Sarıyer Evden Eve Nakliyat ve Eşya Taşıma Hizmeti

Sarıyer Evden Eve Nakliyat

Sarıyer, İstanbul’un Avrupa Yakasında bulunan, Karadeniz’e ve İstanbul Boğazı’na kıyısı bulunan en büyük yüzölçümüne sahip ilçelerdendir. Sarıyer, Beşiktaş ve Kağıthane ilçeleri ile de komşudur. İçerisinde ormanlar ve yeşil alanlar bulunur. Sarıyer yaz aylarında insanların en çok vakit geçirdiği yeşil alanlara sahiptir. Karadeniz’e olan kıyısı sayesinde de kumsalları ile denize girmek mümkündür. Sarıyer evden eve nakliyat hizmetlerimiz hakkında geniş bilgi vereceğimiz bu yazımızda, aynı zamanda Sarıyer ilçesi hakkında da bazı detaylara vurgu yapacağız.

İstanbul Boğazı’na olan kıyısı sayesinde Sarıyer, İstanbul’un en lüks semtlerini de içerisinde barındırmaktadır. Yalıları, lüks siteleri ve gelişmiş mahalleleri ile Sarıyer aynı zamanda içerisinde kırsal kesimde bulunan köyleri de barındırır. Sarıyer’e bağlı eski adı ile köy yeni adı ile birçok mahalle bulunmaktadır.

Sarıyer, yüzölçümü bakımından çok geniş bir alana sahip olduğundan, yerleşim dağınıktır. Mesken bakımından sık ve yoğun olan mahalleler olduğu gibi seyrek ve sakin mahallelerde bulunmaktadır. Sarıyer de yerleşim, son yıllarda yüksek katlı binaların yapılmasıyla da değişmeye başlamıştır.

Firmamız, Sarıyer merkez ve tüm mahallelerinde evden eve nakliye hizmeti vermektedir. Özellikle Anadolu Yakası ilçelerinden, Sarıyer ilçesine taşınmak isteyen müşterilerimizin ev taşıma operasyonlarını eksiksiz ve kusursuz bir şekilde yapmaktayız. En uygun fiyat ve en hızlı taşıma hizmetini sunan firmamız, asansörlü eşya taşıma hizmeti ile de Sarıyer ve çevresinde geniş hizmet ağı sağlamaktadır.

Sarıyer Evden Eve Nakliyat ve Eşya Taşıma Hizmeti

Sarıyer Evden Eve Nakliyat ve Eşya Taşıma Hizmeti

Sarıyer Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Sarıyer, İstanbul’un yeni köprüsü olan Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nü ve dolayısıyla içerisinden geçen Kuzey Marmara Otoyolu’nu da içermektedir. Tüm bu ulaşım yolları, Sarıyer’in son yıllarda daha fazla tercih edilmesine sebep olmuştur. Özellikle köprüye yakın semtlerde yerleşme çok görülmekte ve tercih edilmektedir.

Köprü yapımı ve sonrasında artan yerleşme ile doğan nakliye hizmetini firmamız, konusunda uzman ekipleri ve son model araçları ile çözüme ulaştırmaktadır.

Sarıyer Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Mobil asansör ile eşya taşıma hizmeti Ülkemizde en çok kullanılan evden eve taşıma şeklidir. Yüksek binalar ve dar iç hacme sahip binalar için mobil eşya taşıma asansörleri harika çözümlerdir.

Zaman ve çalışan bakımından tasarruf ettiren bu taşıma sistemi aynı zamanda eşyaların güvenliği açısından da oldukça verimlidir. Mobil asansör ile taşınan eşyaların kaza riskleri, diğer eşya taşıma şekillerine göre daha azdır. Firmamız her durumda sigortalı taşımacılık yapmasına karşın, mobil eşya taşıma asansörü ile taşıdığı eşyalar için de sigorta yapmaktadır.

Asansörlü eşya taşımacılığı, modern ev eşyalarının ortaya çıkmasıyla bir ihtiyaç halini almıştır. Geniş boyutlu birçok ev eşyası, binaların standart asansörlerine veya merdivenlerine sığmamakta, nakliye ekiplerine zorluk çıkartmaktadır.

Oysa mobil eşya asansörü için evin herhangi bir yerinde açılacak cam veya kapı sayesinde, açılan yerin boyutu kadar eşya taşımak mümkün olabilmektedir. Bu tip taşıma operasyonlarında en çok, yekpare koltuklar, çift kapılı buzdolapları gibi, standart dışı ürünler taşımaktayız.

Fakat her durumda ne olursa olsun, eşya taşıma asansörleri kullanışlı ve pratiktir. Eşya taşıma asansörleri için belli bir çalışma alanı gereklidir. Bu çalışma alanı sağlanmadan, bu makinelerin çalışabilmesi mümkün olmaz.

Bu sebepten, Sarıyer ve çevresinde verdiğimiz evden eve nakliye hizmetleri için, eşya taşıma asansörü ön çalışması yapmakta ve olur veya olmaz şeklinde karar vermekteyiz.

Eşya taşıma asansörleri belli bir eğimde çalışmayabilirler. Düz alan olmalı, zemini sağlam ve dayanıklı olmalıdır. Ayrıca bu araçların ilgili binaya yaklaşabilmeleri de çok önemlidir. Avlusunda bahçe, yeşil alan, park veya benzeri yaşam alanları olan binalarda eşya taşıma asansörü kullanmak oldukça zorlaşmaktadır.

Eşya taşıma asansörleri kiralaması için firmamız müşteri temsilcileri ile irtibata geçebilir, detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Sarıyer Evden Eve Nakliyat Maliyetleri

Nakliyat hizmetleri, hangi alan olursa olsun ön çalışma yaparak fiyat verilmesi gereken sektörler arasındadır. Büyük bir oranı insan gücü ve araçlar ile yapıldığından, maliyetler eşya veya evlerin durumuna göre değişebilmektedir.

Bu gibi sebeplerden dolayı, Sarıyer ve çevresinde taşıtmak istediğiniz ev eşyanız için firmamızla irtibata geçebilir ve detaylı bilgi vererek fiyat alabilirsiniz. Tüm bunlarla birlikte, talep formumuzu doldurarak da günün her saati bilgi almanız mümkündür.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın