Şişli Evden Eve Nakliye Sigortalı Taşıma Hizmeti

Şişli Evden Eve Nakliye

Şişli, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan, Beşiktaş ve Beyoğlu ilçeleri ile komşu olan, lüks ve bir o kadar da nüfus yoğunluğu olan bir ilçedir. Şişli lüks otelleri, alışveriş merkez ve mağazaları, lüks caddeleri ve mekanları ile İstanbul’un en seçkin mahallelerinden oluşur. Şişli genellikle tarihi binalar ile ünlüdür. İstanbul’un en eski yerleşim yerlerinden biri olduğundan, yapılaşma da eskidir. Fakat zamanla risk oluşturan yapılar yenileri ile değiştirilmekte, kentsel dönüşüm projeleri ile ilçe daha modern bir görüntüye kavuşturulmaya çalışılmaktadır. Şişli evden eve nakliye hizmeti açısından en fazla hizmet verdiğimiz ilçelerden biridir. Konu hakkında daha detaylı bilgiyi yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Şişli, dar sokakları ve işlek caddeleri ile ev taşıma konusunda en zorlu İstanbul ilçelerinden biridir. Özellikle binaların eski oluşu, modern eşyaların katlara çıkartılmasında soruna teşkil etmektedir. Bu sebeplerden, İstanbul’da en fazla mobil eşya taşıma asansörü ile taşıma yaptığımız ilçe Şişli’dir.

Şili ilçesindeki eski binalar çok yüksek olmasa da, eski olduklarından içlerinde merdiven ve asansör ile eşya taşımak bir hayli zordur. Mobil eşya taşıma asansörleri, Şişli’de bulunan bu eski binalar için harika çözümler sunmaktadır. Boyutu büyük yeni tip beyaz eşya veya mobilya gibi ev eşyalarının, bu tip eski binaların içinden nakil edilmesi çok zordur.

Şişli Evden Eve Nakliye Sigortalı Taşıma Hizmeti

Şişli Evden Eve Nakliye Sigortalı Taşıma Hizmeti

Şişli Evden Eve Nakliye Asansörlü Hizmet

Şişli ve çevresinde en uygun fiyatlarla asansörlü eşya taşıma hizmeti vermekteyiz. Akdeniz Nakliyat, Şişli ve çevresine günlük, haftalık veya aylık eşya taşıma asansörü kiralaması da yapmaktadır.

Asansör ile eşya taşımak, daha risksiz, daha hızlı ve daha profesyonel bir çözümdür. İnsan hatasından doğacak olan her türlü kaza riskine karşı korur ve eşyaların daha güvenli taşınmasını sağlar.

Eşya taşıma asansörleri ile taşınan eşyalarda hasar oranı, insanlar tarafından taşınanlara göre daha az olmaktadır. Zira bina içerisinde merdiven ve dar asansörlere sığdırılmaya çalışılan eşyalarda ister istemez hasarlar oluşabilmektedir. Firmamız bu tip hasarların önüne geçmek için azami derecede dikkatli çalışsa da, sigortalı taşımacılık anlayışından vazgeçmemektedir.

Şişli Evden Eve Nakliye Sigortalı Taşıma

Sigortalı eşya taşıma, her kurumsal evden eve nakliye firması için bir gerekliliktir. Akdeniz Nakliyat’ta yılların vermiş olduğu tecrübe ile evden eve eşya taşıma operasyonlarında daima sigortalı taşıma hizmeti vermektedir.

Günümüzde birçok eşya taşıma firması sigortasız hizmet vermekte ve müşterilerini sorumsuzlukları yüzünden büyük zararlara uğratmaktadır. Bu tip firmalar daha ucuza eşya taşır ve ekipleri, araçları, evden eve nakliye konusunda profesyonelliğe asla uygun değildir.

Firmamız, İstanbul merkezli çalışmakta ve Türkiye’nin 4 bir yanına İstanbul ve çevresinden ev taşıma yapmaktadır. Sigortalı taşımacılık anlayışı ile birlikte, uzman kadrolara sahip olması ve en teknolojik cihazlar ile yoluna devam etmesi, bugün sahip olduğu başarıların ana temelidir.

Şişli Evden Eve Nakliye Fiyatları

Şişli yapısı itibariyle büyük, orta, küçük boyutta evlerin bir arada olduğu bir ilçedir. Hatta yeni yapılarda stüdyo dairelerde bulunmaktadır. Bu tip mesken yönünden çok çeşitli bir ilçe için önden fiyat vermek oldukça zordur. Evden eve taşıma fiyatı için öncelikle ev ve eşya ile ilgili detaylı bilgi alınması gerekir. Tabii ki önemli olan bir diğer husus da evin Şili’den nereye taşınacağıdır. Tüm bu bilgiler tarafımızdan alınır, derlenir ve bir fiyat kararı verilir. Bunun için firmamızdan talep edeceğiniz ev taşıma fiyatları için ön çalışma yapmamızı beklemeniz gerekmektedir. Bu ön çalışma süresi çok kısadır. Talep formumuzu doldurmanız sonucunda, fiyat bilgisi tarafınıza aynı gün verilir.

Şişli ilçesi dar sokakları ve işlek caddeleri olan bir ilçe olduğundan, ev taşıma operasyonları için önceden mahalle halkına haber verilmeli, evden eve taşıma aracı park edilebilmesi için bilgilendirme yapılmalıdır.

Şişli ve çevresinde ev taşıma ihtiyaçlarınızın tümünü profesyonel ev taşıma ekibimiz ile çözebilir, aynı gün içerisinde evinizi yeni lokasyonuna taşıyabiliriz. Akdeniz Nakliyat müşteri temsilcileri ile görüşerek, detaylı fiyat bilgisi ve randevu alabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın