Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat ve Parça Eşya Taşıma

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat

İstanbul’un Anadolu Yakasında bulunan, Pendik ve Sancaktepe ilçeleri arasında kalan Sultanbeyli, yeni gelişen ilçeler arasındadır. Nüfus yoğunluğu fazla olan Sultanbeyli de, yapılaşma da buna paralel olarak fazladır. Sancaktepe gibi Sultanbeyli ilçesinde de sanayileşme oldukça fazladır ve ikamet edenlerin birçoğu bu sebepten Sultanbeyli ilçesini seçmektedir. İstanbul’un doğu tarafındaki ilçelerden olan Sultanbeyli, kent merkezinden uzak olduğundan haliyle trafik bakımından daha rahattır. Bu yazımızda Sultanbeyli evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız hakkında daha detaylı bilgiler vereceğiz.

Kentsel dönüşüm projelerinin de yürütüldüğü ilçede, yeni yapılan birçok site ve bina inşaatı da mevcuttur. Bu inşaatların her gün biri bitmekte ve sahiplerine teslim edilmektedir. Bu yapıların teslimleriyle de ortaya evden eve nakliyat ihtiyacı çıkmaktadır. Sultanbeyli, kentsel dönüşüm projeleri ile en çok ev taşıma yapılan ilçeler arasındadır.

Yeni yapılan projeler aynı zamanda ilçeye yeni bir çehre de kazandırmaktadır. Her gün sayısı artan bu projeler ile Sultanbeyli nüfusu da paralel olarak artmaktadır.

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat ve Parça Eşya Taşıma

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat ve Parça Eşya Taşıma

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat Sigortalı Taşımacılık

Akdeniz Nakliyat olarak tüm evden eve nakliye operasyonlarımızda sigorta güvencesi ile hizmet vermekteyiz. Özellikle şehir içi veya şehir dışı ayırt etmeksizin uyguladığımız sigorta güvencesi ile taşıma operasyonlarında oluşacak kazalara karşı tüm müşterilerimizi güvence altına almaktayız.

Sigortalı taşıma maalesef sadece yetkin firmalar tarafından yapılan bir hizmettir. Akdeniz Nakliyat 30 yıla varan tecrübesi ve piyasadaki marka değeri ile sigortasız taşımacılığa her zaman karşı olmuştur.

Parça eşya taşıma hizmetinde dahi olsa firmamız tüm eşyaların sigortasını yapmakta ve herhangi bir kaza durumuna karşı önlem almaktadır.

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat Mobil Asansör

Sultanbeyli ilçesinde de diğer ilçeler gibi yüksek katlı bina yapılmakta ve yapılmaya devam etmektedir. Yüksek katlı binalarda eşya taşıma, bina içi asansörle oldukça zor olmaktadır. Eğer bina merdivenleri de bu taşımaya uygun değilse, mobil eşya taşıma asansörü zaruri bir ihtiyaç olabilmektedir.

Bu tip durumlarda, mobil asansörün çalışabileceği şekilde alan olması gereklidir. Bina çevresinde buna uygun alan varsa, mobil asansör hizmeti ile eşyaların taşınması daha hızlı olmaktadır. Bu tip hizmetlerin verilmesinden önce, ekspertizlerimiz eşya taşınacak binayı önceden keşif ederler ve buna karar verirler.

Mobil eşya taşıma asansörü ile eşya taşımak hem daha hızlıdır, hem de zamandan kazandırmaktadır. Bu hem firmamız açısından hem de müşterilerimiz açısından oldukça kazançlı olmaktadır. Tabii ki mobil asansör ile eşya taşıma hizmetinin bir bedeli vardır ve bu bedel diğer eşya taşıma hizmetlerine nazaran biraz daha fazla olabilmektedir.

Firmamız günü birlik veya haftalık olarak da eşya taşıma asansörü hizmeti vermektedir. Hatta mobil asansörlerin evden eve nakliye operasyonlarına kiralanması da söz konusudur.

Mobil asansörlerimiz ile İstanbul dışına da hizmet vermekteyiz. Şehirler arası evden eve nakliyat hizmetinde, eğer taşınacak eşya için mobil eşya taşıma asansörü gerekliyse, firmamız göndermekte ve günlük olarak ücret almaktadır.

Sultanbeyli Evden Eve Nakliye Fiyatları

Nakliye fiyatları, evin taşınacağı güne, eşyanın durumuna, verilecek hizmete ve iki ev arasındaki mesafe gibi birçok değişken yüzünden değişiklik gösterebilmektedir.

Bu sebepten eşya taşıtmak isteyen müşterilerimizin öncelikle ev taşıma işleri ile alakalı fiyat almalarını tavsiye ediyoruz. İstanbul genelinde birçok evden eve nakliyat firması bulunsa da fiyatlar her zaman birbirine yakın olmaktadır. Bunun sebebi harcanan zaman, işçilik ve kullanılan araç ve gereç masrafları her firma için aynı olmaktadır.

Akdeniz Nakliyat olarak İstanbul ve çevre illerde en uygun fiyatlarla evden eve nakliye hizmeti vermekteyiz.

Firmamızdan ev taşıma fiyatı almadan karar vermeyin. En uygun taşıma fiyatları, sigortalı evden eve eşya taşımacılığı ve mobil asansör ile eşya taşıma firmamızın tecrübeleri dahilindedir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın