Zeytinburnu Evden Eve Nakliye Sigortalı Hizmet

Zeytinburnu Evden Eve Nakliye

Zeytinburnu, Fatih ve Bakırköy ilçeleri ile komşu olan, Marmara Denizi’ne kıyısı olan, İstanbul’un Avrupa Yakasında bulunan bir ilçedir. Sahil şeridi çok uzundur. Tarihi İstanbul surları ve çırpıcı deresi, Zeytinburnu’nun doğal sınırlarıdır. Zeytinburnu, İstanbul’un eski yerleşim yerlerinden biridir. Bu sebeple tarihi evler ve binalar oldukça fazladır. Deprem bölgesi olması nedeniyle de uzun zamandır ilçede kentsel dönüşüm projeleri yapılmaya devam etmektedir. Zeytinburnu evden eve nakliye hizmetlerimiz hakkında bilgi vereceğimiz yazımızda, mobil eşya taşıma asansörlerimize de değineceğiz.

Akdeniz Nakliyat, İstanbul’un tüm ilçelerinde olduğu gibi, Zeytinburnu ilçesinde de evden eve taşıma faaliyetlerini sürdürmektedir. Taşınacak evin boyutları fark etmeksizin, firmamız tüm taşıma operasyonlarında paketleme, mobil eşya taşıma asansörü hizmeti de verebilmektedir.

Sigortalı ve güvenceli taşıma faaliyetlerimiz ile müşterilerimizin menfaatlerini her zaman korumakta, en kaliteli taşımacılık hizmetini kurulduğumuz günden bugüne sürdürmeye devam etmekteyiz.

Zeytinburnu Evden Eve Nakliye Sigortalı Hizmet

Zeytinburnu Evden Eve Nakliye Sigortalı Hizmet

Zeytinburnu Evden Eve Nakliye Parça Eşya

Zeytinburnu, İstanbul’un mesken olarak tercih edilen ilçelerindendir. Zeytinburnu’nda sanayileşme yoktur. Bu sebeple ev taşıma ihtiyacı ilçe için her zaman oluşmaktadır.

Firmamız, Zeytinburnu ve çevre ilçelerden taşınacak evlerin nakliyesini aynı zamanda Anadolu Yakası ilçelerine de yapmaktadır. Zeytinburnu ilçesinde stüdyo ve 1+1 gibi küçük metrekareli evlerin varlığı son yıllarda çok artmış. Bu artışla birlikte ilçede parça eşya taşıma hizmeti de çok aranmaktadır. Firmamız, azaltılmış personel ve küçük araçları ile müşterilerinin bu ihtiyaçlarına da sigortalı olarak cevap verebilmektedir.

Zeytinburnu ilçesinden şehir dışı meskenlere taşınacak tam ev veya parça eşya taşıma işlerinde de firmamız en uygun fiyatlarla hizmet vermektedir.

İlçeden, Ege ve Akdeniz’e taşınan müşterilerimize, parsiyel eşya taşıma hizmeti vermekte, ev taşıma fiyatlarını olabildiğince düşük tutmaya çalışmaktayız.

Zeytinburnu Evden Eve Nakliye Mobil Asansör

İstanbul’un her ilçesinde bir ihtiyaç olan mobil eşya taşıma asansörlerimizi Zeytinburnu ilçesi sınırları içerisinde de çok aktif bir şekilde kullanmaktayız. Yüksek katlı binaların artışından beri ilçede, özellikle eşya taşıma asansörü talebi artmaktadır.

Eşya taşıma asansörü sadece yüksek katlı binalarda değil, orta veya düşük katlı binalarda da kullanılabilmektedir. Bu araçlar, nakliye süresini kısalttığı gibi, her iki taraf için için de maliyetlerin ve risklerin azalmasını sağlayabilmektedir. Bir eşya taşıma asansörü ile eşyalar daha risksiz taşınacağı için, gereksiz paketleme işlemleri de çoğu zaman kullanılmaz.

Fakat mobil eşya asansörünün çalışmadığı, site, havuzlu bina, etrafı yeşil alanlı yapılar gibi durumlarda, mecburi olarak eşyalar binalar içerisinden taşınmaktadır.

Bu gibi durumlarda, firmamız en gelişmiş paketleme araçlarını kullanmakta, özellikle Covid-19 salgını yüzünden hijyen hassasiyetine dikkat etmektedir. Kullanılan malzemeler temizlik maddeleri ile temizlenmekte ve birkaç kullanımdan sonra değiştirilmektedir.

Zeytinburnu Evden Eve Eşya Depolama

Firmamız, kendi depolarında, müşterilerinin eşyalarını depolamakta ve süresi geldiğinde, yeni yerlerine nakil edebilmektedir. Özellikle bir süreliğine tatile çıkan veya şehir değiştirmesi gerek müşterilerimiz için verdiğimiz depolama hizmetinde, tam sigorta kapsamı uygulanmaktadır. Depolarımızda güvenlik ve güvenlik kameraları bulunmakta, 7/24 takip yapılmaktadır.

Eşya depolama hizmeti için, depolanacak eşyaların paketlenmesi ve taşınması hizmetini de firmamız vermektedir. Depolama süresi biten eşyaların taşınacak eve nakilleri yine uzman ekiplerimi tarafından yapılmakta ve ihtiyaç duyulduğu takdirde, mobil eşya taşıma asansörleri ile de hizmet vermekteyiz.

Zeytinburnu Evden Eve Taşıma Fiyatları

Taşımak istediğiniz ev eşyaları için firmamızın talep formu ile detaylı bilgi alabilir, gün içerisinde firmamız müşteri temsilcileri ile detaylı fiyat bilgi konusunda görüşebilirsiniz.

Ev taşıma fiyatları, firmadan firmaya değişebildiği gibi, kalitesiz hizmet veren firmalarda anormal olarak düşükte seyredebilir. Bir nakliye hizmetinin ortalama bir bedeli vardır ve bu bedel altında çalışan firmaların kurumsal hizmet verip vermedikleri, hizmet alan taraf tarafından sorgulanmalıdır.

Firmamız, İsteend üyesi bir firmadır. Ayrıca tüm ufak veya büyük ev taşıma, ofis taşıma, okul taşıma operasyonlarını sigortalı olarak yapmaktadır. İsteend (İstanbul evden eve nakliyeciler derneği) üyesi olabilmek için bazı koşullar bulunmaktadır. Bu koşulları yerine getirmeyen firmalar, taşıma kalitesinden yoksun, tamamen güvensiz firmalardır. Kurumsal çalışmadıklarından da fiyatları olabildiğince düşük tutmakta ve piyasa üzerinde gereksiz bir çalışma yapmaktadırlar.

Müşterilerimize tavsiyemiz, şehir içi veya şehirler arası evden eve eşya taşıma hizmeti almadan önce firmaların bu tip gereksinimlerini sorgulamaktır.

Firmamız, sektörde uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ve sahip olduğu sermaye ile güçlü ve kurumsal bir yapıya sahiptir. İşinin ehli ekipleri, sigortalı ve çağın gerektirdiği teknoloji de araçları, son teknoloji asansörleri ile İstanbul ve tüm illerde evden eve nakliye hizmetini kusursuz olarak vermektedir.

Müşteri temsilcilerimiz ile günün her saati görüşebilir, taşıtmak istediğiniz ev hakkında fiyat bilgisi alabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın