Pendik Evden Eve Nakliyat ve Parça Eşya Taşıma

Pendik Evden Eve Nakliyat

İstanbul Anadolu Yakasında, Kartal ve Tuzla ilçelerinin arasında, Marmara Denizine kıyısı bulunan Pendik ilçesi, hem yüzölçümü hem de nüfus bakımından İstanbul’un en büyük ilçelerinden biridir. Pendik ilçesi de Kartal gibi kentsel dönüşüm ile yenilenmekte olan ilçelerdendir. Yeni yapılan çok katlı binaları ve mahalle bazında değişen binaları ile Pendik evden eve nakliyat hizmeti açısından çok çalıştığımız bir ilçedir.

Büyük Marmara depreminin gelecek korkusu ile hız kazanan kentsel dönüşüm ile özellikle Pendik’in sahil tarafındaki yerleşim bölgelerinde değişim çok fazla olmaktadır. Zira eski yerleşimlerin hepsi sahil tarafındadır ve depreme dayanıksız oldukları bilinmektedir. Bu sebepten dolayı Pendik bölgesinde evden eve eşya taşıma ihtiyacı çok fazla olmaktadır.

Akdeniz Nakliyat olarak, Pendik ve tüm mahallelerinde uygun fiyatlarla evden eve nakliye hizmeti vermeye devam etmekteyiz.

Pendik Evden Eve Nakliyat ve Parça Eşya Taşıma

Pendik Evden Eve Nakliyat ve Parça Eşya Taşıma

Pendik Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden eve eşya taşıma fiyatları işin şekline göre değişiklik gösterebilmektedir. Taşınacak eşyaların ne olduğu, nasıl paketlenecekleri veya paketlenip paketlenmeyecekleri, taşınacak evin diğer eve uzaklığı gibi birçok unsur evden eve taşıma fiyatlarında değişiklik olmasına sebep olur.

Firmamız, Pendik ve çevresinde uygun fiyatlar ile evden eve eşya taşımacılığı yapmakta, asansörlü nakliye hizmeti vermektedir. Yüksek binalara özel mobil asansörleri bulunan firmamızın, aynı zamanda uygun fiyatlar ile mobil asansör kiralama hizmeti de vardır.

Daha detaylı fiyat bilgisi için firmamız müşteri temsilcileri ile irtibata geçebilirsiniz.

Pendik Evden Eve Nakliye Kaliteli Hizmet

İstanbul’un tüm ilçelerinden şehir dışı evden eve nakliye hizmeti de veren firmamız, şehirler arası asansör hizmeti de vermektedir.

Evden eve eşya taşıma hizmetinde kalifiye eleman çalıştırmak çok önemlidir. Taşınan eşyaların güvenliği, taşıma esnasında ekiplere emanettir ve her türlü sorumluluk alınır. Bu sebepten, ev taşıma hizmeti alacağınız firmanın işinin ehli olduğuna, sektördeki yerine ve kaç yıllık bir tarihi olduğuna dikkat etmeniz önemlidir.

Pendik Evden Eve Nakliyat Parça Eşya Taşıma

Akdeniz Nakliyat, Pendik ve çevresinde parça eşya taşıma hizmeti de vermektedir. Taşınacak parça eşyaların evlerinizde paketlenmesi, taşınması ve diğer mekana nakledilmesi operasyonlarını da yapmaktadır. Parça eşya taşıma hizmetlerimizde ufak kamyonetlerimiz ve sayısı azaltılmış taşıma ekiplerimiz ile de hizmet verebilmekteyiz.

Her evden eve nakliye hizmeti tam ev eşyası şeklinde olmamaktadır. Bazı evlerin içerisinde az eşya bulunmaktadır. Özellikle de yeni tip 2+1, 1+1 veya 1+0 gibi evlerin taşımasında daha ufak ekipleri ve araçlarımızı hizmete dahil etmekteyiz.

Bu tip küçük evlerin yani stüdyo dairelerin taşınması da fiyat olarak tabii ki diğer büyük metrekareli evlere nazaran daha uygun olmaktadır. Hem ekipten, hem araçtan hem de zamandan tasarruf edildiğinden, fiyatlar bazen yarı yarıya bile inebilmektedir.

Bu tip küçük taşıma işlerinizde de Akdeniz Nakliyat’tan fiyat alabilir ve eşyalarınızı, parça eşyalarınızı uygun fiyatlarla taşıtabilirsiniz.

Pendik Evden Eve Sigortalı Taşımacılık

Taşınacak evin paketlenmesi ve taşınması uzmanlık istese de, firmamız tüm bunları karşılamakla birlikte taşıma sigortası da yapmaktadır. Şehir içi veya şehir dışı taşıdığımız tüm ev eşyalarının sigortasını yapmakta, müşterilerimizi güvence altına almaktayız.

Pendik ve çevresinde ev taşıma hizmetleri için, en uygun fiyatlar ve uzman ekiplerimiz için firmamız müşteri temsilcileri ile hemen iletişime geçin, evinizi sorunsuz taşıyalım.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın