Güngören Evden Eve Nakliyat Şehir İçi Taşıma

Güngören Evden Eve Nakliyat

Güngören, İstanbul’un yüzölçümü bakımından en küçük ilçeleri başında gelir. Zeytinburnu, Bağcılar ve Esenler ilçeler ile komşudur. Yüzölçümü düşük olmasına rağmen, ilçede nüfus çok fazladır. Bağcılar ve Esenler gibi yerleşimin çok fazla olduğu ilçeler ile komşu olması ve içerisindeki birçok fabrika ve iş yerinin varlığı, Güngören’in nüfusunun fazla olmasında etkili olan sebeplerdir. Güngören evden eve nakliyat hizmetlerimiz ile alakalı daha detaylı bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan Güngören, farklı boyutlardaki yapıları ve siteleri ile Avrupa Yakasının mesken olarak tercih edilen ilçelerindendir. Düşük kiraları ve ev maliyetleri yüzünden de tercih edilen Güngören, aynı zamanda bina yenilemeleri ile de bölgede değişime uğrayan ilçelerdendir.

Eski yapılaşma yüzünden oluşan dayanıksız yapı stoku yüzünden Güngören’de kentsel dönüşüm çalışmaları yapılmaktadır. Firmamız, evden eve nakliyat hizmetleri ile Güngören’de en uygun fiyatlar ve uzman ekipleriyle taşıma hizmeti sunmaktadır.

Güngören Evden Eve Nakliyat Şehir İçi Taşıma

Güngören Evden Eve Nakliyat Şehir İçi Taşıma

Güngören Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Taşıtmak istediğiniz evin ve eşyaların özellikleri neler?

Firmamız, ev taşıma hizmetinde sabit bir fiyat politikası yerine, az eşyası olan evler için daha az fiyat, fazla eşyası olan evlere daha farklı bir fiyat verebilmektedir. Zira her ev eşyası ve çeşidi birbiri ile aynı değildir ve içerikte farklıdır.

Eşyaların sayısı, evin oda sayısı, tarihi bir eşyanın olup olmadığı, müzik aletlerinin varlığı, standart beyaz eşyalardan başka kıymetli ev eşyasının varlığı gibi sebepler, ev taşıma fiyatlarının değişiminde büyük rol oynar.

Bu sebep ile firmamız ev taşıma, ofis taşıma, okul ve hastane taşımalarında, önceden taşınacak mekâna gitmekte ve tespit yapmaktadır. Standart fiyatlarla verilebilecek her türlü fiyat teklifi yanlışlık doğurabilir ve her iki taraf içinde menfaat dışıdır.

Güngören Evden Eve Nakliyat Eşya Taşıma Asansörü

Akdeniz Nakliyat, İstanbul’un her ilçesinde olduğu gibi Güngören’de de mobil eşya taşıma asansörleri ile hizmet vermektedir. Bu araçların diğer nakliye firmalarına kiralanması ya da bireysel kiralamaları da en uygun fiyatlarla yapan firmamız, günlük, haftalık ve aylık olarak da bu araçların kiralamasını yapabilmektedir.

Eşya taşıma asansörlerimiz, sadece İstanbul ve ilçelerinde değil, Türkiye’nin tüm illerinde hizmet verebilmektedir. Özellikle ilkbahar ve yaz dönemlerinde firmamız, Akdeniz ve Ege bölgelerine mobil eşya asansörü hizmeti sunmaktadır.

Taşıma asansörleri, teknoloji bakımından farklı gruplara ayrılabilmektedir. Akdeniz Nakliyat, alanında en gelişmiş makineler ile çalışmakta ve filosunu her geçen gün genişletmektedir.

Eşya taşıma asansörleri bilgi ve fiyat için telefonlarımızdan günün her saati arayabilir, detaylı talep formumuzu doldurarak da gün içerisinde anlık olarak yanıt alabilirsiniz.

Güngören Evden Eve Nakliyat Parça Eşya Transferi

Parça eşya taşıma da nakliyat sektörünün ayrı bir dalıdır. Özellikle evden eve nakliyatta, parça eşya taşıma hizmeti çokça karşılaştığımız bir durumdur. Belli bir sayıda veya tek eşyalarını taşıtmak isteyenler, yüksek fiyatlı taşıma hizmetleri yerine, bu hizmet ile işlerini çözebilmektedirler.

Parça eşya taşıma hizmeti, firmamızın yıllardır yaptığı, şehir içi veya şehir dışı çalışan kamyonetleri üzerinden yürüttüğü operasyonların bütünüdür. Her taşıma operasyonunda eşyalar tam ev olarak olmayabilir. Bazı durumlarda sadece beyaz eşya veya sadece mobilya taşınabilmektedir. Bu gibi durumlarda, mobil eşya taşıma asansörü ile müdahale edebildiğimiz gibi, az sayıda taşıma elemanı ve ufak araçlarımız ile taşıma yaptığımızdan, fiyat daha düşük olmaktadır.

Parça eşya taşıma hizmetimiz şehirler arasında da yapılmaktadır. Depolarımıza alınan eşyalar, çeşitli bölgelere giden kamyonlarımıza, haftanın belli günlerinde yüklenir ve yerlerine birkaç gün sonra ulaştırılır. Firmamız, parça eşyaların taşınmasında da istenirse, paketli taşıma hizmeti verebilmektedir.

Güngören Evden Eve Nakliyat İçin Teklif Alın

Tüm taşıma operasyonlarımızda müşterilerimize en uygun fiyatları verebilmek adına, ekip ve araç sayımızı her geçen gün artırmaktayız. Hizmet kalitemiz de buna paralel olarak artmakta ve kadromuz, araç parkurumuz genişledikçe daha fazla tecrübe sahibi olmaya devam etmekteyiz.

Firmamız, İstanbul’un tüm ilçeleri ile birlikte çevre illerde de en uygun fiyatlarla ev taşıması yapmakta ve ofis, okul, hastane ve her türlü kurum taşımacılığında da hizmet vermektedir.

Uygun fiyatlarımız ve profesyonel hizmetlerimizden yararlanmak için telefon numaralarımız ile bize ulaşabilir, günün her saatinde talep formumuzdan detaylı teklif alabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın