Başakşehir Evden Eve Nakliyat ve Eşya Taşıma

Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Başakşehir, İstanbul’un en yeni ilçelerindendir. Küçükçekmece, Esenler ve Büyükçekmece’den ayrılarak ilçe yapılmıştır. Başakşehir, yeni bir ilçe olduğundan devamlı gelişmektedir. Özellikle içerisinde barındırdığı onlarca site ile yerleşim yeri bakımından yüksek nüfus barındırmaktadır. Başakşehir aynı zamanda içerisinde sanayi alanlarını da barındırmaktadır. İstanbul’un en büyük fabrikaları ve sanayi bölgeleri bu ilçe sınırları içerisindedir. İkitelli organize sanayi bölgesi ise bu bölgelerden biridir. Başakşehir evden eve nakliyat hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi vereceğimiz yazımızın devamında, diğer hizmetlerimizden de bahsedeceğiz.

Başakşehir aynı zamanda bir sanayi bölgesi olduğundan dolayı, yerleşim ihtiyacı bakımından her zaman gelişme eğilimi göstermiştir. Sanayi bölgelerinde çalışanların büyük çoğunluğu Başakşehir ve çevresinde ikamet etmekte ve bu sayede ilçe, içeriğindeki sanayi bölgeleri içinde yerleşim imkanı sunmaktadır. İlçe de yapılaşma yeni olduğundan, yüksek katlı binalar ve bu binaların siteleşmesi yakın zaman dayanır.

Firmamız Başakşehir ve çevresinde ev taşıma hizmetleri ile beraber, mobil eşya taşıma asansörü kiralama, parça eşya taşıma veya ofis taşıma alanlarında da uygun fiyatlı çözümler sunmaktadır.

Başakşehir Evden Eve Nakliyat ve Eşya Taşıma

Başakşehir Evden Eve Nakliyat ve Eşya Taşıma

Başakşehir Evden Eve Nakliyat Hızlı Çözümler

Firmamız, özel yapım yük ve eşya taşıma asansörleri ile Başakşehir gibi yüksek katlı binalara sahip ilçelerde hizmet vermektedir. Bu tip araçlar ile eşya taşımak zamandan kazandırdığı gibi aynı şekilde eşyanın güvenliğini de sağlamaya yaramaktadır.

Mobil eşya taşıma asansörlerinin çalışması için bina çevresinde oluşturulacak güvenli bölgeler, Başakşehir ve civarındaki sitelerde çoğunlukla sağlanabilmektedir. Bu yüzden, yüksek katlı binalarda eşya taşıma hizmeti daha kolay ve hızlı bir şekilde çözülmektedir.

Başakşehir Evden Eve Nakliyat Şehir İçi Taşıma

Akdeniz Nakliyat, İstanbul içi sadece evden eve nakliyat hizmetleri ile değil, farklı eşyaların ve yüklerinde taşınmasında hizmet vermektedir. Üniversite taşımacılığı, ofis taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı ve antika eşya taşımacılığı ile de firmamız hizmet vermektedir.

Firmamız, tüm bu hizmetleri kusursuz bir şekilde verebilmek için yapılandırılmış, profesyonel taşıma ekiplerinden ve son teknoloji cihazlardan oluşan bir altyapıya sahiptir. Aynı şekilde taşıma araçlarımız olan kamyonet ve kamyonlarımızda çağa uygun, sigortalı ve her daim bakımları yaptırılan araçlardır.

Firmamız ekipli olarak her türlü eşyanın şehir içinde taşınması operasyonlarında çalışmaktadır. Bu eşyaların paketlenmesi ve güvenli bir şekilde yerine teslim edilmesi sırasında sigortalı çalışan firmamız, işini asla şansa bırakmamaktadır.

Başakşehir Evden Eve Nakliyat Maliyetleri

Ev taşıma maliyetleri, evin durumuna, eşyaların sayısına ve evin hangi ilçeye veya ile gideceğine göre değişiklik gösterebilmektedir. Firmamız, tüm bu hususları değerlendirir ve ev taşıma fiyatlarını en uygun şekilde müşterilerine verir. Firmamızın size en uygun fiyatları verebilmesi için, eviniz ve eşyalarınız hakkında detaylı bilgiye sahip olması gerekir.

Tüm bu bilgileri talep formumuz aracılığı ile bize ulaştırabilir ve taşınacak ev hakkında firmamız müşteri temsilcilerine bilgi verebilirsiniz.

Başakşehir Evden Eve Nakliyat Asansör Kiralama

Akdeniz Nakliyat, Başakşehir ve çevresinde mobil eşya taşıma asansörleri ile kiralama hizmeti de vermektedir. Firmamız neredeyse tüm taşıma operasyonlarında mobil eşya taşıma asansörünü kullanmaktadır.

Eşya taşıma asansörleri, taşınacak eşyanın başına gelebilecek herhangi bir kazayı engellemek amacıyla kullanılan son teknoloji araçlardandır. Bina içerisindeki merdiven veya asansörlerde her ev eşyasının taşınması bazı durumlarda mümkün olmamaktadır. Özellikle de antika veya tarihi değeri olan eşyaların taşınmasında firmamız azami özen göstermekte ve mümkünse eşya taşıma asansörleri ile bu eşyaların taşınmasını sağlamaktadır.

Eşya taşıma asansörlerini sadece kendi taşıma işlerimizde değil, sektörümüzdeki diğer firmaların hizmetine de sunmaktayız. Saatlik, günlük haftalık veya aylık şekilde tüm İstanbul veya çevresine taşıma asansörü kiralayan firmamız, kiralama hizmetini en uygun fiyatlarla yapmaktadır.

Mobil eşya taşıma asansörü veya evden eve taşıma hizmeti gibi tüm hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiyi müşteri temsilcilerimizden alabilir, talep formumuz ile fiyat talebinde de bulunabilirsiniz.

Talep formumuzu doldurmanız ve bize göndermeniz neticesinde, firmamız müşteri temsilcileri en yakın sürede tarafınıza dönüş sağlayacaklardır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın