Beşiktaş Evden Eve Nakliye ve Parça Eşya Taşıma

Beşiktaş Evden Eve Nakliye

Beşiktaş, İstanbul’un Avrupa Yakasında bulunan, İstanbul Boğazı’na geniş kıyısı olan, Şişli ve Sarıyer ile komşu bir ilçedir. İstanbul’un en küçük yüzölçümü ve nüfusu olan ilçelerindendir. Beşiktaş İstanbul Boğazı’na olan kıyısı yüzünden lüks bir yerleşim yeridir. Geneli dar sokaklardan oluşur ve büyük bir bölümü yamaca kuruludur. Bu sebepten sokakları dik veya eğimlidir. Beşiktaş içerisinde birçok lüks mekanı ve tarihi yapıları da bulundurur. Bu sebep ile İstanbul’da oturmak için en çok tercih edilen ilçeler arasında gelmektedir. Beşiktaş evden eve nakliye ve hizmetlerimiz hakkında bilgi verecek yazımızın devamında, Beşiktaş ilçesi ile ilgili daha net bilgiler bulabilirsiniz.

Dar sokakları, tarihi binaları, eski yapıları ve gelişmiş ekonomik yapısı ile Beşiktaş, İstanbul’un aslında genel yüzünü gösteren ilçelerin başında gelir. En eski yerleşim yerlerinden olan Beşiktaş, bu vasıfları yüzünden de ikamet edilmek için çok tercih edilir. İstanbul’un göbeğinde olması ve boğaza da kıyısı olması hasebiyle, nüfusu 200 bine yaklaşmıştır.

Beşiktaş eski binalara sahip olması ve İstanbul’un deprem bölgesi olması sebebi ile kentsel dönüşüme de önem veren bir ilçedir. Beşiktaş’ta bir taraftan eski binalar yenilenmekte ve ilçe yeni bir görüntüye kavuşturulmaya çalışılmaktadır. Kentsel dönüşüm ile değişen binalardan ayrılan veya taşınan halk ise evden eve nakliye hizmetlerine ihtiyaç duymaktadır. Gerek parça eşya taşıma, gerek ise tam ev taşıma hizmetleri ile firmamız, Beşiktaş ve çevresinde en uygun fiyatlarla ve uzman ekipleriyle hizmet vermektedir.

Beşiktaş Evden Eve Nakliye ve Parça Eşya Taşıma

Beşiktaş Evden Eve Nakliye ve Parça Eşya Taşıma

Beşiktaş Evden Eve Parça Eşya Taşıma

Firmamız, sadece tam evlerin taşımasını değil, parça ev eşyası taşımaları da yapmaktadır. Beşiktaş ve çevresinde parça eşya taşıması, stüdyo daire taşıması ve her türlü az eşyalı evlerin taşınması işlerinde de firmamız en kaliteli ve uygun fiyatlı hizmeti vermektedir.

Beşiktaş’tan diğer ilçe veya illere parça eşya taşıması da yapan firmamız, tüm hizmetlerini sigortalı olarak yapmaktadır. Tek parça eşya bile olsa sigortalı taşıma yapan firmamız, antika eşya, elektronik pahalı eşya veya değeri yüksek diğer her türlü eşyanın da paketlemesini ve taşımasını yapmaktadır.

Özellikle antika eşya taşımacılığı ve müzik aletleri taşımacılığı gibi tekli taşımalarda firmamız gerektiği takdirde vinç, mobil eşya asansörü ve her türlü işi kolaylaştırıcı araç ile de çalışabilmektedir.

Firmamıza ait olan mobil eşya taşıma asansörleri ile 7/24 Beşiktaş ve çevresinde eşya taşıma hizmeti vermeye devam etmekteyiz.

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat Asansörlü Taşıma

Beşiktaş gibi dar sokaklara ve tarihi binalara sahip bir ilçe içerisinde mobil eşya taşıma asansörü kullanımı çok fazla olmaktadır. Bunun sebebi, ilgili binaların içerisinden taşınması imkansız yeni tip ev eşyaları olmaktadır. Bu binaların yapıldığı tarihlerde üretilen ev eşyaları ile bugün üretilen ev eşyaları arasında çok büyük boyut farkları vardır. Bu farklar, binaların içerisinden eşya taşıma hizmetini çok zorlaştırmaktadır.

İstanbul’un Anadolu Yakası’nda bulunan Üsküdar ilçesinde de aynı sorunlar mevcuttur. Orada da eski tip binalar ve sokaklar vardır ve eşya taşımak için en çok mobil asansör kullanılan bölgelerdendir.

Firmamızdan günlük, haftalık veya aylık olarak mobil eşya taşıma hizmeti alabilir ya da asansör kiralaması yapabilirsiniz.

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat İçin Hemen Arayın

Ev taşıma maliyetleri, evlerin durumuna, eşya sayısına, mobilyaların nasıl sökülüp takılacağına ve daha birçok hususa bağlı olmak üzere değişebilmektedir.

Bunun için her nakliye firması, evden eve taşıma fiyatı verebilmesi için öncelikle taşınacak ev ve eşya hakkında detaylı bilgiye sahip olmalıdır. Firmamız, tüm bu bilgilere sahip olduktan sonra detaylı fiyat verebilmekte ve taşıma sonuna kadar o fiyatta baki kalmaktadır.

Beşiktaş ve çevresinde ev taşıma hizmeti ve en uygun fiyatları öğrenmek için firmamızın müşteri temsilcileri ile irtibata geçebilir, talep formumuz aracılığı ile günün her saati fiyat teklifi alabilirsiniz. Akdeniz Nakliyat, sahip olduğu son teknoloji makineler, araç ve gereçler ve de uzman ekipleri ile İstanbul’un tüm ilçeleri arasında taşıma işlerinizi en kaliteli şekilde yapabilme tecrübesine sahiptir.

Akdeniz Nakliyat’ı aramadan evden eve eşya taşıtmaya karar vermeyin, kazançlı çıkın.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın