Kağıthane Evden Eve Nakliye ve Parsiyel Eşya Taşıma

Kağıthane Evden Eve Nakliye

Kağıthane, İstanbul’un Avrupa Yakasında bulunan, Sarıyer, Şişli ve Beşiktaş gibi İstanbul için önemli ilçelerle komşu, yüzölçümü bakımından İstanbul’un en küçük ilçeleri arasında yer alan bir yerleşim alanıdır. İçerisinde sanayi kuruluşları da olmasına karşın, bu kuruluşlar zamanla yerleşim yerleri arasında kalmış ve ilçe genel olarak mesken şeklinde gelişmiştir. Kağıthane yapısı bakımından eski bir yerleşim yeridir. Bu yüzden, İstanbul’un kentsel dönüşüm alanlarından da biridir aynı zamanda. Bu yazımızda, Kağıthane evden eve nakliye hizmetlerimiz hakkında geniş bilgiler vermeye çalışacak, firmamızın faaliyetlerini anlatmaya çalışacağız.

Kağıthane, İstanbul’un en eski yerleşim yerlerine yakınlığı yüzünden, içerisinde birçok tarihi veya eski yapım binaları ile ünlüdür. Bu sebepten, ilçe genelinde devamlı bina yenileme çalışmaları yapılmaktadır. Birçok büyük inşaat firması, dev site projeleri ile Kağıthane ilçesinde projeler yapmış ve yapmaya devam etmektedir.

Firmamız, Kağıthane ve tüm semtlerinde ev taşıma hizmeti ile birlikte mobil eşya taşıma asansör hizmeti de vermektedir. Aynı zamanda iş yerleri için ofis taşıma çözümlerimiz de en uygun fiyatlar ile yaptığımız faaliyetler arasındadır.

Kağıthane Evden Eve Nakliye ve Parsiyel Eşya Taşıma

Kağıthane Evden Eve Nakliye ve Parsiyel Eşya Taşıma

Kağıthane Evden Eve Nakliye Fiyatları

Akdeniz Nakliyat, sektördeki yılların vermiş olduğu tecrübe ile evden eve nakliye fiyatlarını her zaman rekabetçi bir çıtada tutmaktadır. Özellikle İstanbul merkezli çalışan firmamız, İstanbul’un tüm ilçelerine, ev taşıma hizmeti, parça eşya taşıma hizmeti ve mobil eşya taşıma asansörü hizmeti vermektedir.

Nakliye sektörünün fiyat verilebilmesi açısından en zorlu alanı olan evden eve nakliye için, fiyat belirleme sürecinde, profesyonel çalışma gerekmektedir. Detaylar, evden eve nakliye fiyatlarında büyük değişikliklerin olmasına sebep olabilmektedir. Örneğin eşyaların boyutları, modern tip yani büyüklükleri, maliyetleri gibi hesaplar, fiyat verme açısından önemli hususlardır.

Bir ev taşıma operasyonu başlı başına riskler içermektedir. Bu riskler, fiyatında bazı durumlarda artmasına neden olabilir. Bu risklere örnek vermek gerekirse, antika eşyalar veya tarihi öneme sahip eşyalarla dolu bir ev, diğer evlere nazaran fiyat olarak daha farklı taşınabilir. Zira bu tip ev ve eşyaların zarar gördüklerinde her iki taraf için de riskleri büyük olmaktadır.

Bu tip eşya taşıma operasyonlarında kullanılan paketleme malzemelerinden, taşıma tekniklerine, personele veya araca kadar her şey farklı şekilde değerlendirilebilmektedir. Bu değerlendirme sürecinde de fiyat, farklı eğrilerde değişebilir.

Firmamız tüm taşıma operasyonlarını sigorta kapsamında sürdürse de, bu tip risklere karşın daha fazla önlem almakta ve bunu resmi olarak taraflar arasında şekillendirmektedir.

Her evin veya ofisin taşıma fiyatı değişebileceğinden, en sağlam veri olarak, firmamız müşteri temsilcileri ile görüşüp fiyat almanız veya talep formu aracılığı ile firmamıza ev taşıma talebinde bulunmanız gerekmektedir.

Kağıthane Evden Eve Yük Taşıma Asansörü

Firmamızın araç envanterine kayıtlı birçok eşya taşıma asansörü bulunmaktadır. Bu eşya taşıma asansörlerinin günlük, haftalık veya aylık kiralanmasında da firmamız piyasa da etkin rol oynamaktadır.

Yük ve eşya taşıma asansörleri, nakliye sektöründe çok önemli bir atılım olarak karşımıza çıkmaktadır. Hala birçok evden eve nakliye firmasının bu tip araçlara sahip olmaması, bu araçların belli bir sermaye yapısı istemesi ile alakalıdır.

Firmamız, güçlü sermaye yapısı ve araçları ile İstanbul’un tüm ilçeleri ile birlikte, Ege ve Akdeniz bölgelerine de eşya taşıma hizmeti vermektedir.

Yük ve eşya taşıma asansörü kiralaması için firmamız ile irtibata geçebilir, en uygun fiyatlara, eşya asansörü kiralayabilirsiniz.

Kağıthane Evden Eve Parça Eşya Nakliyesi

Ev eşyaları her zaman tam ev eşyası olarak taşınmaz. Bazı eşya taşıma operasyonları tek veya birkaç parça eşyanın taşınması ile de mümkün olabilmektedir. Bu tip eşya taşıma görevlerinde, firmamız ufak nakliye araçları ve daraltılmış ekip sayısı ile hizmette vermektedir.

Bu tip taşıma operasyonları ile hem araçların koordinasyonu ilgili nakliye büyüklüklerine göre ayrılmış olmakta, hem de zamandan kazanılmaktadır. Bu tip taşıma şekilleri müşterilerimiz açısından da kazançlı çıkmalarına sebep olmaktadır.

Az maliyete taşınan ev eşyaları, haliyle müşteriye de az maliyet olarak geri dönmektedir. Firmamız Kağıthane ve İstanbul’un tüm ilçelerinde parça eşya taşıma hizmetini en uygun fiyatlar ile sağlamaktadır.

Parça eşya taşıma hizmetinde mobil eşya taşıma asansörü ile de hizmet veren firmamız, tek ve bina içerisinden sığmayan eşyaları, herhangi bir kazaya sebep olmadan, bina dışından da taşıyabilmektedir.

Kağıthane Evden Eve Nakliye Hizmeti İçin Hemen Arayın

Firmamız, nakliye sektörüne yıllarını vermiş uzman ekipleri, sigortalı son model araç ve teçhizatları ve her zaman sıfırlanan paketleme malzemeleri ile sizlere 7 gün 24 saat hizmet için çalışmaktadır. Firmamız, İstanbul’un en uzman ekibi ve en uygun fiyatlar ile çalışan evden eve taşıma firmasıdır. Talep formumuz aracılığı ile gün içerisinde veya mesai saatleri dışında fiyat alabilir, firmamızın boş olduğu güne nakliye randevusu alabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın