Üsküdar Evden Eve Nakliye Hizmeti Asansörlü Taşıma

Üsküdar Evden Eve Nakliye

İstanbul’un Anadolu Yakası’nda bulunan, İstanbul Boğazı’na kıyısı olan Üsküdar, İstanbul’un tarihi ilçelerinden biridir. İlçenin tarihi eski olduğundan yapılaşma da buna paralel olarak eskidir. Fakat Üsküdar’ın daha yukarı mahallelerinde son yıllarda kentsel dönüşüm projeleri ile bu eski yapılar yenilenmektedir. Kuzeyinde Beykoz, Güneyinde Kadıköy ile sınır olan Üsküdar, uzun bir sahil şeridine sahiptir. Eski mekanları ile turistik de olan ilçe, özel günlerde nüfus yoğunluğu yaşanan ilçelerdendir. Üsküdar evden eve nakliye hizmeti veren firmamız hakkında detaylar vereceğimiz bu yazımızda, Üsküdar ilçesinde artan evden eve nakliyat ihtiyacına da değineceğiz.

İlçe kentsel dönüşüm ile yenilenmeye başladığından bu yana, ev taşıma talepleri artmaktadır. Akdeniz Nakliyat olarak, gerek Üsküdar merkez, gerek ise Üsküdar’ın diğer mahallelerinde ev taşıma hizmetlerini en uygun fiyatlarla yapmaya devam etmekteyiz.

Covid-19 pandemisi nedeniyle yavaşlayan ev taşımalarının bu yaz yine artışa geçmesini beklemekteyiz. Üsküdar ilçesinden, İstanbul dışına özellikle de tatil bölgelerine birçok müşterimizin evini taşımakta, bazı müşterilerimizin de ev eşyalarını kısa süreliğine eşya depolarımıza yerleştirmekteyiz.

Tüm bu işlemler tarafımızdan titizlikle yürütülmekte, eski evlerine yeniden taşınmak isteyen müşterilerimizin depolarımızdaki eşyalarını evlerine tekrar taşıyabilmekteyiz.

Üsküdar Evden Eve Nakliye Hizmeti Asansörlü Taşıma

Üsküdar Evden Eve Nakliye Hizmeti Asansörlü Taşıma

Üsküdar Evden Eve Nakliye Asansörlü Taşıma

Mobil asansör ile eşya taşıma, daha çok yüksek binaların olduğu ilçelerde yapılmaktadır. Üsküdar’ın tarihi bölgelerinde yüksek bina olmasa da, iç mahallelerindeki yüksek binalardan mobil eşya taşıma asansörlerimiz ile evden eve nakliye operasyonları yapmaktayız.

Üsküdar, bitişik nizam evleri ile ünlü bir ilçemizdir. Bu tip binaların girişleri, merdivenleri genellikle dardır ve çoğunda asansör bulunmamaktadır. Bu tip binalarda da eğer çok katlıysa, mobil eşya asansörlerimiz ile müşterilerimizin eşyalarını taşıyabilmekteyiz.

Mobil eşya taşıma asansörlerimiz ile Üsküdar’dan paketleyip, araçlarımıza yüklediğimiz ev eşyalarını, gidecekleri yeni eve de asansör yardımı ile nakledebilmekteyiz. Firmamız, mobil eşya taşıma asansörü sadece İstanbul ve ilçelerinde değil, İstanbul çevresi illere de göndermektedir. Hatta Covid-19 pandemisinin başından bu yana, Ege ve Akdeniz bölgesindeki illere de taşıdığımız evler için mobil asansör hizmeti vermekteyiz.

Üsküdar Evden Eve Nakliye Ücretleri

Üsküdar, yapısı bakımından ev taşıma için zorlu bir ilçedir. Özellikle yukarıda da bahsettiğimiz tarihi bölümlerinde sokaklar dar, binaların içi olabildiğince geçiş bakımından zordur. Bu gibi binalarda eşya taşıma, yeni ve modern binalara göre daha zordur. Birçok eşya asansör olmadığından, dar bina merdivenlerinden taşınmaya çalışılmaktadır. Yeni nesil mobilyalarında bu tip dar merdivenlerde taşınması olabildiğince zordur.

Tüm bu zorluklar, Üsküdar ilçesi için eşya taşıma operasyonları bakımından fiyatlarda değişikliklere sebep olabilmektedir. Örneğin, bina merdivenlerinden geçmeyen birçok eşyaya sahip ev taşıma operasyonu için, mobil eşya taşıma asansörleri ile müdahale edilmesi gerekmektedir. Tabii mobil eşya taşıma asansörlerinin de belli maliyetleri vardır ve bu maliyetler evden eve nakliye bedellerine yansıtılabilmektedir.

Bununla birlikte bazı durumlarda ev eşyaları tek araca sığmamakta, ya iki sefer yapılmakta ya da iki araç ile eşya taşıma operasyonları yürütülmektedir. Bu tip negatif durumlarda, eşya taşıma fiyatlarının artmasına sebep olmaktadır.

Üsküdar ilçesinde sokaklar da olabildiğince dar olduğundan, büyük hacimli evlerin taşınmasında kullandığımız 3 akslı kamyonların bu tip sokaklara girebilmesi mümkün olmamaktadır. Bu sebepten, küçük eşya taşıma araçlarımız ile birçok kez iki ev arasında seferler düzenlemek zorunda kalabilmekteyiz.

Tüm bu olumsuzlukların hepsi fiyat artışına sebep olmaktadır. Bu yüzden, Üsküdar evden eve nakliyat fiyatları açısından ön bilgi edinmek için firmamız müşteri temsilcileri ile görüşmeniz en doğru yol olacaktır. Bununla birlikte, talep formu sayfamızdan da, taşıtmak istediğiniz ev hakkında detaylı bilgi verebilir, gün içerisinde fiyat talebinize cevap alabilirsiniz.

Üsküdar Evden Eve Nakliyat Profesyonel Çözümler

Alanında uzman ekiplere, son model kamyonlara ve son teknoloji mobil asansörlerine sahip Akdeniz Nakliyat, Üsküdar gibi zorlu bir ilçede de ev taşıma maliyetlerini en düşük şekilde yapmaktadır. En uygun evden eve taşıma hizmeti için firmamızdan fiyat almadan karar vermeyin, kazançlı çıkın.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın