Esenyurt Evden Eve Nakliyat Sigortalı Taşıma

Esenyurt Evden Eve Nakliyat

Esenyurt, Beylikdüzü ve Avcılar gibi ilçeler ile komşu, sanayi ve yerleşimin bir arada olduğu ilçelerdendir. Esenyurt’ta, İstanbul’un sayılı büyük fabrikaları vardır. Aynı zamanda bölgede sanayi bölgeleri de bulunmaktadır. Bir diğer sanayi bölgesi olan Hadımköy’e de olan yakınlığı yüzünden çalışan kesim tarafından yerleşim yeri olarak benimsenmiştir. Yazımızda, Esenyurt evden eve nakliyat hizmeti ve diğer taşımacılık faaliyetlerimiz hakkında bilgi vereceğiz.

İstanbul’un Anadolu Yakası’nda bulunan, yeni yerleşim yerlerinden biri olan Esenyurt bölgesinde son yıllarda çokça site yapılmış, bölge devasa bir yerleşim yerine çevrilmiştir. Bölgede çalışanların Esenyurt’u seçmesindeki sebep, ucuz kiralar veya ev maliyetleridir.

Yeni yerleşim olduğundan evden eve nakliyat hizmeti ilçe açısından büyük bir ihtiyaçtır. Firmamız, Esenyurt ve çevresinde evden eve eşya taşıma hizmeti vermekte ve en uygun fiyatlar ile kaliteli hizmeti birleştirmektedir.

Esenyurt Evden Eve Nakliyat Sigortalı Taşıma

Esenyurt Evden Eve Nakliyat Sigortalı Taşıma

Esenyurt Evden Eve Nakliyat Uygun Fiyat

Akdeniz Nakliyat, İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası olmak üzere her iki yakada da çalışmakta olan bir taşımacılık firmasıdır. Esenyurt ve çevresinde de yıllardır ev taşıma faaliyetlerini sürdüren firmamız, her türlü ev taşıma ihtiyacına cevap verebilmektedir. Esenyurt ve çevresinde ev büyüklükleri değiştiğinden, firmamız her ev taşıma operasyonu için farklı ekip ve araçlar kullanabilmektedir.

Özellikle stüdyo dairelerin ve 1+1 dairelerin ağırlık olduğu Esenyurt ilçesinde, firmamız daha çok kamyonet tipi araçları ile hizmet vermektedir. Bina içi duruma ve eşyaların boyutlarına göre de aynı şekilde mobil eşya taşıma asansörlerimizi gerekli olduğu yerde görevlendirebilmekteyiz.

Firmamız tüm bu taşıma işlerini en uygun fiyatlara yapabilmek için, her ev taşıma operasyonuna gerektiği kadar ekip ve araç görevlendirmekte ve bu sayede fiyatları uygun tutabilmektedir.

Ev taşıma fiyatları birçok etkene bağlı olarak değişebileceği için, fiyat verme konusunda firmamız müşteri temsilcileri ile görüşmenizi ya da detaylı olarak talep formu doldurmanızı tavsiye ederiz.

Esenyurt Evden Eve Nakliyat Asansörlü Taşıma Hizmeti

İstanbul’un tüm ilçelerinde olduğu gibi firmamız Esenyurt ve mahallelerinde de mobil eşya taşıma asansörleri ile hizmet vermektedir.

Esenyurt, daha çok yüksek binalar ile yapılaşmış bir ilçe olduğundan, eşya taşıma taşıma asansörlerinin çalışması bir ihtiyaç olabilmektedir. Birçok durumda bina içi olumsuz sebeplerden eşya taşıması yapılamamakta veya bina buna uygun olmamaktadır. Bazı durumlarda ise firmamız ve müşterilerimiz karşılıklı olarak eşya taşıma asansörü ile çalışılması kararını verebilmektedir.

Eşya taşıma asansörleri ile taşınacak eşyaların dava güvenli bir şekilde araca yüklenmesi veya eve çıkartılması mümkündür. Sigortalı taşımacılık yapsak da, her durumda eşyaların taşınma esnasında kazaya uğrama ve kırılma, çizilme gibi olumsuz durumlarla karşılaşma riski vardır.

Tüm bu olumsuz durumların önüne geçebilmek için firmamız, her taşıma operasyonunda olmasa da, özellikle yüksek katlı binalarda, eşya taşıma asansörleri ile taşıma yapmaktadır.

Bu araçlar ile taşıma yapmak sadece kaza riskini azaltmıyor. Aynı zamanda ev taşıma zamanını da kısaltıyor ve böylece iki tarafta zamandan kazanmış oluyor.

Esenyurt Evden Eve Nakliyat Sigortalı Taşıma

Firmamız, ufak veya büyük her türlü ev taşıma işleminde, önceden taşıma sigortası yaptırmakta ve eşyalar ile birlikte müşterilerini maddi olarak güvence kapsamına almaktadır.

Özellikle antika gibi, elektronik veya müzik aletleri gibi hassas ve değerli eşyaların taşınması büyük risk grubundadır. Bu tip eşyaların taşınmasında firmamız en kaliteli paketleme işlemini yapsa da, sigorta yaptırmadan da işe başlamamakta, taşınacak eşyayı maddi olarak garantiye almaktadır.

Nasıl bir eşya olursa olsun, taşımacılık ve nakliye her durumda riskler barındırır. Bina içerisinde yaşanacak kazalar, asansör içerisinde yaşanacak kazalar veya araç içerisinde olacak olumsuzluklar, her türlü önlemin alınmasında firmalar için ışık olmuştur.

Firmamız her taşıma operasyonunda eksiksiz olarak sigorta yaptırmaktadır.

Esenyurt Evden Eve Nakliyat Parça Eşya Taşıma

Firmamız sadece evden eve nakliye değil, şehir içi parça eşya taşıma hizmeti de vermektedir. İki ev arasında veya ofisler arasında eşya taşımacılığı da yapan firmamız, tek veya birkaç parça eşyanın taşınmasını ekipli olarak da yapabilmektedir.

İstanbul içi çalışan kamyonetlerimiz ile bölge ve mesafe fark etmeksizin parça eşyaların nakliyesini yapmakta ve müşterilerimize en uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

Şehirler arası parça eşya taşıma hizmeti ile birlikte parsiyel eşya taşıma hizmeti de vermekteyiz. Esenyurt ve çevresinden şehir dışına taşınacak evlerin taşımasını da firmamız kaliteli paketleme ve taşıma hizmetiyle devam ettirmektedir.

Tüm hizmetlerimiz için firmamız müşteri temsilcileri ile görüşebilir, fiyat alabilirsiniz. Talep formumuz ile de firmamızdan günün her saati fiyat ve teklif alabilmeniz mümkündür.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın