Maltepe Evden Eve Nakliyat Hizmet ve Fiyatları

Maltepe Evden Eve Nakliyat

İstanbul’un en büyük ilçelerinden olan Maltepe, İstanbul’un Anadolu yakasında E5 şehirler arası yolunun ikiye böldüğü bir konumda yer almaktadır. Bir tarafı sahil boyunca uzanmakta, diğer tarafı Bostancı ile sınırlanmakta ve Doğu tarafı da Kartal ile sınırlı kalmaktadır. Maltepe aynı zamanda büyük İstanbul depreminin etkileneceği konumlar arasında olduğundan, devamlı olarak kentsel dönüşüm projeleri ile yenilenen binalara ev sahipliği de yapmaktadır. Bu sebeptendir ki Maltepe evden eve nakliyat konusunda çokça hizmet ihtiyacı olan ilçelerin başında gelmektedir.

Her gün neredeyse yeni kentsel dönüşüm projelerine başlanan ilçe içerisinde, evden eve nakliye ihtiyacı da belli bir miktarda ortaya çıkmaktadır. Firmamız merkezi Maltepe olduğundan, Maltepe konumunda evden eve taşıma operasyonlarını en çok Akdeniz Nakliyat olarak bizler karşılamaktayız.

İşinde uzman ekibimiz ve sigortalı evden eve taşımacılık anlayışımız ile Maltepe ve çevresinde taşıma operasyonlarımız tüm hızlıyla devam etmektedir.

Maltepe Evden Eve Nakliyat Hizmet ve Fiyatları

Maltepe Evden Eve Nakliyat Hizmet ve Fiyatları

Maltepe Evden Eve Taşıma Maliyetleri

Kentsel dönüşümün ve dolayısıyla ev taşıma işinin bu kadar hızlı olduğu bir ilçede, firmamız en uygun evden eve fiyatları ile hizmet vermektedir. Ekipli veya ekipsiz, sadece araçlı ya da tam ekipli, söküm ve montaj işlerini de yapabilen firmamız, evden eve nakliye sektöründe yılların tecrübesine sahip kurumsal bir firmadır.

Evden eve taşıma fiyatları, işin şekline göre değişiklik gösterebilmektedir. Maltepe ilçesinden, İstanbul’un Anadolu Yakası’ndaki başka bir konuma taşınacak evlerin taşıma maliyeti birbirine yaklaşsa da, Avrupa Yakası konumlarına taşınacak evlerin taşıma maliyetleri biraz yüksek olabilmektedir.

Fiyatların değişiklik göstermesindeki en büyük sebep, köprü geçişleri yüzünden uzayan yol mesafeleridir. Taşınacak ev eşyası küçük araçlarımıza sığmıyorsa, büyük araç ile taşınacak ve büyük araçlar için de zorunlu rota olan 3. Köprü kullanılmak zorunda olacaktır. Tabii ki bu durum evden eve nakliye fiyatlarını da olumsuz derece de etkilemektedir.

Bu yüzden, Maltepe’den diğer ilçelere veya Maltepe ilçesine taşımak istediğiniz eşyalarınız için firmamız pazarlama bölümü ile irtibata geçmeniz halinde, detaylı fiyat bilgisi tarafınıza verilebilir.

Maltepe Evden Eve Taşıma Sigorta Güvencesi

Evden eve nakliye, sorumluluk isteyen, kurumsal olarak güvencelere tabi tutulması gereken bir sektör dalıdır. Maalesef sektörümüzde sigortasız eşya taşıyan firma sayısı çok fazladır ve dolayısıyla müşteri mağduriyetleri de buna paralel olarak her gün artmaktadır.

Akdeniz Nakliyat olarak firmamız her evden eve nakliye operasyonunda sigorta güvencesi ile müşterilerini yaşanabilecek kazalara karşı mali olarak korumaya almaktadır.

Maltepe evden eve eşya taşımlarınız için firmamızı arayabilir, en uygun fiyatlar ile kaliteli taşımacılık hizmeti alabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın