Küçükyalı Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Küçükyalı Evden Eve Nakliye

İstanbul’un Maltepe ilçesinin bir semti olan Küçükyalı, nüfus yoğunluğu ve devamlı artan yapılarıyla Maltepe ilçesinin büyük semtlerindendir. Her geçen gün artan yapılaşma ve kentsel dönüşüm projeleri ile Küçükyalı devamlı büyüyen bir semttir. Maltepe ile Bostancı arasında köprü olan semt içerisinde her gün ev taşınmakta ve taşınan evlere yeni sakinler gelmektedir. Küçükyalı evden eve eşya taşıma firması olarak Akdeniz Nakliyat, en uygun fiyatlarla ve en profesyonel şekilde evden eve nakliye işlerinize kurumsal çözümler üretmektedir.

Küçükyalı Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Küçükyalı Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Küçükyalı Evden Eve Eşya Taşıma Asansör Hizmeti

Firmamız, İstanbul’un her semt veya ilçesinde olduğu gibi Küçükyalı’da da mobil asansörlü eşya taşıma hizmeti vermektedir. İç yapısı nedeniyle ev taşımaya müsait olmayan ya da bazı eşyaların merdiven ve bina asansörü ile taşınması mümkün olmayan evlerde, mobil asansörlerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Mobil asansör fiyatları semte, ilçeye göre değişmektedir. Mobil asansör ile eşya taşıma hizmetleri için firmamız pazarlama bölümü ile görüşebilirsiniz.

Her bina, mobil asansör taşımacılığına uygun olmayabilir. Geniş bahçesi, havuzu, parkı olan binaların yanına yaklaşamayan mobil asansör ile eşya taşıma bazı bina veya sitelerde zor olabilmektedir. Asansör ile taşınan eşya daha hızlı taşınacağından, zamandan da tasarruf etmek söz konusudur.

Küçükyalı Evden Eve Sigortalı Hizmet

Ev eşyası taşımak, büyük sorumluluk isteyen, ekip ile yapılması gereken bir hizmet şeklidir. Basit göründüğünden öte oldukça kalifiye elemanlarla yapılması gereken evden eve eşya taşımacılığı, ehil olmayan kişilerce yapıldığında büyük zararlarla karşılaşılacak bir meslektir. Bu sebeplerden, Akdeniz Nakliyat olarak, tüm evden eve nakliye operasyonlarımızda sigorta güvencesi standart olarak tutulmaktadır.

Küçükyalı Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Her ev taşımasının fiyatı kendine göre değişiklik gösterebilir. Eşyanın alınacağı ve bırakılacağı konumlardan, eşyaların cinsine ve paha değerlerine kadar birçok unsur, evden eve eşya taşıma fiyatlarını değiştirebilir.

Bu sebeptendir ki, her ev taşıma operasyonu için yeni bir fiyat biçilmek zorundadır. Evden eve nakliye sektöründe maalesef fiyat listesi ile iş yapmak mümkün olmamaktadır.

Küçükyalı Evden Eve Eşya Taşıma İçin Fiyat Alın

Taşıtmak istediğiniz ev eşyaları ile alakalı firmamıza detaylı bir talep formu gönderebilir, en net şekilde fiyat alabilirsiniz.

Akdeniz Nakliyat, Küçükyalı içerisinde yıllardır evden eve eşya taşıma hizmeti vermekte ve binlerce mutlu müşteri ile yoluna devam etmektedir. Sigortalı taşımacılık anlayışı ve uzman evden eve taşıma ekipleri ile firmamız, evden eve eşya taşıma sektöründe güven veren nadide firmalar arasındadır.

Akdeniz Nakliyat’a fiyat sormadan evden eve nakliye hizmeti almayın, kazançlı çıkın.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın