Kadıköy Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Kadıköy, İstanbul Anadolu Yakasında bulunan, merkezi, Marmara Denizi’ne kıyısı olan, Şehrin en eski ilçelerindendir. Kadıköy’de, özellikle eski Kadıköy dediğimiz alandaki binaların yapılış tarihleri çok eskidir. Son 10 yıldır Kadıköy’de bu eski yapıların yıkılıp yeniden modern bir şekilde yapılması işleri, kentsel dönüşüm ile birlikte hız kazanmıştır. Bu sebepten Kadıköy evden eve nakliyat hizmetleri konusunda firmamızın en çok hizmet verdiği İstanbul ilçelerinin başında gelmektedir.

500 bine yaklaşan nüfusu ile Kadıköy, her geçen gün büyüyen ve büyüdükçe de dikey mimarinin arttığı bir lokasyondur. Kentsel dönüşüm ile dönüştürülen binaların yerlerine daha modern, büyük ve çok katlı yapılar yapılmaktadır. Aynı zamanda bu yapılar sayesinde Kadıköy’de otopark sorunları da azalmıştır. Zira yeni yapılan her binanın zemin katları otopark olarak inşa edilmekte ve her daire için en az 1 adet otopark tahsis edilmektedir.

Bu kentsel dönüşüm projeleri ile gelişen Kadıköy ilçesinde evden eve nakliye taşıma ihtiyaçları da her zaman söz konusudur. Eski binalardan taşınacak evlerin belli bir süreliğine, geçici olarak taşındığı evlerden sonra, yapılan yeni binalarına geri dönmeleri birçok ev sahibine büyük ev taşıma maliyetlerine sebep olmaktadır.

Firmamız, Kadıköy bölgesindeki tüm taşıma faaliyetlerini en uygun fiyat ve hizmet kalitesiyle yürütmektedir. Eski binalardan toplanan ve geçici evlere taşınan eşyalar, zamanı geldiğinde yine firmamız ekip ve araçları tarafından yeni binalardaki evlere taşınmaktadır.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden eve taşıma fiyatları birçok değişkene bağlıdır. Evlerin hangi katta olduklarından, bina asansörünün kullanıp kullanılamayacağına kadar farklı unsurlar, evden eve taşıma fiyatları açısından önemlidir.

Kadıköy’de daha fazla dikey mimari olduğundan, taşınan eşyaların birçoğu yüksek katlara da olabilmektedir. Bina içinden eşyanın taşınması zor veya imkansız olduğu durumlarda ise mobil asansörlerimiz ile eşyaların taşıma operasyonlarını titizlikle yürütmekteyiz.

Akdeniz Nakliyat, alanında uzman ekipleri, sektöre uygun liftli araçları ve son teknoloji mobil asansörleri ile Kadıköy ilçesinin her semtinde siz değerli müşterilerimiz için hizmet vermektedir. En uygun fiyat ve ödeme koşulları ile siz de evden eve nakliyatta firmamızdan fiyat almadan karar vermeyin.

Kadıköy Evden Eve Eşya Taşıma Günleri

Kadıköy gibi park sorunu olan ve insan, trafik yoğunluğu olan bir ilçede tabii ki hafta içi evden eve nakliye her zaman daha uygun olmaktadır. Fakat müşterilerimizin istekleri doğrultusunda Cumartesi ve Pazar günleri de Kadıköy bölgesinde evden eve nakliye hizmeti vermekteyiz.

Kadıköy Evden Eve Taşıma Eşya Depolama

Kadıköy kentsel dönüşüm bölgesi olduğundan, yıkılacak binalardaki evlerin bazılarındaki eşyaların depolara taşınması istenebilmektedir. Bu tip istekler doğrultusunda Akdeniz Nakliyat olarak, güvenlikli eşya depolarımızda müşterilerimize alan ayırmakta ve eşyalarını istenilen zaman içerisinde muhafaza etmekteyiz.

Eşyaların taşınması, depoya konulması ve sonrasında yeni binaya taşınmasına kadar firmamız her görevde müşterilerine sorunsuz hizmet vermektedir.

Kadıköy ve semtlerinde evden eve nakliyat işlerinizde Akdeniz Nakliyat ve ekibi ile çalışın, en uygun fiyatlar ve en kaliteli hizmeti sorunsuz bir şekilde alın. Hem de tüm taşımalarda sigortalı olarak.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın