Bostancı Evden Eve Nakliye ve Mobil Asansör

Bostancı Evden Eve Nakliye

Bostancı, İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan Kadıköy ilçesinin bir mahallesidir. Marmara Denizine kıyısı vardır ve Suadiye ile birlikte Maltepe’ye de komşudur. Kentsel dönüşüm alanı içindedir ve Bostancı mahallesinde yaklaşık 15 yıldır meskenler yenilenmeye devam etmektedir. İstanbul’daki kentsel dönüşüm projelerinin birçoğu Kadıköy ilçesinde bulunmakta ve bunlardan bazıları da Bostancı mahallesinde yer almaktadır. Bostancı’da eski yapılar yıkılmakta ve yerlerine daha büyük oturum elde edebilmek amacıyla yüksek katlı binalar yapılmaktadır. Bu yazımızda, firmamızın Bostancı evden eve nakliye hizmeti hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Bostancı mahallesi, Kadıköy’ün en nezih ve merkezi mahallelerinden biridir. Yerleşim olarak seçilmesindeki sebeplerden biri budur. Ayrıca Bostancı’nın yerleşim yeri olarak seçilmesindeki diğer husus ise sahile yakın olmasıdır. İçerisinde luna park ve gösteri merkezi de bulunduran mahalle, her geçen gün gelişmektedir.

Yenilenen mahalle de evden eve taşıma hizmeti ihtiyacı da oldukça fazladır. Neredeyse her gün onlarca evin taşındığı Bostancı mahallesinde, firmamızda gerek mobil asansörleri ile gerek ise ekipleri ve araçları ile evden eve nakliye hizmeti vermeye devam etmektedir.

Bostancı Evden Eve Nakliye ve Mobil Asansör

Bostancı Evden Eve Nakliye ve Mobil Asansör

Bostancı Evden Eve Nakliye Asansörlü Eşya Taşıma

Bostancı, yenilenen eski binalar ile daha çok yüksek katlı binalara sahip bir mahalledir. Yüksek katlı binalarda her zaman için eşya taşımak oldukça zordur. Özellikle bina asansörü ve merdivenleri eşya taşımaya uygun değil ya da bazı eşyaların sığmayacağı şekilde dizayn edilmişse, mobil asansör ile eşya taşıma mecbur hale gelebilmektedir.

Bina asansörleri ve merdivenleri bazı durumlarda standart yapılsa da, birçok yeni ve modern ev eşyasının geçmesi, taşınması için elverişli olmayabilir. Bu tip durumlarda Akdeniz Nakliyat olarak hem kendi müşterilerimize hem de nakliye sektöründeki diğer firmalara mobil eşya taşıma asansörü hizmeti vermekteyiz.

Saatlik, günlük hatta haftalık olarak sürelerde kiraya verebildiğimiz mobil asansörlerimiz son teknolojiye sahiptir. Tüm bakımları zamanında yapılmakta ve sigortaları aksatılmadan her zaman güncel tutulmaktadır.

Bostancı, Kadıköy ve diğer İstanbul ilçelerinde mobil eşya taşıma asansörü kiralaması için firmamızın uygun fiyatları ile tanışın. Müşteri temsilcilerimiz ile hemen irtibata geçin.

Bostancı Evden Eve Paketli Taşıma

Birçok müşterimiz, evden eve eşya nakliyesini sıfırdan yaptırmak istemektedir. Tüm eşyaların tarafımızdan toplanması, paketlenmesi, sökülmesi ve diğer eve aynı şekilde dizilmesi, takılması ve kurulması şeklinde hizmet vermekteyiz.

Tüm müşterilerimize bu anahtar teslim hizmeti sunmakta ve çok uygun fiyatlar ile yapmaktayız. Anlaşmaya bağlı olarak, işin hızlanması amacı ile mobil eşya taşıma asansörü ve ek ekiplerle de evden eve nakliyat işlemini hızlandırabilmekteyiz.

Nakliye sektöründe zaman her zaman için çok değerlidir. Bu yüzden Akdeniz Nakliyat olarak tüm nakliye operasyonlarımızın tarih ve saatlerini önceden belirlemekte ve ona göre plan içerisinde taşıma hizmetlerini yapmaktayız. Müşterilerimiz tarafından iptal edilen evden eve taşıma hizmetlerinden doğacak zararımız ile ilgili müşteri temsilcilerimiz ile görüşmenizi tavsiye ederiz.

Ambalajlı eşya taşıma hizmeti, Akdeniz Nakliyat’ın uzman olduğu bir alandır. En kaliteli ambalaj malzemelerini kullanan firmamız, özellikle pandemi sürecinde temizlik hassasiyetini en üst düzeyde tutmuştur.

Bostancı Evden Eve Nakliyat Maliyetleri

Her evden eve eşya taşıma hizmetinin maliyeti değişebilmektedir. Ev eşyasının durumu, paketlemesi veya sökümü, montajı gibi hususlar, taşıma maliyetlerini etkiler. Eğer sıfırdan bir ev taşıtacaksanız ve kurulum, söküm gibi işlemleri firmamız tarafından yapılacaksa, bu tip bir taşıma operasyonu öncesinde ekspertizlerimiz tarafından taşınacak ev incelenmeli ve ona göre fiyat belirlenmelidir.

Her durumda ev taşıma fiyatı değişebileceği gibi, il veya ilçe mesafeleri de evden eve taşıma maliyetleri açısından maliyet değişimlerine sebep olabilir.

Bu sebeplerden dolayı, ev taşıma işlemlerinizin öncesinde firmamız müşteri temsilcileri ile irtibata geçmeli ve en net fiyat için işin durumunu anlatmalısınız.

Akdeniz Nakliyat İle Uygun Fiyatlı Taşıma

Sigorta güvencesi ve işinin ehli ekibimiz ile evinizi en uygun fiyatlara Akdeniz Nakliyat’a taşıtabilirsiniz. Yılların tecrübesine sahip firmamız, özellikle İstanbul ve çevresindeki illere nakliyat hizmeti vermektedir. Aynı zaman da iller veya ilçeler arası parça eşya nakliyesi de yapan firmamızdan fiyat almadan nakliye yaptırmaya karar vermeyin.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın