Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat Mobil Asansör

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat

İstanbul’un Avrupa Yakası’nda, Marmara Denizi’ne kıyısı olan Beylikdüzü, Büyükçekmece, Esenyurt ve Avcılar ile komşu bir ilçedir. Avcılar gibi Beylikdüzü içerisinde de sanayi alanları, fabrikalar ve büyük çaplı iş yerleri bulunmaktadır. Yerleşim de bu yüzden Beylikdüzü’nde son yıllarda bu yüzden gelişmiştir. Daha çok site şeklinde yapılan toplu konutlar ile ilçe, yüksek nüfusa ulaşmaktadır. Beylikdüzü evden eve nakliyat ve mobil asansör hizmetlerimiz hakkında bu yazımızda detaylı içerikler sunacağız.

Beylikdüzü, çok katlı bina ve binaların bulunduğu sitelerden oluşan bir ilçedir. İlçenin genelinde bu tip yerleşim vardır.

Akdeniz Nakliyat, Beylikdüzü gibi dikey yapılaşmanın olduğu tüm ilçelerde mobil asansör hizmeti vermekte ve faaliyetlerine son hızıyla devam etmektedir. Evden eve eşya taşıma hizmetlerimizi Beylikdüzü ve çevresinde de en uygun fiyat ve kredi kartı ile ödeme avantajları ile sunmaktayız.

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat Mobil Asansör

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat Mobil Asansör

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Ev taşıma fiyatlarını, taşınacak evin boyutu ve içerisindeki eşyalar değiştirebilmektedir. Ayrıca evin nereden nereye taşınacağı da fiyat açısından önemli bir husustur. Firmamız, Beylikdüzü ilçesinde kamyonet ve kamyonları ile paketlemeli, paketlemesiz her türlü ev ve ofis taşımacılığını en uygun fiyatlarla yapmaktadır.

Paketleme, söküm veya montaj gibi tam ev taşıma işlemlerinde fiyat haliyle yükselebilmektedir. Bu tip işlemler için ekip sayısı artırılmakta, paketleme malzemesi kullanılmakta ve zamandan özellikle de montaj ekiplerinin maliyetlerinden fedakarlık edilmektedir.

Akdeniz Nakliyat, her türlü ev taşımasına uygun ekipleri, araçları ve gereçleri, paketleme malzemeleri ve araçları ile uygun fiyatlı taşıma hizmeti sunmaktadır.

Fiyat bilgileri, her ilçe, ev veya eşyaya göre değiştiğinden, ev taşıma fiyatları için firmamız müşteri temsilcileri ile görüşmeniz ya da talep formu aracılığı ile tarafımıza ulaşmanız gerekmektedir.

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat Asansörlü Hizmet

Mobil asansörler, Beylikdüzü gibi dikey yapılaşmanın olduğu ilçe veya illerde en fazla kullanılan nakliyat araçlarındandır. Son yıllarda kullanımı, dikey yapılaşmayla birlikte artmıştır ve teknoloji olarak her geçen gün bu araçlar daha da yükseğe ulaşabilmektedir. Ortalama binaların neredeyse her katına ulaşabilecek metrajda mobil asansör aracına sahip olan firmamız, bu makinaların günlük, haftalık, aylık kiralamalarını da yapmaktadır.

Aynı şekilde Akdeniz Nakliyat, eşya taşıma asansörlerinin şehir dışına da kiralanmasını yapmakta, ekipli olarak da şehir dışında ev taşıma yapabilmektedir.

Firmamız özellikle covid-19 pandemisinin başından bu yana Akdeniz ve Ege bölgesine ev taşıma yapmakta, istendiği takdirde, asansörlü taşıma da yapabilmektedir.

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat Parça Eşya

Kamyonetlerimiz ve tekleme veya birkaç parçadan oluşan eşyaların için kurduğumuz sayısı az ekiplerimizle, İstanbul’da parça eşya taşıma hizmetinde de sigortalı taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

Nakliyat sektörünün en farklı işlerle dolu iş kolu olan evden eve nakliyatta, kimi zaman büyük tip kamyonları doldurabilecek eşyalar, kimi zaman da kamyonet tarzı küçük araçları bile doldurmayan ev eşyaları ile karşılaşabilmekteyiz. Bu gibi durumlarda, yukarıda da bahsettiğimiz gibi firmamız son derece uygun fiyatlarla hizmet vermekte, özellikle de şehir dışına İstanbul’dan taşınacak parça eşyalarda müşterilerine kolaylık sağlamaktadır.

Beylikdüzü ve çevresinde olan stüdyo daire veya 1+1 tarzı küçük boyutlu evlerin taşıma işlemini de üstlenen firmamız, her taşıma işleminde olduğu gibi bu tip ufak taşımalarda da mobil eşya taşıma asansörleri ile hizmet verebilmektedir.

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat İçin Hemen Arayın

İlkbahar ve yaz aylarının başlarında özellikle Akdeniz ve Ege bölgelerine firmamız, İstanbul’un her ilçesinden ev taşıma yapmaktadır. Bazı durumlarda bu ev taşımalarını birleştirmekte ve fiyatlarda her şekilde indirim sağlayabilmektedir.

Şehir dışı eşya taşımalarınızda, firmamızı önceden bilgilendirmeniz, sizin açınızdan fiyat konusunda daha faydalı olacaktır. Taşıtmak istediğiniz eşyaların kabaca adetlerini ve kaplayacağı yeri anlatarak, firmamızdan günün her saati ev taşıma fiyatı alabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın