Esenler Evden Eve Nakliye ve Parça Eşya Taşıma

Esenler Evden Eve Nakliye

Esenler, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan ve Bağcılar, Başakşehir ve Gaziosmanpaşa gibi ilçeler ile sınır olan, nüfus yoğunluğunun çok fazla olduğu ilçelerdendir. Yüzölçümü bakımından en küçük ilçelerden olsa da, ilçede nüfus fazladır. Eski bir yerleşim yeridir ve içerisinde alışveriş merkezleri, sanayi fabrikaları ve büyük İstanbul Otogarı’nı da bulundurmaktadır. Esenler evden eve nakliye hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi vereceğimiz bu bloğumuzda, parça eşya taşıma hakkında da firmamızın hizmetlerinden bahsedeceğiz.

Firmamız, tüm İstanbul genelinde evden eve taşıma hizmeti verdiği gibi Esenler ilçesinde de ev taşıma hizmeti vermektedir. Bununla birlikte parça eşya taşıma ve mobil eşya asansörü kiralama gibi hizmetlerde de firmamız, Esenler ilçesinde etkin rol oynamaktadır.

Esenler, eski bir yerleşim yeri olduğundan, yenilenen binalar çok fazladır. Bununla birlikte yapılaşma birçok yerde dikey olarak şekillenmektedir. Firmamız, Esenler ve çevresinde bu tip bina veya sitelerde, mobil eşya asansörü ile kaliteli ve hızlı eşya taşıma hizmeti vermektedir.

Esenler Evden Eve Nakliye ve Parça Eşya Taşıma

Esenler Evden Eve Nakliye ve Parça Eşya Taşıma

Esenler Evden Eve Nakliye Asansörlü Taşıma

Asansörlü eşya taşıma, son yılların en hızlı taşıma çözümlerinden biridir. Bina içlerinde kaybedilen zaman ve taşınan eşyaların uğradığı kazalar neticesinde, mobil eşya taşıma asansörlerindeki sıfır risk sebebi ile talep artmıştır. Bu makineler ile eşya taşınacak binalara yanaşmak mümkünse, taşıma hizmeti yapılabilmekte ve gayette hızlı olmaktadır.

Eşya taşıma asansörleri için eşya taşınacak bina çevresinde, binaya yakın müsait bir alan olmalıdır. Bu alanlar, taşınacak evi de görmeli ve taşınacak evin pencere veya balkon kısımlarından, evdeki tüm eşyaların geçebileceği şekilde alanlar açılmalıdır. Tüm gereksinimler yerine getirildiğinde, mobil eşya taşıma asansörleri ile taşıma yapmak, her iki taraf içinde kazançlı bir çözüm olmaktadır.

Eşya asansörü ile taşıma yaparken, aracı kullanan kişilerin işinde uzman olması gerekmektedir. Bunun için firmamız bünyesinde bu iş için eğitilmiş operatörler bulunmakta ve taşıma operasyonlarında onlar görev almaktadırlar.

Profesyonel bir çözüm olan asansörlü taşıma ile eşyaların kazaya uğraması, kırılması veya çizilmesi gibi sıkıntıların önüne geçmek mümkündür. Zira bina içlerinden taşınan eşyaların gerek merdiven kısımlarında, gerek ise bina içi asansörde kazaya uğraması çok olasıdır.

Mobil asansör ile müdahale edilemeyen binalarda ise firmamız en iyi paketleme işlemlerinden sonra taşımaya başlıyor, oluşabilecek kazalara karşı taşınan eşyaları son derece iyi koruyor. En kaliteli paketleme malzemeleri ile çalışan firmamız, özellikle tarihi değeri olan antika eşyaların taşınmasında azami önem gösteriyor. Tabii ki bu tip eşyaların taşınmasında her zaman mobil eşya asansörü ile taşımayı tavsiye ediyoruz.

Esenler Evden Eve Nakliye Paketli Taşımacılık

Evden eve taşıma hizmetlerinde en önemli detaylardan birisi de paketlemedir. Bir ev eşyası ne kadar kaliteli ve profesyonel bir şekilde paketlenirse, o kadar başarılı bir taşıma ortaya çıkar. Neticede eşyaların bina içerisinde, merdivenlerde veya taşıma araçlarında birbirlerine sürtmesi veya çizilmesi gibi sorunlar olabilmektedir.

Kaliteli paketleme ile tüm bu sorunlar ortadan kaldırılabilir. Firmamız, tüm ev taşıma operasyonlarında, en kaliteli ev taşıma malzemeleri ile çalışmakta, işini şansa bırakmamaktadır. Paketli taşıma, aynı zamanda, asansörlü eşya taşıma hizmetinde de kullandığımız bir yöntemdir. Asansörle taşıma yapılacaksa bile firmamız işini riske atmamakta, tüm ev eşyasını gerektiği gibi paketleyerek oluşabilecek sıkıntılara karşı tüm eşyaları güvence altına almaktadır.

Esenler Evden Eve Sigortalı Taşıma

Sigortalı taşıma, artık çağın bir gereğidir. Firmamız, tüm ev, ofis, okul veya kurum taşımacılıklarında, taşınacak eşya bedeli kadar sigorta yaptırmak ve hem kendini hem de karşı tarafı güvenceye almaktadır. Taşınan eşyalar arasında beyaz eşyalardan farklı olarak değerli birçok eşya olabilir. Tarihi değeri olan tablolar, piyanolar, elektronik eski ev eşyaları gibi tüm riskli grupta olan eşyalar için toplu taşıma sigortası yaptırmaktayız.

Firmamız küçük veya büyük tüm ev taşıma operasyonlarında sigortalı hizmet vermektedir. Parça eşya taşıma hizmetleri içinde aynı şekilde güvence sağlamakta, gerek şehir içi taşımalarda, gerek ise şehir dışı taşımalarda sigortalı hizmet vermektedir.

Esenler Evden Eve Parça Eşya Taşıma

Esenler ve çevresinde parça eşya taşıma hizmeti veren firmamız, en uygun fiyat ve sigortalı hizmet ile müşterilerine cevap vermektedir. Firmamızdan taşınacak eşyalarınızın sayısını ve tiplerini belirterek fiyat alabilir, istenen ileri tarihli bir güne randevu alabilirsiniz.

Firmamız parça eşyaların şehir içi nakliyesini yaptığı gibi şehir dışına da yapmaktadır. Kamyonet tipi ufak araçlarımız ile her türlü eşya taşıma işinizde firmamızdan fiyat almadan karar vermeyin. Talep formumuz ile 7/24 eşya taşıma talebinde bulunabilir, telefon ile arayarak fiyat sorabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın