Fatih Evden Eve Nakliye Parça Eşya Taşıma Hizmeti

Fatih Evden Eve Nakliye

Dünyanın en önemli coğrafyalarından biri olan İstanbul’un, tarihi yarımada ve çevresinde şekillendiği bir gerçektir. Tarihi binlerce seneye dayanan İstanbul ve tarihi yarımada dediğimiz Fatih ilçesi sınırları, aslında eski İstanbul denilen yerin kendisidir. Fatih, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan, tarihi İstanbul kara surları ve birçok tarihi eseri, mekanı ve bölgeyi içinde barındıran bir ilçedir. Yapılaşma olarak İstanbul’un en eski ilçesidir. Zira İstanbul’un devamlı büyümesinin başlangıç noktası aslında Fatih ilçesi ve çevresidir. Fatih evden eve nakliye hizmetimiz ve parça eşya taşıma gibi diğer yan hizmetlerimiz hakkında, bu yazımızda daha detaylı bilgiler verecek, aynı zamanda Fatih ilçesinden de bahsedeceğiz.

Fatih, özellikle Eminönü, Sirkeci ve civar semtleri turist bölgelerdir. Bu bölgelerde mesken oldukça azdır. Daha çok iş yerleri, turist işletmeler ve oteller bulunmaktadır. Bölgede, İstanbul’un en önemli ibadet alanları olan Ayasofya Camii, Sultan Ahmet Camii veya Süleymaniye Camii gibi yapılar bulunmaktadır. Bu yapılar ve diğer tüm tarihi binalar, eserler, bölgenin turizminde rol oynarlar.

Fatih bölgesinde meskenler daha çok ilçe merkezi tarafındadır ve orada da yapılaşma eski İstanbul tarzına yakın bir şekilde tutulmaya devam etmektedir. Dar ve taştan sokakları, tarihi ahşap binaları ve iş yerleri ile Fatih, yeni ve modern hayata bazı durumlarda ayak uyduramamaktadır. Bu tip evlere veya tarihi binalara eşya taşıma hizmeti de veren firmamız, en zorlu taşıma görevlerinde müşterilerine yardımcı olmakta ve en uygun fiyatlarla, Fatih ve çevresinde ev taşıma hizmeti vermektedir.

Fatih Evden Eve Nakliye Parça Eşya Taşıma Hizmeti

Fatih Evden Eve Nakliye Parça Eşya Taşıma Hizmeti

Fatih Evden Eve Nakliye Asansörlü Taşıma

Ev eşyası taşıma hizmetlerinde bina içi özellikler oldukça önemlidir. Eşyaların güvenli ve hızlı bir şekilde taşınabilmesi için, binaların merdiven veya asansörlerinin buna uygun olması gerekir. Bina içerisi eğer dar veya eşya taşımaya engel bir şekilde yapılmışsa, bu tip binalarda eğer mümkünse mobil eşya taşıma asansörleri devreye girmektedir.

Yeni ve modern eşyaların boyutları, eskiden yapılan eşya boyutları ile örtüşmemektedir. Bu sebepten, birçok eşya artık tarihi veya eski tarihli binaların içerisinden taşınması zorlaşmıştır. Firmamız, bu gibi durumlarda, ev eşyalarını, binanın herhangi bir cephesinden kapı veya pencere açma yoluyla, mobil asansör tekniği ile yapmaktadır.

Bina etrafında mobil asansörün konumlandırılacağı müsait bir alan varsa ve karşısında pencere veya kapı ya da balkon gibi yerler açılabiliyorsa, asansörlü taşıma hizmeti bu alanlardan verilebilmektedir.

Asansörle taşıma hizmeti ile her türlü eşyanın taşınması yapılabilmektedir. Özellikle maddi değeri yüksek eşyaların, bina içerisinde taşınırken çizilmesi veya kırılması ihtimallerine karşın, mobil asansör araçları çokça kullanılmaktadır.

Bu araçlar ile eşya taşıma hizmeti verirken de firmamız eşya taşıma sigortası yaptırmakta ve her iki tarafı da maddi olarak güvence altına almaktadır.

Fatih Evden Eve Nakliye Hizmet Fiyatları

Evden eve nakliye fiyatları ilçeye, ile, evin durumuna ve verilecek hizmete göre değişiklik gösterebilmektedir. Her ev taşıma operasyonu için farklı fiyat verilebilir ve eşyaların durumu göz önüne alınarak, aynı boyuttaki iki evin taşıma fiyatı aynı olmayabilir. Firmamız, her ev taşıması talebini detaylı olarak değerlendirmek ve tüm hususları göz önüne alarak, müşterilerine en uygun fiyatları vermektedir.

İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası olmak üzere, Türkiye’nin her yerine ev taşıyan firmamız, ev taşıma taleplerine fiyat ekspertizleri aracılığı ile cevap vermektedir. Ayrıca firmamız web sitesinde bulunan talep formu doldurularak da detaylı fiyat bilgisi alınabilmektedir.

Fatih Evden Eve Nakliye ve Parça Eşya Taşıma

Firmamız sadece ev taşıma hizmeti vermekle kalmamaktadır. Aynı zamanda İstanbul içi veya şehirler arası parça taşıma hizmeti de vermektedir. İlkbahar ve yaz aylarında özellikle Akdeniz ve Ege bölgelerine parça eşya taşıması yapan firmamız, gelen talepleri aynı gün değerlendirmek ve en yakın zamana eşya taşıma randevusu vermektedir.

Şehirler arası eşya parça eşya taşıma hizmetini firmamız parsiyel olarak yapmaktadır. Öncelikle küçük araçlar ile il içerisindeki eşyalar depomuzda toplanmakta sonrasında büyük araçlarımız ile ilgili eşyalar, belirtilen adreslere ekiplerimiz aracılığı ile teslim edilmektedir.

Akdeniz Nakliyat, sigortalı eşya taşımacılığı ve mobil eşya taşıma asansörleri ile İstanbul ve çevresine en uygun fiyatlar ile hizmet vermektedir. Firmamızdan günün her saati fiyat talebinde bulunabilir, ev taşıma rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Şehirler arası ev taşıma hizmetimiz için önceden tarih almanızda fayda vardır. Bu sayede daha uygun fiyatlar ile ve taşıma hizmeti sunabilmekteyiz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın