arşiv Taşıma

Şehirler arası taşınacak arşivlerin de paketlenmesi ve gerektiği gibi nakliyeye hazırlanmasını, istenildiği takdirde firmamız gerçekleştirmektedir. Şehirler arası taşınacak arşivlerin eğer tek araç için fazla yükleri yoksa parsiyel olarak da taşımalarını yapabilmekteyiz.

İstanbul İzmir, İstanbul Ankara arasında en fazla taşıdığımız arşivler, diğer şehirlerimiz arasında da taşınabilmektedir. Arşiv nakliyelerinde özellikle şehirler arası taşıma da güvenliği firma olarak en üst düzeyde tutmaktayız. Araçlarımızın ve içlerindeki yükün her zaman sigortaları yapılmakta ve müşterilerimiz açısından doğabilecek her türlü mağduriyetin önüne geçilmektedir.

Asansörlü Arşiv Nakliye Hizmeti

Arşivler daha çok koliler veya paketler halinde taşındığından, arşiv nakliyesinde Akdeniz Nakliyat olarak mobil asansör kullanarak hem ekip, hem zaman tasarrufu yapmakta hem de arşiv ürünlerinin güvenliğini böylece daha kolay sağlamaktayız.

Asansör ile taşımaya uygun binalar için geçerli bu hizmetimiz için, bina dışında mobil asansör yanaşabilmesi için alan olması gereklidir. Ayrıca ilgili eşyaların alınacağı katta da balkon olmalı ya da paketlerin, kolilerin sığacağı kadar bir alan açılmalıdır. Bu alan pencerelerin büyütülmesi ile de oluşturulabilir.

Arşiv Taşıma Fiyatları

Arşivlerin büyüklükleri, bulundukları il-ilçe ve mekanların özellikleri, nakliye fiyatlarının değişiminde büyük rol oynayabilmektedir. Her arşiv içerisindeki dosya sayısı değişebileceği gibi bazı arşivlerin nakliyesi günler alabilmektedir. Bu sebepten, arşiv nakliyesi öncesi fiyat verebilmek amacı ile ilgili arşivlere ekspertizlerimiz ziyarette bulunur ve yapılacak işin keşfini yaparlar.

Bu keşifler sonucunda belli bir fiyat belirlenir ve bu fiyat müşteriye iletilir. Arşiv nakliye işlerinde işin hızlanması amacıyla çoğunlukla mobil asansör kullanılır ve bu hizmet tabii ki fiyatta bazı değişikliklere de sebep olabilmektedir.

Arşiv Taşıma İçin Teklif Alın!

Arşiv nakliyesi konusunda uzman olan firmamızdan, taşınacak arşivin özelliklerini belirterek istediğiniz ileri bir tarih için fiyat ve randevu alabilirsiniz. Fiyat konusunun daha net bir şekilde anlaşılabilmesi için, taşınacak arşivin bulunduğu mekan, içindeki arşiv malzemeleri ve gideceği mekan iyi bir şekilde incelenmelidir.

Firmamızdan arşiv nakliyesi fiyat teklifini, talep formu sayfamızdaki formu doldurarak alabilirsiniz.

İstanbul İzmir Arşiv Taşıma

Evden eve nakliye de olduğu gibi arşiv nakliyesinde de şehirler arası taşımacılık yapmaktayız. Özellikle İstanbul İzmir arası yaptığımız arşiv nakliyeleri, evden eve nakliyeler, ofis taşımacılığı gibi taşıma operasyonları ile firmamız yılların tecrübesine sahiptir.

Akdeniz Nakliyat olarak şehirler arası her türlü arşiv nakliyesini sigortalı olarak yapmakta ve pandemi sürecinde de özel izine tabi olarak taşıma operasyonlarımızı sürdürmeye devam etmekteyiz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın