Ümraniye Evden Eve Nakliyat Asansörlü ve Sigortalı

Ümraniye Evden Eve Nakliyat

İstanbul’un 700 bin üzerinde insan yaşayan en büyük ilçelerinden biri olan Ümraniye, Çekmeköy ve Üsküdar ilçeleri arasında bulunmaktadır. Birçok büyük mahalleyi içerisinde bulunduran Ümraniye, gelişmekte olan semtler arasındadır. Gelişmekte olan Ümraniye, yol ve inşaat üzerine her gün yeni projeler ile adından söz ettirmektedir. Ümraniye evden eve nakliyat ihtiyacı da bu veriler yüzünden her zaman artarak devam etmektedir.

Evden eve taşıma, Ümraniye gibi gelişmekte olan ilçelerde her zaman artarak devam eden bir ihtiyaç olmaktadır. Tarihi 1950’li yıllara dayanan Ümraniye, aslında İstanbul’un en genç ilçelerinden biridir. O tarihlerde daha Üsküdar’ın bir mahallesi olan Ümraniye, zaman içerisinde gelişmiş, nüfus yoğunluğu ile birlikte imar faaliyetleri de artmış bir ilçedir.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat Asansörlü ve Sigortalı

Ümraniye Evden Eve Nakliyat Asansörlü ve Sigortalı

Ümraniye Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden eve taşıma fiyatları, taşınacak ev eşyalarının durumuna, evlerin konumlarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Lakin Ümraniye içi herhangi iki ev arasında taşınacak evin fiyatını değiştiren sadece birkaç unsur bulunur. Bunlar, evin kaç oda olduğu, eşyaların durumu ve ne zaman taşınacağıdır.

Evden eve taşıma fiyatlarında önden bir bilgilendirme yapılamasa da, ekspertizlerimiz aracılığı ile taşınacak evin ne kadara taşınacağını detaylı olarak müşterilerimize, yer ve eşya tespiti sonrasında belirtmekteyiz.

Akdeniz Nakliyat, taşınacak evin fiyatını ekspertizleri ile belirler ve müşteriye bir kez resmi bir şekilde beyan eder. Sonrasında taşıma hizmeti alacak kişi onay verirse, taşıma işlemleri başlatılır.

Fiyata mobil asansörün dahil edilip edilmeyeceği anlaşmaya bağlıdır. Mobil asansör olmadan eşyaların taşınması mümkün değilse, müşteri ile bu yönde fiyat pazarlığı yapılır.

Ümraniye evden eve nakliyat fiyatları için firmamız yetkilileri ile görüşebilir, talep formu ile daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ümraniye Evden Eve Sigortalı Taşımacılık

Taşınacak eşyaların sorumluluğu her daim firmamıza aittir. Bu sorumluluk sigorta ile resmileştirilmektedir. Bunlardan ayrı olarak, firmamız taşıma esnasında işinin ehli taşıma ekipleri ile çalışır ve eşyaların paketlenmesi, taşınması en kaliteli şekilde yapılır.

Böylece, resmi olarak sigorta güvencesi ile eşyalar taşınsa da, uzman taşıma ekiplerimizin de üstün hassasiyetleri ile daha temiz işçilik yapılır ve eşyalar sorunsuz bir şekilde taşınır.

Ümraniye Evden Eve Asansörlü Taşıma Hizmeti

Firmamız sadece evden eve nakliyat hizmeti ile değil, İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil eşya taşıma asansörü ile de hizmet vermektedir. Özellikle Anadolu yakasına dahil olan ilçelerde en uygun fiyatlarla mobil asansör hizmeti veren firmamızdan fiyat almadan eşya taşıtmaya karar vermeyin.

Mobil asansörlerimiz son teknolojiye sahip, en tanınmış markalar tarafından imal edilmiş ürünlerdir. Periyodik olarak muayeneleri devamlı yapılmaktadır ve resmi sigortaları da mevcuttur.

Firmamızdan günü birlik mobil asansör kiralayabilir ya da haftalık, aylık olarak da mobil eşya taşıma asansörü kiralaması yapabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın