Kavacık Evden Eve Nakliye ve Ofis Taşıma

Kavacık Evden Eve Nakliye

Kavacık, İstanbul’un Anadolu Yakasında bulunur. Aynı zamanda Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nün Anadolu ayağı da bu mahallede bulunur. Mahalle, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü yapılmadan önce ormanlık bir alandı. Köprü yapımından sonra Kavacık, İstanbul’un en önemli iş ve yaşam merkezi halini almıştır. Kavacık mahallesinde birçok büyük firmanın merkezi bulunmakta ve üniversitelere de ev sahipliği yapmaktadır. Kavacık evden eve nakliye ve ofis taşıma hizmetlerimizden bahsedeceğimiz bu yazıda, Kavacık mahallesi ve Beykoz hakkında da bilgilere yer vereceğiz.

Piknik alanları, yeşil alanları ve boğaza olan sahil şeridi ile Kavacık, birçok İstanbul’lunun yaşam için tercih ettiği güzide semtler arasındadır. Tatil beldesi olan Riva’ya yakınlığı ile Kavacık ayrı bir şanslıdır.

Kavacık’ta son yıllarda kentsel dönüşüm ile yenilenmeye başlayan Beykoz ilçeleri arasındadır. Tarihi eski bir ilçe olan Beykoz’da deprem tehlikesi ile karşı karşıya olduğundan, kentsel dönüşüm de bu bölgede belli bir oranda devam etmektedir.

Kavacık evden eve nakliye hizmeti veren firmamız, aynı zamanda ofis taşıma hizmeti de vermektedir.

Kavacık Evden Eve Nakliye ve Ofis Taşıma

Kavacık Evden Eve Nakliye ve Ofis Taşıma

Kavacık Evden Eve Nakliye Maliyetleri

Kavacık konumu itibari ile Anadolu Yakası’nın en batı kısmında yer alır ve diğer yerleşim yerine biraz uzak kalmaktadır. Kavacık ve çevresinden diğer ilçelere ev taşıma fiyatları, evin durumuna, taşınacak ilçenin neresi olduğuna göre değişiklik gösterebilmektedir.

Kavacık son yapılan yapıların yüksek olması, mobil asansör ihtiyacını da tetiklemektedir. Bu sebepten firmamız, Kavacık ve çevresinde de mobil eşya taşıma asansör hizmeti de vermektedir. Eşya taşıma asansörlerini belli zamanlar içerisinde kiralamasını da yapan firmamız, aynı zamanda şehir dışına da mobil asansör kiralaması yapmaktadır.

Evden eve eşya taşıma fiyatları için firmamız müşteri temsilcileri ile görüşmeniz, daha detaylı ve net fiyat bilgisi almanızı sağlayacaktır.

Kavacık Evden Eve Sigortalı Taşımacılık

Nakliye ve her türlü eşyanın taşınması bir takım riskler içerebilir. Gerek eşyaların toplanması, paketlenmesi, gerek ise taşınmaları esnasında her türlü kaza riski ortaya çıkabilir. Bu gibi durumlar için, Akdeniz Nakliyat gibi profesyonel eşya taşıma firmaları tam kapsamlı sigorta yaptırmakta ve eşyalar ile müşterilerinin menfaatlerini garanti altına almaktadır.

Akdeniz Nakliyat, tam evden eve nakliyat veya parça eşya taşıma gibi operasyonlar için her zaman sigortalı taşıma yapar.

Kavacık Ofisten Ofise Eşya Taşıma

Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi, Kavacık bir iş alanıdır ve birçok plaza, ofis ve iş yeri bulunmaktadır. Firmamız, Kavacık ve civarında ofis taşıma faaliyetlerini de sürdürmektedir. Sadece Kavacık içerisinde değil, İstanbul’un tüm ilçe veya mahallelerinden de Kavacık bölgesine ofis taşıma operasyonları yürütmekteyiz.

Şehirler arası ofis taşıma hizmeti de veren firmamız, Kavacık’tan şehirler arası ofis taşıması da yapabilmektedir. Yüksek plaza veya binalar içinde araç parkurunda mobil eşya taşıma asansörleri bulunduran firmamız, ofis eşyalarında bu asansörler ile hızlı hizmet vermektedir.

Ofisten ofise veya evden eve nakliye talepleriniz için firmamız müşteri temsilcileri ile irtibata geçebilir, en uygun fiyatlarla eşya taşıma hizmeti alabilirsiniz.

Kavacık Parça Eşya Taşıma Hizmeti

Akdeniz Nakliyat, Kavacık ve çevresinden şehir içi veya şehirler arası parça eşya taşıma hizmeti de vermektedir. Firmamızın gerek kamyonetleri ile gerek ise büyük boyutlu kamyonları ile tüm il veya ilçelere ev-ofis nakliyesi yapabilmekteyiz.

Parça eşya taşıma hizmetinde de firmamız gerektiği kadar ekip veya aracı hazır bulundurabilmekte, taşınacak eşyaların miktarına göre ekipler kurabilmektedir. Bu, hem taşıma maliyetlerini düşürmekte, hem de taşıma hızını olumlu yönde etkilemektedir.

Kavacık ve çevresinden şehir içi veya dışı parça eşya taşıma hizmeti fiyatları için firmamızın müşteri temsilcileri ile irtibata geçebilir ya da talep formu aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz.

En uygun fiyatlar ile İstanbul’da eşya taşıması yapan firmamız, sigortalı taşımacılık ile alanında kurumsal bir firmadır. Akdeniz Nakliyat ile görüşmeden, ev veya ofislerinizi taşıtmaya karar vermeyin, kârlı çıkın.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın