Sancaktepe Evden Eve Nakliye ve Eşya Taşıma

Sancaktepe Evden Eve Nakliye

Nüfus yoğunluğu bakımından İstanbul’un en büyük ilçeleri arasında yer alan Sancaktepe, Sultanbeyli ve Çekmeköy gibi ilçelerin arasında bulunan, daha çok sanayinin olduğu bir ilçedir. Fabrikaların, kurumsal firmaların tercih ettiği Sancaktepe de aynı zamanda yerleşim de çok gelişmiştir. İmes organize sanayi bölgesi, Dudullu organize sanayi bölgesi ve Kadosan gibi sanayi alanlarına yakınlığı ile gelişmesi paralel olarak devam etmiştir. Sancaktepe evden eve nakliye hizmeti veren firmamız ve hizmetleri hakkında bu yazımızda detaylı bilgiler vereceğiz.

İstanbul Anadolu yakasında gelişmekte olan ilçelerin arasında olan Sancaktepe, yapılan lüks konutlarla çehresini günden güne değiştirmektedir. Büyük yatırımlara ev sahipliği yapan Sancaktepe, toplu konutların adresi olmaktadır. Geniş yüzölçümü ve sanayi bölgelerine olan yakınlığı, yerleşim olarak seçilmesindeki en büyük hususlardır.

Evden eve nakliye hizmeti verdiğimiz Sancaktepe’de, yüksek katlı binalarda mobil asansörlerimiz ile de eşya taşıma hizmeti yapmaktayız.

Sancaktepe Evden Eve Nakliye ve Eşya Taşıma

Sancaktepe Evden Eve Nakliye ve Eşya Taşıma

Sancaktepe Evden Eve Nakliye Fiyatları

Evden eve eşya taşıma hizmetlerinde fiyatlar her zaman değişkenlik gösterebilmektedir. Sancaktepe gibi çok katlı binaların olduğu bir ilçede de eşya taşıma fiyatları değişebilmektedir. Bu sebepten, fiyat belirlemek açısından, taşınacak eşyaların nerede olduğu, kaçıncı katta olduğu ve evin kaç odadan oluştuğu fiyat bilgisi için gereklidir.

Firmamız tüm bu bilgileri yerinde tespit etmek için müşteri temsilcilerini taşıma operasyonunun yapılacağı eve gönderir ve keşif yapar. Bu keşif sonucunda taşıma fiyatları ortalama olarak müşteriye iletilir.

Firmamızın, Sancaktepe evden eve nakliyat fiyatlarını öğrenmek için telefon ile 7/24 ulaşabilirsiniz.

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat Şehirler Arası Taşıma

Akdeniz Nakliyat olarak, Sancaktepe ilçesinden, İstanbul’un tüm ilçelerine eşya taşıma hizmeti de vermekteyiz. Ayrıca Sancaktepe içerisinden herhangi bir başka şehire de ev taşıması yapmaktayız. Şehirler arası evden eve taşıma operasyonlarımızda, eğer taşınacak eşya az ise, daha küçük araçlar ve ekiplerle taşıma hizmeti de vererek uygun fiyatlarda taşıma hizmeti de sunmaktayız.

Sancaktepe ve mahallelerinden şehir dışına taşımak istediğiniz ev eşyalarınız veya komple eviniz için firmamızla irtibata geçebilir, fiyat bilgisi alabilir ve taşıma rezervasyonu alabilirsiniz.

Sancaktepe Evden Eve Sigortalı Nakliye

Sigortalı taşımacılık, gelişen nakliye sektörünün hiç kuşkusuz en mühim aracıdır. Sigortalı taşımacılık ile taşınan eşya veya mal güvende olmaktadır. Ayrıca taşıyan taraf ve ürünün sahibi olan tarafta her türlü kazaya karşı korunmuş olmaktadır.

Eşya taşıma ve her türlü taşıma operasyonu risklidir. Her türlü kaza olabilir ve sigortalı taşımacılık bu sebepten çok önemlidir.

Akdeniz Nakliyat olarak her türlü taşıma işleminde sigortalı çalışmakta ve ekiplerimiz ile birlikte araçlarımızı da sigorta kapsamına almaktayız.

Kurumsal bir firma olarak, sektörün önde gelen diğer firmaları gibi bu konuda da oldukça özenli davranmakta ve en küçük taşıma operasyonunu bile ciddiyetle yapmaktayız.

Sancaktepe Evden Eve Nakliye İçin Bize Ulaşın

Firmamız Maltepe’de faaliyetlerini sürdüren ve İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet verebilen yeterlilikte bir yapıya sahiptir. Gerek araçları, gerek organize olabilen uzman çalışanları ile Akdeniz Nakliyat ile evden eve taşıma fiyatı almadan karar vermeyin.

Sigortalı ve asansörlü eşya taşımacılığının İstanbul’daki en profesyonel isimlerinden olan Akdeniz Nakliyat ile en güvenli taşıma hizmetini alabilirsiniz. Piyasanın altında fiyatları, işinin ehli kadrosu ve son model araçlarıyla Akdeniz Nakliyat, evden eve nakliye de yılların tecrübesi.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın