Şile Evden Eve Nakliye Sigortalı Taşıma 2021

Şile Evden Eve Nakliye

İstanbul Anadolu yakasında bulunan, Çekmeköy ve Beykoz ilçeleri ile komşu Şile, yüzölçümü bakımından İstanbul’un en büyük ilçelerindendir. Dağınık yerleşim türüne sahip olan Şile’nin Karadeniz’e olan kıyı bölgeleri tatil beldesi olarak yazın hizmet vermektedir. Şile merkez ve çevre deniz kıyı köyleri ile Şile, İstanbul Halkı’nın nefes aldığı bir konumdur. Tatil beldesi olması hasebiyle Şile ilkbahar aylarında göç alabilmektedir. Özellikle de köylerinde yazlık olarak kullanılan müstakil evlere göç fazladır. Bu yazımızda Şile evden eve nakliye konusuna değinecek ve firmamızın Şile eşya taşıma hizmeti hakkında bilgi vereceğiz.

Şile, İstanbul’a Şile otobanı adını verdiğimiz yeni yol ile bağlanır. Bu yol aynı zamanda Karadeniz sahil kesimine de bağlanarak, Ağva üzerinden Kandıra’ya, oradan da Karasu ve diğer Karadeniz sahil beldelerine uzanmaktadır. Yani Şile tam olarak Karadeniz’e İstanbul’dan açılan kapıdır diyebiliriz.

Şile’nin bu önemli konumu, özellikle ilkbahar ve yaz mevsimlerinde yoğun olmasına ve çok ziyaret edilmesine sebep olur. Köyleri bakımından çok zengin olan Şile’ye evden eve taşıma hizmeti veren firmamız, bu sezonlarda ihtiyaçları karşılamakta zorlanabilmektedir.

Şile Evden Eve Nakliye Sigortalı Taşıma 2021

Şile Evden Eve Nakliye Sigortalı Taşıma 2021

Şile Evden Eve Nakliye Fiyatları

Taşınacak ev Şile içerisindeyse ve gideceği konum yine Şile içerisindeyse, eşya ve evlerin metrekaresine göre fiyat da değişebilmektedir. Eğer İstanbul’un farklı ilçelerinden Şile’ye eşya taşınacaksa da fiyat daha farklı olabilmektedir. Örneğin Şile’ye daha yakın olan Pendik’ten taşınacak ev, Kadıköy’den taşınacak evden daha az maliyetle taşınabilmektedir. Tabi burada fiyatı etkileyebilecek birçok değişken olsa da, fiyatı etkileyen en büyük faktör iki ev arasındaki mesafedir.

Şile evden eve nakliyat fiyatları için firmamız müşteri temsilcileri ile görüşebilir ya da talep formu aracılığı ile detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Şile Evden Eve Nakliyat Asansörlü Taşıma

Şile tatil beldesi olduğundan, yüksek katlı bina sayısı çok azdır. Yüksek katlı binalar daha çok Şile merkezde bulunmakta ve asansörlü eşya taşıma hizmeti gerekli olduğunda firmamız tarafından asansör temin edilmektedir.

Şile ve köylerinde daha çok az katlı yapılaşma vardır ve mobil asansör Şile genelinde pek fazla kullanılmamaktadır.

Şile Evden Eve Eşya Taşıma Sigortalı Taşımacılık

Evden eve eşya taşıma sorumluluk isteyen, işin ehli kişilerce yapılması gereken bir hizmet türüdür. Firmamız konusunda uzman ekiplerle çalışıyor olsa da, her türlü kaza riskine karşılık taşıdığı tüm eşyaları önceden sigortalamaktadır.

Evden eve nakliyat sektöründe sigortasız eşya taşıyan birçok firma mevcuttur ve bu firmalar herhangi bir kaza neticesinde müşterilerini mağdur etmektedirler. Özellikle antika eşya gibi maliyeti yüksek eşyaların taşınmasında sigortasız eşya taşıma çok risklidir ve herkes büyük mali risk altına girer.

Akdeniz Nakliyat, yılların vermiş olduğu tecrübe ile birlikte taşıdığı en küçük eşyadan en büyük taşıma operasyonlarına kadar sigortalı taşıma yapmaktadır.

Şile Evden Eve Nakliye İçin Hemen Arayın

Hafta içi veya hafta sonu her türlü evden eve eşya taşıma operasyonunda firmamızı arayabilir ve gün içerisinde taşıma hizmeti alabilirsiniz. Şile ve köylerinden İstanbul dışına da eşya taşıyan firmamız, en uygun fiyatlarla müşterilerine hizmet vermektedir.

İstanbul dışından herhangi bir ilden de Şile’ye eşya taşıyabilen firmamızdan fiyat almadan eşya taşıtmaya karar vermeyin.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın